زندگی مراقبت از آتن تنسی 54 ساکنان که تست مثبت برای COVID-19

بیش از 50 ساکنان شرق تنسی خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و مقامات انتظار اضافی نتایج آزمون آنها به عنوان کار برای ارزیابی میزان شیوع در مرکز دیوار.

در بیانیه روز شنبه, زندگی, مرکز مراقبت از آتن گفت: 54 ساکنان آن تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. در مجموع 91 ساکنان خود را دریافت کرده بود نتایج آزمون از روز شنبه مدیران گفت: معنی 59 درصد از آنها آزمایش مثبت است.

به کمک امکانات زندگی به طور کلی در خانه, مسن, افراد مبتلا به مشکلات سلامتی هستند که بیشتر در معرض خطر ابتلا به طور جدی بیمار از COVID-19. از جمله امکانات آن ساکنان و کارکنان تعامل در محله های نزدیک ثابت کرده اند به نقاط مهم برای این ویروس در سراسر کشور است.

“در تلاش برای درک کامل از گسترش این ویروس 100 درصد از ساکنان ما مورد آزمایش قرار گرفتند بیش از چند روز گذشته” جف Ricks, مدیر اجرایی, از, زندگی, مراقبت از آتن گفت: در بیانیه خود روز شنبه.

پس از نتایج آزمون به طور معمول سه تا پنج روز به پردازش بیشتر ساکنان ممکن است تست مثبت در روزهای آینده.

“به عنوان نتایج: از بازگشت ما تعداد موارد مثبت هستند مناسب بودن گزارش های مورد نیاز ادارات و ما همچنان در ارتباط مستمر با دستياران اعضای خانواده” Ricks گفت. “ما به شدت به دنبال دستورالعمل ها را از CDC ایالت تنسی وزارت بهداشت و محلی وزارت بهداشت برای حفاظت از ایمنی از ساکنان ما و همکاران.”

تست برای تمام کارکنان در حال تکمیل دوشنبه Ricks گفت.

“همانطور که در حال حاضر بیمارانی که تست مثبت جدا شده از کسانی که تست منفی,” او گفت:. “ما نیز متوقف پذیرش زیرا ما می خواهیم تمرکز ما باقی می ماند بر ما ساکنان فعلی و همکاران.”

Ricks را شامل نمی شود تعدادی از کارکنان که آزمایش مثبت در بیانیه خود و نه او می گویند که چگونه بسیاری از ساکنان و کارکنان این مرکز در همه. او نمی گویند که چگونه بسیاری از ساکنان در بیمارستان بستری شده است با توجه به این ویروس و نه او می گویند که آیا بسیاری از ساکنان آلوده علائم.

ناکس اخبار ارسال این سوالات و دیگران به Ricks اما او پاسخ نداد سه شنبه.

Brandi آرمسترانگ, سخنگوی استار مرکز پزشکی منطقه ای در آتن گفت, Knox, اخبار بیمارستان درمان است “کمتر از 10 بيمار از زندگی مراقبت مرکز آتن برخی از آنها درمان شده است و منتشر شده تحت درمان و بستری و یا انتقال به یکی دیگر از امکانات.”

تعداد COVID-19 موارد شناسایی شده در McMinn County شروع به پریدن کرد از 14 تا 65 روز دوشنبه و سپس به 70 روز سه شنبه با توجه به آمار و ارقام از تنسی وزارت بهداشت. که سنبله به نظر می رسد با توجه به شیوع بیماری در زندگی مراقبت از آتن است که در واقع در یک شهر 14,000 است که نشسته است در 60 مایلی جنوب غربی ناکسویل.

هیچ مرگ و میر بوده است نسبت داده شده به این ویروس در McMinn County, از شنبه.

