زندگی در 5 بعد از ظهر: Knox County Health Department دارای coronavirus به روز رسانی

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

این Knox County وزارت بهداشت در حال برگزاری است زنده پرسش و پاسخ در این شب در 5 p. m. برای رسیدگی به سوالات و نگرانی های اطراف coronavirus در شرق تنسی.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon روز دوشنبه اعلام کرد او اعلام کرده است شهر تحت یک وضعیت اضطراری یک تصمیم است که تا بودجه و به اداره شهرستان انعطاف پذیری آن را به عنوان پاسخ به گسترش coronavirus.

در اطلاعیه Kincannon به شدت تشویق — هر چند نه تقاضا — محلی رستوران ها و کافه ها به ارائه تنها درایو-از طریق و یا carryout خدمات و تاکید بر نیاز به اجتماعی فاصله. او سرود او گفت: “آماده می شود نمی ترسم.”

همه سازمان حوادث مسابقات و لیگ در ناکسویل پارک و امکانات تفریحی لغو شده است با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس این شهرستان خبر داد صبح روز سه شنبه.

تمام بازی در تاسیسات معلق خواهد شد برای بعد از هشت هفته.

دانشگاه تنسی روز دوشنبه اعلام کرد آن را تمام کلاس های آنلاین از طریق پایان ترم و ممکن است مراسم فارغ التحصیلی لغو شده به دلیل coronavirus نگرانی.

ناکسویل مبتنی بر شاهوار روز دوشنبه اعلام کرد که آن را بسته شدن آن تئاتر تا اطلاع ثانوی به عنوان coronavirus شیوع بدتر در سراسر کشور است.

در اینجا به روز رسانی از اواسط روز سه شنبه:

بیشتر: ناکسویل رستوران بسته شدن موقت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در تلاش برای دفع مداوم coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه خواستار تسریع بسته شدن تنسی مدارس اعلام کرد آینده اولین درایو از طریق آزمایش در مناطق مترو و مشخص شده برنامه ای برای زنگ تفریح قانونی جلسه اولیه.

صحبت با خبرنگاران کمتر از یک ساعت پس از دولت مقامات بهداشت گفت: به عنوان بسیاری از 52 Tennesseans بود presumptive موارد مثبت COVID-19 تا از روز یکشنبه تعداد 39, Lee خواست در اعتراض به اقدام است.

“Tennesseans می توانید این کار را انجام,” او گفت:. “این چیزی است که ما برای ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>