لگو سازندگان در تمام سنین متحد در Minifig فروشگاه در کیرکوود

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Minifig Shop is a LEGO fan's paradise. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • این Minifig فروشگاه لگو فن بهشت.

مایکل Toler به یاد زمانی که کودکان خود بازی را متوقف و با آجر لگو. به عنوان یک مشتاق جنگ ستارگان طرفداران او خریداری فرزندان خود مضمون لگو, مجموعه, اما او هرگز نمی دانستند چه باید بکنید با آنها را زمانی که آنها علاقه از دست رفته در ساختمان آنها.

او در نهایت شروع به ساخت مجموعه خود را و او در بر داشت یک میل برای آن است. او شروع به خرید جدید مجموعه فقط برای خودش و در سال 2017, در طول یک تنه یا درمان او به نمایش مهارت های خود را.

“من ساخته شده این استادانه چرخش صفحه نمایش در تنه من با لگو جنگ ستارگان کشتی در همه جا با موسیقی و وافغان چراغ” Toler می گوید. “سپس تنه یا درمان شد و گفتم:” چه کار کنم با این چیزهایی که من ساخته شده است؟'”

Toler خریداری شده بیشتر از یکی از همسایه ها را دیدم که صفحه نمایش و سرعت دو برابر کوچک خود را به مجموعه. در حال حاضر او صاحب بیش از 100 جنگ ستارگان LEGO مجموعه.

او به آرامی تبدیل به یک AFOL و یا یک فرد بالغ از طرفداران لگو, و به طور خاص با ستارگان مجموعه — h –e در حال حاضر ساختمان 1600 قطعه کشتی از این Mandalorian. برنامه های آمده از مستقل آنلاین گروه برای AFOL بنابراین Toler کار کرده است برای پیدا کردن همه قطعات خود را.

این سرگرم کننده است که در چالش Toler می گوید و تا کنون او شکار کرده است برای بیش از ده ساعت در این Minifig فروشگاه (200 جنوبی کیرکوود Road, Suite #104 در کیرکوود; 314-698-2081).

برای بزرگنمایی کلیک کنید Customers of all ages love browsing the store's stocked shelves and bins. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • مشتریان در تمام سنین را دوست دارم مرور فروشگاه نگردند قفسه ها و مخازن.

واقع در کیرکوود the LEGO رساله فروشگاه باز در اکتبر سال گذشته است. پس از آن صاحبان شرکت مایک و کلی اتوود کمک کرده اند بیش از فقط بچه ها کشف خرده فرهنگ است. آنها دیده بزرگسالان مانند Toler صرف ساعت جستجو برای قطعه سمت راست به مجموعه خود و درک جامعه پس از تشکیل در فروشگاه خود را.

“[ستارگان] فقط من شور” Toler می گوید. “این همیشه بوده است. من شده است با a Star Wars فن تمام زندگی و نوع آن از یک اتفاقی راه برای ترکیب یک عشق دوران کودکی از لگو و عشق برای تمام عمر از جنگ ستارگان.”

کلی اتوود بر خلاف Toler هرگز با آجر لگو به عنوان یک کودک.

“من به یاد داشته باشید که در مورد کلاس چهارم, و من می خواستم به درخواست برخی از لگو چیز” کلی می گوید. “در واقع من فکر می کردم این فقط یک پسر ، من هرگز و این خیلی غم انگیز است. من نمی دانم که چرا من فکر می کردم که.”

در حال حاضر کلی “باعث می شود تا برای” هرگز با آجر لگو توسط ساختمان تمام فروشگاه مجموعه به اطمینان حاصل شود تمام قطعات در حال حاضر.

بر خلاف Atwoods خود دو فرزند و دوست داشتنی لگو. خود را قدیمی ترین کودک در حال حاضر شانزده سال است که در طیف اوتیسم. با تمرکز بر ساخت لگو مجموعه به او کمک کرد تا به عنوان یک بچه و خانواده خریداری بسیاری از مجموعه های که مایک شروع به فروش آنها را آنلاین.

