زنده از بایو ویترین هوستون و لوئیزیانا فرهنگ است.

ترافیک حمایت شد تا حدود 610 حلقه اصلی در نزدیکی شنبه به عنوان بازار مال فروشان همه چیز را با مرکز شهر رژه. ده دقیقه در غرب پایین 610 در مرکز سرگرمی های شناخته شده به عنوان رسانه بلوک جان Fuggin خمیر قرار داده و در سوم تکرار زنده از بایو یک حزب که جشن فرهنگ هوستون و لوئیزیانا. ایستاده در مرکز صحنه پس از گرفتن میکروفون از یک MC پس از یک عملکرد این هنرمند گفت:

“من نمی خواهم هر چیزی واقعا…من فقط می خواستم به را سرگرم کننده از پسر عموی من,” او گفت: خنده در حالی که حرکتی به رپ که فقط سمت چپ صحنه است. “که من مردم میشم.”

جمعیت تحسین به عنوان خمیر آماده کردم به میکروفون به MC.

“من فقط با قدردانی از همه خانواده بیرون آمدن و حمایت از من و شهرستان. مطمئن شوید که برای حمایت از همه از فروشندگان که بیرون آمد.”

John Fuggin Dough performs for the crowd.گسترش

جان Fuggin خمیر انجام برای جمعیت.

عکس Rashaad اسمیت از LXD Filmz مراقبت از جان Fuggin خمیر

خمیر را تحسین کرد از لوئیزیانا اما صرف مدت زمان طولانی در اینجا در شهر و رویداد بازتابی از واقعیت است. غذا و نوشیدنی و موسیقی از تگزاس و لوئیزیانا شد بر روی صفحه نمایش کامل روز شنبه به عنوان کاربران و سفید munched در کاخون ماکارونی در حالی که نوشیدن تگزاس/لوئیزیانا مضمون نوشیدنی و گوش به هنرمندان از هر دو طرف مرز. در حالی که این رویداد خاموش کردم شروع کند به همه چیز برداشت تا به عنوان خورشید رفت با بیشتر و بیشتر مردم تشکیل پرونده به سالن رسانه ها بلوک برای دیدن اجرای. Northside MC GodBody یکنوع بازی شبیه لوتو یکی از کسانی که برای نشان دادن.

“من انجام نشده امشب اما من به حمایت برخی دیگر از هنرمندان و تولید کنندگان است. و البته برای حمایت از جان.”

خمیر زمان به ما اجازه می دانم در مورد این رویداد با اهمیت است.

“زنده از بایو همه چیز در مورد ادغام فرهنگ ها و ما می خواهیم به غذا نوشیدنی و جو به نمایندگی از آن است. ما مواد غذایی و نوشیدنی و همچنین هنرمندان یک sheabutter شرکت گیاهی شرکت ، من فقط احساس می کنم این مهم است به برجسته کردن این فرهنگ است.”

The festival brought out local businesses selling food, art, and more.گسترش

جشنواره آورده از کسب و کارهای محلی فروش مواد غذایی, هنر, و بیشتر.

عکس DeVaughn داگلاس

او نه تنها کسی با این طرز فکر به عنوان سیلوستر ترنر تایید این رویداد پیش از آن در هفته.

“مهر یعنی همه چیز به من می گوید:” جان در مورد شهردار پیام. “این است که تنها یک سوم و من خوشحال هستم که او به رسمیت می شناسد اهمیت نشان دادن این دو فرهنگ جنوب. او گفت: جان خمیر انجام شده است و این بسیار مهم است برای من…حالا شاید دفعه بعد من می تواند او را به می گویند Fuggin.”

زندگی می کنند از شاخه فرعی است نه یک جشنواره…اما این آغاز یک. در حالی که آن را ندارد, قرعه کشی بازار مال فروشان می افتد که چند مایل دورتر (و رویدادهای چند انجام ) آن را در یک چیز مشترک با آن…تمرکز بر فرهنگ که مهم هستند به هوستون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>