Ligado دفاع FCC تصمیم غیابی

می فرستد و در نامه ای به کمیته خدمات مسلح برای شنوایی که در آن از هیچ فرصتی برای شهادت

Ligado افزود معنی جدیدی به عبارت “دور شنوا” توزین در نامه پس از آن را شامل نمی شد در جلسه روز شنبه (6 مه) در مورد خود خدمات جدید.

کمیته نیروهای مسلح سنا در برنامه ریزی یک جلسه بعد از ظهر چهارشنبه در FCC تصمیم ماه گذشته اجازه می دهد تا Ligado برای راه اندازی یک زمینی خدمات پهن باند است که وزارت دفاع معتقد است که می تواند تداخل با کلید GPS تکنولوژی در مجاور طیف.

مرتبط با: FCC تایید Ligado زمینی خدمات پهن باند

Ligado در زمان برخی از موضوع را با این واقعیت است که وجود دارد هیچ شاهد برنامه ریزی شده از Ligado یا از FCC.

در واقع شاهد بودند همه از دفاع کنار این استدلال هر چند این کمیته هیچ تظاهر به این که دیگر از شنیدن از وزارت دفاع–یک دریاسالار عمومی یک وزارتخانه و وزارت دفاع CIO–در مورد طیف سیاست ها و نگرانی های تاثیر FCC تصمیم گیری و Ligado در امنیت ملی است.

در نامه ای به این کمیته پیش از این جلسه گفت: Ligado آن را “مایه تاسف است که اعضای این کمیته نمی خواهد این فرصت را به شنیدن از هر شاهدان از Ligado که طیف است که در موضوع و نه از FCC است که تصمیم گیری است که موضوع خود را از شنیدن و تنها شنیدن از شاهدان به نمایندگی از یک چشم انداز است.”

Ligado گفت: FCC تصمیم بوده است mischaracterized و FCC را سفارش می کند حفاظت از GPS از تداخل با تشکر از “بی سابقه ای در شرایط” اعمال شده توسط FCC است که در آن “کمال میل پذیرفته شده است.” عبارتند از کسانی که نیاز به یک نگهبان گروه از طیف بین Ligado و در مجاورت باند GPS و 99% کاهش در سطح قدرت از Ligado 2015 نرم افزار.

Ligado با اشاره به این که FCC منظور به رسمیت شناخته شده که GPS شایستگی بالاترین دخالت حفاظت از آن چیزی است که از آن خواهد شد از جمله 24/7 نظارت و جلوگیری از زنگ یا سوئیچ کشتن.”

تا به حال Ligado شده است شهادت آن پیشنهاد آن را ساخته اند نکات زیر را در علاوه بر این به FCC اضافی شرایط:

➢ “FCC را به منظور تغییر نمی کند و یا در غیر این صورت بر تخصیص طیف به دستگاه های GPS.

➢ “FCC را سفارش می کند تاثیر نمی گذارد قوانین حاکم بر حفاظت از دستگاه های GPS از دخالت از Ligado و یا هر گونه مجوز فعالیت در L-band.

➢ در جهت FCC اعمال خود همین قانون برای محافظت از radionavigation دستگاه های مانند GPS است که از آن استفاده کرده است از سال 1984; این همان قانون است که وزارت بازرگانی متکی به تنظیم فدرال کاربران است.”

رایگان دولت بنیاد موافقت با Ligado که آن را شرم آور این کمیته نمی کنید برای شنیدن از همه طرف به tweeting:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>