برای بزرگنمایی کلیک کنید TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس

ده سال گذشت و خود را به سمت کسب و کار پیشی گرفت و خود را در زیرزمین. مایک هنوز هم کار می کند کار دیگری اما این زن و شوهر با همکاری برادرزاده خود را بابی برای باز کردن فروشگاه خود را. آنها را خرید و فروش و تجارت لگو, مجموعه جمع آوری اقلام و مهمترین لگو مینی آمار و ارقام.

این Atwoods انباشته اند و صدها نفر از minifigs: مشتریان می توانید ساخت خود را پیدا تخصص آمار و ارقام و یا شخصیت های محبوب از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد مانند سیمپسونها و کسانی که از هری پاتر و تعجب میکنند.

Toler اول آمد به Minifig فروشگاه خود را برای تمدید شکل انتخاب زمانی که او نیاز به یک مورد خاص.

“من فک کاهش یافته است به عنوان به زودی به عنوان من راه می رفت در” Toler می گوید.

این Atwoods انتظار کودکان مکرر به فروشگاه خود را. آنها نیست اما پیش بینی میزان بالغ به طور منظم.

فروشگاه اجازه می دهد تا AFOL در فرد و به اشتراک گذاری منافع خود. مایک می گوید بزرگسالان خواهد وارد مغازه ها و غربال کردن را از طریق سطل لگو برای ساعت. انجام این کار Toler می گوید: کمک در ساخت یک جامعه در فروشگاه.

“من فقط می خواهم هرگز واقعا اجرا به کسی که نیمه انجام آنچه من می خواهم به انجام” Toler می گوید. “من همچنین می خواهم که شما باید چهار یا پنج بزرگسالان به این مخازن و همه ما را به اشتراک بگذارید و بیرون کشیدن قطعات است که ما به دنبال فقط در مورد در حالی که آنها در حال حفر آنها آن را پیدا کنید و آنها را دست بیش از آن. ما فقط تعویض قطعات تمام وقت.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید In addition to minifgs, the shop stocks a full range of LEGO sets. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • در علاوه بر این به minifgs فروشگاه سهام طیف گسترده ای از بازی لگو.

در صحبت کردن با مشتریان مایک می گوید که او کشف کرد که مردم ساخت لگو مجموعه دلایل بی شمار: به عنوان یک سرگرمی به عنوان یک مکانیسم مقابله ای و یا به عنوان یک راه برای فرار از واقعیت است. هر فرد خود را شخصی تاریخچه با لگو و خود را خاص minifig و یا ساخت ،

رشد جامعه در فروشگاه شگفت زده کلی بیش از حد به ویژه در میان بزرگسالانی که حتی نمی ساخت لگو مجموعه. در حالی که کودکان کشف فروشگاه خود را اغلب مادران جمع در مقابل ناحیه و فرم خود را ،

برای LEGO سازندگان و جمع هر چند فروشگاه در درجه اول ارائه می دهد راه دیگری برای گسترش موجودی خود را و تصورات خود را.

“من فکر نمی کنم کسی نشسته و ساخت یک لگو مجموعه اگر آنها تصوری در ذهن خود مانند” من این فقط رفتن به خسته کننده “و سپس این نیست که ایجاد” Toler می گوید. “کسی می بیند تصویر در مقابل یک جعبه از یک مجموعه ای کامل و فکر می کند” من که رفتن به سرگرم کننده برای ساخت.’ شما یا تو آن را دوست دارم یا شما حتی نمی خواهید برای شروع آن است.”

برای بزرگنمایی کلیک کنید Another view of the shop's interior. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • نظر یکی دیگر از فروشگاه های داخلی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید In addition to LEGO sets, the shop has a bunch of completed builds on display. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • در علاوه بر این به لگو, مجموعه فروشگاه دارای یک دسته کامل ایجاد شده بر روی صفحه نمایش.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The young and the young at heart will all find something to love here. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • جوان و جوان در قلب تمام خواهد شد پیدا کردن چیزی برای عشق اینجا.

برای بزرگنمایی کلیک کنید TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس

برای بزرگنمایی کلیک کنید TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس

برای بزرگنمایی کلیک کنید TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس

برای بزرگنمایی کلیک کنید The exterior of The Minifig Shop. - TRENTON ALMGREN-DAVIS

 • ترنتون ALMGREN-دیویس
 • خارج از Minifig فروشگاه.
 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید