قانونگذاران فشار برای $2B در پهنای باند دیگران

قانونگذاران هر دو حزب بزرگ اصرار پهنای باند دیگران برای کوچک پهنای باند اپراتورها در آینده COVID-19 بسته کمک های نوشته شده به مربوطه رهبری برای قرار دادن یک علامت تعجب در آن فشار.

وافرش به نگارش این نامه شد سنسور. ctq (D-Minn.) و کوین کرامر (R-N. D.) و مظنونان حمله به دانشگاه پیتر ولش (D-Vt.) و راجر مارشال (R-Kan.).

Klobuchar و کرامر معرفی خانه لایحه دو هفته پیش به کنار 2 میلیارد دلار در لایحه روستایی برای اتصال پهن باند. ولش و مارشال معرفی سنا نسخه.

مرتبط با: حزب دموکرات به دنبال آموزش از راه دور دلار در آینده COVID-19 لایحه کمک

“در هفته های اخیر نرخ بیکاری را یافت و مدارس در سراسر کشور بسته شده اند در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus ترک بسیاری از آمریکایی ها از جمله خانواده های کم درآمد و دانش آموزان—بحرانی بدون اتصال به اینترنت” آنها گفت. “کوچک بسیاری از ارائه دهندگان پهنای باند را متعهد به ادامه به ارائه صوت و خدمات باند پهن و ارتقاء با وجود ادامه مشکلات اقتصادی در مواجهه با بسیاری از آمریکایی ها” اعضای کنگره نوشت.”

بسیاری از بزرگ و متوسط اپراتور متعهد شده اند که به خوبی در بخش در خواست FCC. اما شرکت های کوچکتر کمتر حاشیه اگر آن دسته از مشتریان نمی تواند پرداخت هزینه برای یک دوره طولانی از زمان قانونگذاران اشاره کرد.

این لایحه ایجاد یک 2 میلیارد دلار FCC صندوق است که می تواند پرداخت به کوچکتر اپراتورها به صورت مداوم رایگان و یا با تخفیف خدمات به کم درآمد ساکنان.

گرفتن نامه شد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>