وزارت بهداشت در McMinn County, جمعیت 54,000 است اجرا شده توسط دولت است. خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده در یک ساختمان در شهرستان که در آن درایو-از طریق coronavirus تست ارائه شده در هفته های اخیر. خدمات اداری گرفته شده توسط یک تنسی وزارت بهداشت دفتر منطقه ای را پوشش می دهد که 10 شهرستانهای اطراف Chattanooga.

آماندا Goodard سخنگوی دفتر منطقه ای کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد شیوع بیماری در زندگی مراقبت از آتن. او گفت که دولت قصد ندارد به انتشار به روز رسانی تعداد موارد در زندگی کمک امکانات تا جمعه.

شیوع یک استارک یادآوری’

خبر از شیوع بیماری در زندگی مراقبت از آتن آمد و به عنوان دولت و مقامات محلی گذاشته برنامه ای برای بازگشایی, تنسی, اقتصاد آغاز این هفته است. خانه های پرستاری, اما, باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان است.

“این وضعیت در زندگی مراقبت از استارک یادآوری چقدر مسری است که ویروس است که به خصوص در مناطق محدود,” McMinn County شهردار جان Gentry گفت: در Facebook تصویری دوشنبه.

او گفت که با وجود شیوع داخل تسهیلات معنا نیست که وجود خواهد داشت یک جامعه بزرگتر.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و مطلع با آخرین به روز رسانی در ناکسویل را در مبارزه با کروناویروس

Gentry گفت او شده است در تماس با مقامات در منطقه ای استار نیمی از یک مایل از زندگی مراقبت برای اطمینان از بیمارستان به اندازه کافی منابع در این رویداد وجود دارد موجی از بیماران از خانه سالمندان است.

بیمارستان متعلق به LifePoint بهداشت 118 مراقبت حاد تخت با توجه به وب سایت خود را. مقامات بیمارستان کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از آنها را اشغال کردند جمعه.

“بیمارستان ظرفیت فوق العاده سیال و تغییرات به سرعت در حال” آرمسترانگ بیمارستان سخنگوی نوشت: در بیانیه ای. “ما در حال اعمال نفوذ همه مناسب منطقه ای و منابع مشترک با همسایه سلامت سیستم را به اطمینان حاصل شود ما به خوبی هماهنگ در رفع نیازهای بیماران و جامعه است.”

مراقبت از زندگی در واشنگتن بود و یک کانون در ماه مارس

همانطور که در آوریل 22, تنسی, وزارت بهداشت, گزارش 375 موارد و 37 مرگ و میر در سراسر ساکنان و کارکنان از 22 خانه های پرستاری در دولت است.

در خصوص شیوع شدید حداقل 161 ساکنان در, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی آزمایش مثبت برای COVID-19. حداقل 19 نفر از آنها فوت کرده اند با توجه به داده های اخیر از تنسی وزارت بهداشت.

یکی از اولین و مهمترین coronavirus شیوع بیماری تشخیص داده شده در ایالات متحده رخ داده است در یک زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. زندگی در مراکز مراقبت از امریکا مستقر در کلیولند در ایالت تنسی آمریکا و “عمل یا مدیریت بیش از 200 ماهر پرستاری توانبخشی, آلزایمر و زندگی ارشد دانشگاه در 28 متحده” با توجه به وب سایت این شرکت.

بازرسان فدرال را پس از جریمه واشنگتن تسهیلات بیش از $600,000 پیدا کردن رهبری آن نتوانست به درستی رسیدگی شیوع است که در ادامه به کشتن حداقل 37 نفر یا حدود یک چهارم از ساکنان آن از سیاتل تایمز گزارش داد.

در تنسی خانه های سالمندان به طور منظم بازرسی توسط مقامات بهداشتی دولت. زندگی مرکز مراقبت از آتن شده است ذکر شده برای کنترل عفونت مسائل پس از سال 2016 زمانی که دو کارکنان دیده می شد در خدمت مواد غذایی با دست برهنه خود را, سوابق نشان می دهد. که مشکل به زودی ثابت و هیچ گونه مسائل شده اند پس از ثبت.

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>