اجازه, قدیمی, ریتم و بلوز, رادیو, نشان می دهد شما را سرگرم در طول همه گیر | نظر

نظر

آن را هرگز به من رخ داده است که دو روز پس از 85 روز تولد من خواهد بود میزبانی هفتگی رادیو نمایش است اما شرایط تغییر موارد است. من شرکت میزبانی رادیو نشان می دهد در گذشته های دور و لذت می برد اما من تا به حال هیچ تمایل به انجام دوباره. در آن طول می کشد زمان برای انتخاب موسیقی, یادداشت ها در مورد هنرمندان و ارائه دیگر تفسیر را نشان می دهد دو ساعته موفق باشد و من نمی خواهم به ارتکاب به چنین هفتگی سرمایه گذاری.

برای هفته که من به تماشای تلویزیون دیدم معروف هنرمندان پیدا کردن راه هایی را تشویق به آمریکایی ها به عنوان آنها سعی کنید به رعایت اجتماعی فاصله. آنها آواز خواندن و رقص در مقابل یک دوربین در خانه و یا در خالی studios. کسانی که نه چندان معروف انجام از محله بالکن. خطوط خودرو tooting شاخ درایو توسط خانه های ستایش کسانی که جشن تولد یا سالگرد.

پس از تمام فعالیت های ورزشی لغو شده است, رسانه ها سعی کرده اند برای سرگرم کردن طرفداران قدیمی بازی reruns. آنها نشان می دهد صفحه اصلی ویدئوها از بچه های ناز و حیوانات خانگی خود را به انجام فعالیت های مختلف ذهن ما را COVID-19. رهبران مذهبی ارائه خدمات از جاهای خالی از عبادت است. توقیف رستوران جعبه تامین وعده های غذایی برای کسانی که به آنها نیاز دارید.

به عنوان من تماشا کسانی که تلاش ها را به زندگی عادی تر l هم می خواستم به درگیر شدن. من به نام یک دوست سابق دولت نماینده Joe Armstrong صاحب ایستگاه های رادیویی WJBE. من پرسید اگر من می تواند برخی از زمان برای ارائه موسیقی به کسانی که مانند, قدیمی, ریتم و بلوز. او بلافاصله از من پرسید که من می خواستم برای شروع است. “چگونه در مورد این پنج شنبه است ؟” او پرسید.

ضبط آلبوم و نوار کاست

تقریبا 40 سال پیش من نشان می دهد در WBMK و WKGN بنابراین رادیو جدید نیست برای من اما من تا به حال در برابر دیگری انجام می دهند نشان می دهد از طریق سال. من فکر کردم از زمان و تلاش من شرکت میزبان اواخر باب پادشاه و من تا به حال قرار داده به آنها. برای یک نمایش ملاقات ما در خانه من در هر هفته انتخاب موسیقی و ضبط آن بر روی نوار کاست. در بعد از پخش یک تکنسین بازی نوار ها به ما معرفی موسیقی و صحبت در مورد چیزهای بی اهمیت در سه ساعته نشان می دهد.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

در یکی دیگر از نمایش ما lugged زیادی جعبه پرونده به استودیو و آنها را “زنده” با توجه به آنچه که ما در حال برنامه ریزی شده و چه درخواست در آمد در حالی که ما وجود دارد. در آن روزها موسیقی ما تحت پوشش این دوره از سال 1940 تا 1970. دیگر هیچ محلی ایستگاه بازی های برگزار شده است که نوع از موسیقی است.

نشویل ایستگاه الهام بخش بود

باب و من مدل ما نشان می دهد کسانی که ارائه شده توسط WLAC در نشویل در طول 1940s و 1950s. در حالی که اکثر ایستگاه های محلی رفت هوا, در هوای گرگ و میش ما می تواند انتخاب کنید تا برنامه به میزبانی جان Richbourg ژن اشراف و “Hoss مرد” آلن بودند که با حمایت مالی تا حد زیادی توسط شیدا ثبت فروشگاه در اسپرینگفیلد و باکلی ثبت فروشگاه در نشویل.

امروز من ندارد و به مسافت یا نوار من ثبت کنه. تکنسین می تواند با فشار چند دکمه و موسیقی من را انتخاب کنید به استودیو. کار من این است که بدانید و به یاد داشته باشید این آهنگ که ثبت شد تا زمانی که 70 سال پیش و چگونه به بازی متعادل ترکیبی از آنها.

COVID-19 آورده است من از بازنشستگی و برای آینده من خواهد شد برخی از بهترین موسیقی زندگی من در WJBE 1040 هستم و 99.7 FM 1 تا 3 بعد از ظهر هر پنجشنبه. من امیدوارم که شما به من بپیوندید.

Robert J. بوکر یک نویسنده مستقل و مدیر اجرایی پیشین بک تبادل فرهنگی مرکز. او ممکن رسیده در 546-1576.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>