مراقبت از زندگی: بیش از دو مرگ و میر گزارش شده در آتن خانه سالمندان

دو بیشتر ساکنان درگذشت, در, آتن, تنسی, خانه سالمندان بیش از آخر هفته, آوردن تعداد کل مرگ و میر نسبت به کروناویروس در این مرکز به چهار.

در مجموع 112 نفر — از جمله 70 ساکنان و 42 کارکنان — در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 در زندگی مراقبت مرکز آتن بر اساس بیانیه منتشر شده توسط این مرکز دوشنبه.

خانه سالمندان قبلا گزارش شده دو مرگ و میر در میان 97 موارد جمعه.

بیست و هفت ساکنان و 73 کارکنان در آتن مرکز آزمایش منفی برای این ویروس که از روز دوشنبه 19 آزمون هنوز در انتظار.

دو ساکنان باقی مانده در بیمارستان بستری دوشنبه.

خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز را تبدیل به نقاط داغ برای این ویروس در این بیماری همه گیر کوروناویروس. افراد مسن با مشکلات سلامتی هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های دستگاه تنفسی و ساکنان و کارکنان به طور معمول تعامل در محله های نزدیک در امکانات است.

آتن شهر 14,000 برخی از 60 مایلی جنوب غربی Knoxville حدود 30 مایل دور از کلیولند در ایالت تنسی آمریکا که در آن زندگی مراکز مراقبت از امریکا استوار است. زندگی مراقبت از بزرگترین شرکت های خصوصی در خانه سالمندان شرکت در ایالات متحده

یک زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington, خدمت به عنوان یک کانون این ویروس در آمریکا سی و هفت ساکنان آنجا درگذشت و پس از عقد قرارداد COVID-19.

چنین شیوع درخواست رژیم صهیونیستی است. بیل لی در یکشنبه اعلام یک تلاش جدید برای تست همه ساکنان و کارکنان هر تسهیلات زندگی کمک در تنسی است. مقامات دولت ارائه خواهد شد تست لوازم و تجهیزات و کارکنان به عنوان مورد نیاز به تشویق تست جامع در بیش از 700 مجوز تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>