بیایید نگه داشتن رفتن

امروز در هوستون مطبوعات شما خواندن یک داستان در مورد A. D. بازیکنان خود را اعلام 2020-21 فصل است که در آن می توان آنها را در اکران دو راه اندازی شده کار می کند. ما را به تحسین خود را سرمایه گذاری و خوش بینی.

نویسنده ما جان Amar اوایل این هفته گفت: داستان چند از هنرمندان مشغول تطبیق با زمان حاضر و تبدیل کردن کار جدید در حالی که سام برد نوشت: در مورد یک سمفونی ساخته شده توسط نوازندگان کلاسیک کار به طور جداگانه و سپس ترکیب تلاش خود را به یکی سمفونیک کار می کنند. شگفت انگیز است.

همیلتون است که هنوز هم در حال آمدن به هوستون در اواسط تابستان حسن نیت ارائه میدهد از برادوی در سراسر امریکا است. خیابان اصلی تئاتر راه اندازی کرده است بلند پروازانه برنامه آنلاین هنر با هم. وجود خواهد داشت چهار جزء با به طور منظم آنلاین رایگان ارائه شده است. فاجعه بار تئاتر قرار دادن فیلم برداری نسخه از آن کوهان دار تغییرات آنلاین با وعده بیشتر.

جسیکا گلدمن مصاحبه بازیگرانی که گرفته ام به Facebook متخصص در Sondheim و دیگر نوابغ تئاتر.

همه این افراد و گروه ها در حال راهپیمایی به بعد فکر جدید و مبتکر راه برای تمرین هنر خود را برای رسیدن به جامعه. و هوستون مطبوعات شده است حق با آنها جزئیات تلاش های خود را به شما اجازه خواننده مورد آنها را می دانیم.

در 19 مارس ما راه اندازی عضویت درایو برای هوستون مطبوعات با هدف ثبت نام 1,000 خوانندگان است که شما را کمک مالی به ما به طوری که ما می توانیم نگه داشتن ما انتشار رفتن قادر به پرداخت نویسندگان و عکاسان که شما را به پوشش منطقه ما.

هدف ما این است برای پیدا کردن 1,000 خوانندگان که شما توافق می کنید برای ایجاد سالانه یا ماهانه کمک به مطبوعات 30 آوریل. در عوض شما به طور کامل آگهی رایگان و آنلاین تجربه خواندن همراه با دانش است که شما به کمک نگه داشتن مستقل روزنامه نگاری زنده است.

ما رو بدست چند علامت یو پی اس و ما با تشکر از شما برای که. اگر بیشتر از شما احساس می کنید الهام گرفته به آنها ملحق خواهیم شد بیش از خوشحالم که به دیدن آن است.

در هر صورت می دانیم که هوستون مطبوعاتبه افتخار مجری هوستون تئاتر جوایز برای چندین سال در حال حاضر ادامه خواهد داد به پوشش انجمن هنرهای آوردن شما اخبار شما نیاز به دانستن در مورد آنچه در جریان است وجود دارد.

با تشکر از شما.

مارگارت داونینگ
Editor-in-Chief

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>