اجازه دهید بیمار رستوران و خرده فروشی کارگران ماندن در خانه می گوید: Knox County health مدیر

آن زمان برای صاحبان رستوران ها و خرده فروشان را به مطمئن شوید که بیمار کارگران می تواند به ماندن در خانه برای محافظت از بهداشت عمومی گفت: مدیر Knox County وزارت بهداشت در طی یک جلسه مطبوعاتی برای رسانه ها روز شنبه در مورد تلاش برای پیگیری و مبارزه با کروناویروس.

دکتر مارتا بوکانان که ریاست بخش بهداشت و درمان آژانس به نام کارفرمایان از همه نوع برای بررسی و به روز رسانی خود را بیمار بعد سیاست. مطمئن شوید که بیمار کارگران نیست و در تعامل با مردم را به حفاظت از همکاران و مشتریان و بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش بیماری ها مانند جدید کروناویروس و آنفولانزا, او گفت:.

“بدیهی است که مهم نیست که چه بیماری ما در حال صحبت کردن در مورد. اگر شما بیمار هستید ما واقعا می خواهم شما را به ماندن در خانه” او گفت:.

Coronavirus تاثیر در تنسی: آخرین اخبار و به روز رسانی به عنوان ویروس بر دولت

بوکانان گفت که او می داند این یک چالش برای خرده فروشی, خدمات مواد غذایی و دیگر کارگران در صنایع بدون ترک سیاست در خانه بمانند اما او تاکید کرد که ماندن در خانه بود و هنوز هم بهترین سیاست برای بیمار کارگران است. او به نام کارفرمایان شکل است.

“من می گویند به کارفرمایان که وقت آن است که به نقد و بررسی خود را ترک سیاست” او گفت:.

“در هر صورت را استثنا خود را ترک سیاست (برای بیمار کارگران) و یا برخی از جدید ترک سیاست است که اجازه می دهد مردم را به ماندن در خانه و مراقبت از خود و نه دیگر افراد بیمار است.”

او افزود که این سیاست ها باید همچنین اجازه می دهد تا پدر و مادر به ماندن در خانه و مراقبت از کودکان بیمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>