لئون سیلورمن به نام صندلی HPA صنعت بازیابی نیروی کار

جهانی تاون هال حوادث را نقشه امن و خلاق راه برای بازگشت به کار

30 ژوئن 2019 (Burbank,CA) – برای تلفن های موبایل حرفه ای انجمن (HPA) در سازمان تجارت خدمت به جامعه حرفه ای فراهم می کند که تخصص, پشتیبانی, ابزار و زیرساخت ها برای ایجاد و در پایان از محتوای رسانه ها امروز اعلام کرد که رهبر صنعت و سابق HPA جمهور لئون سیلورمن منجر خواهد شد HPA صنعت بازیابی نیروی کار (IRTF). به عنوان یکی از محترم ترین کارشناسان در تولید و ارسال سیلورمن است که بنیانگذار HPA و همچنان به خدمت در هیئت مدیره خود را. در طی چند دهه خود را در زندگی حرفه ای طولانی او برگزار اجرایی نقش در استودیوهای بزرگ و شرکت های سرگرمی از جمله Netflix, The Walt Disney Studios, کداک و LaserPacific. در این نقش او متمرکز در تقاطع تکنولوژی و خلاقیت و همکاری نزدیک با تعدادی از کلید صنعت سازمان.

به عنوان اعلام کرد در اوایل این صنعت بازیابی نیروی کار متمرکز شده است پایدار از سرگیری تولید و postproduction صنعت بخش خدمات با هدف درک چگونه به فعال کردن ایجاد محتوا در یک جهان در حال تحول نهفته بحران همه گیر. نیروی کار آینده مجازی تاون هال حوادث را به اشتراک گذاری آخرین بهداشت و ایمنی فنی و خلاق بهترین شیوه و تشویق جامعه جهانی گفت و گو است.

سیلورمن اشاره کرد: “ما در لحظه ای سرنوشت ساز در مهم و چالش برانگیز در صنعت ما. در حالی که این بیماری همه گیر نیروهای ما را به تکامل راه ما کار به طور موثر ایجاد و ارائه مطالب ما همچنین یک فرصت واقعی برای نه فقط بازگشت به کار, اما برای حرکت صنعت ما رو به جلو است. این وظیفه نیروی بسیج کارشناسان و هنرمندان و فن آوری متفکرین از طیف وسیعی از رشته ها به ملاحظه همکاری در صنعت تکامل و نوآوری است. HPA است که به خوبی مناسب برای کمک به ایجاد زمینه های مشترک و فروم برای این گفتگو و در حالی که ما ممکن است در همان اتاق ما هنوز هم می تواند کمک به صنعت ما با هم. من صادقانه معتقدم که ما می تواند خروج از این بحران قوی تر و با تمرکز بر افزایش خلاقیت و ایجاد محتوای خود را.”

اولین IRTF تاون هال برگزار خواهد شد در ماه جولای خواهد بود و تعدیل توسط خبرنگار هالیوود Tech ویرایشگر کارولین Giardina. HPA قصد دارد برای ادامه این قالب بیش از این ماه به عنوان تاثیر این بیماری همه گیر تکامل می یابد. این وقایع را در حال حاضر آخرین دانش و فرآیندهای برای افراد و شرکت ها در حال کار بر روی مجموعه در پست-در-مجموعه محیط های جلوه های بصری شرکت studios, شرکت های تولید و پس از تولید نهاد. این رویداد برای اولین بار از ویژگی های پانل از کارشناسان از جمله کارشناسان پزشکی, دانشمندان, رهبران سیاسی, پست, تولید, هنرمندان و اعضای اصناف. تصویری از مطالعات موردی ما را در پشت صحنه به یاد بگیرند که چگونه امکانات و شرکت های موفق با چالش های همه گیر.

“این بسیار مهم است” اشاره کرد سیلورمن “به همکاری با افرادی که دارای دانش علمی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در حال حاضر مجموعه ای استاندارد برای بازگشت به کار به مطمئن شوید که ما در هماهنگی با دستورالعمل های خود را و می تواند آموزش ما HPA جامعه است. در نهایت هدف ما این است که برای ساخت فوق العاده مشترک, خلاق, فنی صدا و آینده است.”

خاص برنامه و سخنرانان برای آینده شهر سالن زودی اعلام خواهد شد.

ست Hallen HPA رئیس جمهور گفت: “IRTF تاون هال نشان دهنده فصل بعد چگونه HPA درگیر خواهد شد و آن را ارزش به جامعه ما و صنعت. وجود دارد به سادگی هیچ کس که می تواند کمر از IRTF با مهارت بیشتر و رهبری از لئون و HPA هیئت مدیره باقی می ماند به عنوان پرشور و اختصاص داده شده که تا کنون برای ایجاد سالن برای آموزش و پرورش و اتصال است که ارائه تاثیر واقعی. این است که بیش از ساده پانل بحث این خواهد بود که فکر پیشرو تعاملی گفتوگو برای صنعت ما را در مراحل بعدی.”

برای اطلاعات بیشتر hpaonline.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>