مراقبت از زندگی: 29 کارمندان تست مثبت برای COVID-19 در حال حاضر 87 موارد در آتن خانه سالمندان

هفده بیشتر کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در آتن تنسی خانه سالمندان گرفتار جدید coronavirus آوردن تعداد کل موارد شناسایی شده وجود دارد به 87 تسهیلات خبر داد.

پنجاه و هشت ساکنان و 29 نفر از کارکنان مراقبت های زندگی در مرکز آتن در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به بیانیه ای از خانه سالمندان است.

نود و پنج ساکنان و 95 کارکنان آزمایش شده اند به طور کلی معنی 61 درصد از ساکنان و 31 درصد از کارکنان دارای قرارداد COVID-19.

دو ساکنان فوت کرده اند از این بیماری از جمله سندی Blankenship 71. Blankenship پس از درگذشت گرفته شده برای استار مرکز پزشکی منطقه ای که در آن یک پرستار برگزار شد یک تلفن به گوش او می تواند خانواده خداحافظی.

دو ساکنان باقی مانده در بیمارستان بستری پنجشنبه مراقبت از زندگی گفت. برخی از کسانی که آلوده در خانه سالمندان هستند بدون علامت با توجه به اعضای خانواده.

کارکنان که تست مثبت هستند فرستاده, صفحه اصلی, بالا بردن این سوال که آیا امکانات کافی کارکنان از چپ به مراقبت از ساکنان آن است.

McMinn County شهردار جان Gentry اشاره کرده است آتن یک شهر 14,000 برخی از 60 مایلی جنوب غربی Knoxville حدود 30 مایل دور از کلیولند در ایالت تنسی آمریکا که در آن زندگی مراکز مراقبت از امریکا استوار است. زندگی مراقبت از بزرگترین شرکت های خصوصی در خانه سالمندان شرکت در ایالات متحده

“ما نزدیک به واتیکان پس به صحبت می کنند” Gentry روز سه شنبه گفت. “ما باید منابع به راحتی در دسترس است.”

هفته گذشته زندگی مراقبت از آتن گزارش داد پس فقط چهار مورد از coronavirus. روز دوشنبه تعدادی از شناسایی موارد شروع به پریدن کرد بیش از 50 پس از خانه سالمندان گفت: این آزمایش همه ساکنان آن است. که شکل پیدا کرد که هر روز از آن.

خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز را تبدیل به نقاط مهم برای این ویروس در این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان افراد مسن با مشکلات سلامتی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی.

یک زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, خدمت به عنوان یک کانون این ویروس در آمریکا سی و هفت ساکنان آنجا درگذشت و پس از عقد قرارداد COVID-19.

در تنسی مقامات بهداشتی دولت از روز شنبه تا به حال شمارش 478 coronavirus موارد و 44 ویروس های مربوط به مرگ و میر در سراسر 25 امکانات زندگی کمک.

بیست و یک نفر, درگذشت, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی در Sumner County — یکی از شدید ترین شیوع بیماری در دولت است.

چنین شیوع درخواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی در یکشنبه اعلام یک تلاش جدید برای تست همه ساکنان و کارکنان هر تسهیلات زندگی کمک در تنسی است. مقامات دولت ارائه خواهد شد تست لوازم و تجهیزات و کارکنان به عنوان مورد نیاز به تشویق تست جامع در بیش از 700 مجوز تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>