اشلی Capps کمک به ایجاد یکی از این کشور به یاد ماندنی ترین جشنواره های موسیقی در Bonnaroo. او مغز پشت گوش نیروی تجدید حیات ناکسویل تاریخی تئاتر و به طور کلی کنسرت ترویج پایونیر.

اما در حال حاضر او یک گام به عقب.

جهانی از سرگرمی های غول پیکر زندگی می کنند ملت به طور کامل خریداری شده ناکسویل مبتنی بر ارتقاء شرکت و Bonnaroo بنیانگذاران AC سرگرمی است که آن را به دست آورد و کنترل بهره در سال 2016.

خرید رفت به اثر Jan. 1 نزدیک به 30 سال پس از Capps ایجاد شده این شرکت است.

“تلخ و شیرین است خوب کلمه” Capps گفت ناکس اخبار در مورد خرید. “و من خواهد بود اگر من دروغ نمی, اعتراف یک عاطفی خاصی coaster غلتکی مرتبط با این. اما این تصمیم من بود. … و من هنوز هم فکر می کنم این تصمیم درست است. تغییر اجتناب ناپذیر است. تغییر تنها ثابت است.”

همچنین نگاه کنید به: رژیم صهیونیستی. لی افتخارات چارلی دانیل و اشلی Capps بی شماری برای کمک به هنر

اما Capps آماده است تا به “در آغوش تغییر” و تمام فرصت های هیجان انگیز است که با آن می آیند.

اشلی Capps می توانید تمرکز بر روی خلاقیت

تد Heinig بود که اخیرا معاون رئیس جمهور از AC سرگرمی پا به Capps’ سابق نقش به عنوان رئیس جمهور.

“از لحاظ فنی من (جدید) نقش مدیر ارشد” Capps گفت. “و بسیاری از آن تمرکز خواهد شد در حفظ موضوع و تداوم Bonnaroo فرهنگ و موضوعات بوده که انتگرال به موفقیت این جشنواره است.

“آن را واقعا من تا به خلاق تر و کشف فرصت های جدید است.”

Capps گفت Bonnaroo که خود را جشن می گیرند 19 سال در ماه ژوئن است که در مسیر به موفق ترین رویداد در این جشنواره از تاریخ ،

زندگی ملت را به دست آورد کنترل بهره را از این جشنواره در سال 2015. اکثر خرید AC سرگرمی اتفاق افتاد سال بعد.

و از آن پس زندگی ملت است باز کردن درب AC برای سرگرمی بود و حتی موفق تر در ناکسویل و فراتر از آن Capps گفت.

چه زندگی ملت را ارائه کرده است

اگر چه AC سرگرمی است در حال حاضر بخشی از زندگی ملت, موسیقی, طرفداران نباید انتظار دیدن هر گونه تغییرات شدید. AC سرگرمی ادامه خواهد داد به انجام آنچه در آن همواره انجام شده — فقط بزرگتر و بهتر Capps گفت.

“چه زندگی ملت ارائه می دهد و برای ما فوق العاده شبکه یک تیم فوق العاده و همچنین دسترسی به منابع و روابط است که به سادگی آن را ممکن است برای انجام کسب و کار” او گفت:. “زندگی در کشور فعال است تشویق AC جدید برای توسعه جشنواره و همچنان به رشد در هر راه است.”

ایده های جدید برای جشنواره در حال حاضر در حال پرتاب در اطراف.

یک خرید کامل شده است بخشی از این طرح پس AC سرگرمی شروع همکاری با زندگی ملت است. خرید اولیه از 51% راه اندازی فرصت های زندگی ملت را به طور کامل به دست آوردن این شرکت پایین جاده.

آن را در تابستان گذشته زمانی که Capps تصمیم گرفت از آن زمان به حرکت رو به جلو در اتمام معامله.

“برای من, آن را در مورد برنامه ریزی برای آینده و تعیین مرحله AC برای سرگرمی و همه کارکنان AC سرگرمی برای ادامه به رشد می شود و در آینده متمرکز شده است.” “این واقعا در مورد حفظ ثبات و حفظ تمرکز است.”

‘حفظ شخصیت AC سرگرمی’

Capps شده است چیزهایی در حال اجرا در AC سرگرمی برای نزدیک به 30 سال است. اما به تازگی Heinig و سایر کارکنان انجام شده است بیشتر از بلند کردن اجسام سنگین.

“این احساس واقعا سالم زمان به اجازه دهید آنها را قدم به خط مقدم و در کنار و اجازه دهید آنها را آماده راه خود را در سال آینده,” او گفت:. “و من هنوز در اینجا برای کمک به.”

Capps گفت: AC سرگرمی در حال آمدن است آن سه موفق ترین سال در تاریخچه شرکت که تا حد زیادی به انجام با زندگی ملت است.

“تا کنون من فکر می کنم زندگی ملت نشان داده است یک علاقه واقعی در حفظ شخصیت AC سرگرمی و حمایت از AC سرگرمی و آنچه از آن ساخته شده موفق برای شروع با,” او گفت:.

که چرا زندگی ملت می خواستم برای خرید AC سرگرمی در وهله اول و در آن هیچ علاقه “که سطح یکنواختی” برخی از شرکت های بزرگ سعی کنید برای ایجاد Capps گفت.

“آنها شده ایم شرکای بزرگ,” او گفت:. “من قطعا لازم نیست که یک توپ کریستال. همه چیز را تغییر دهید. اما در این نقطه خاص همه چیز من همچنان به شنیدن آنها بسیار متعهد به AC نقش در ناکسویل تنسی و در سراسر منطقه است.”

اما شما نمی نیاز به یک توپ کریستال برای دیدن ناکسویل در حال تغییر است.

‘شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر فعالیت’

AC, سرگرمی, عمل موفق و رزرو تنسی تئاتر از سال 1996. آن زمان در همان نقش را با جواهر تئاتر 10 سال بعد و هر دو سالن شده اند داشتن “خود مطلق بنر سال” Capps گفت.

Capps همچنین یک شریک در آسیاب و معدن که در آن AC سرگرمی, کتاب ها را نشان می دهد.

اما وجود دارد یک محل در یک محل — که AC سرگرمی زندگی می کنند و ملت می تواند تبدیل به بیشتر درگیر با حرکت رو به جلو: Thompson-Boling عرصه است.

“با جدید (الکل) سیاست در تامپسون-Boling عرصه است که آن را ممکن است برای بیشتر نشان می دهد برای رسیدن به Knoxville, شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر فعالیت” Capps گفت.

AC سرگرمی در حال حاضر نقش مهمی را در آینده Foo Fighters, کریس Stapleton and Zac Brown Band کنسرت در این عرصه است.

‘من قصد ندارم در هر نقطه’

AC سرگرمی طولانی مدت اجاره نامه در ریورویو برج در مرکز شهر ناکسویل با هیچ برنامه ای به حرکت می کند. Capps نمی خواهد که به نگرانی در مورد روز-به-روز عملیات شرکت, اما او هنوز هم در اطراف.

“من قصد ندارم در هر نقطه در آینده نزدیک” او گفت:. “حداقل من برنامه ریزی نیست.”

او را همچنان به عنوان مدیر اجرایی گوش بزرگ جشنواره است که مستقل و غیر انتفاعی. AC سرگرمی درگیر با این جشنواره به عنوان یک تولید شریک است.

“چیزی که من به جایی که من احساس می کنم مثل من می تواند تفاوت را احساس می کنم مثل من در ادامه این راه با آن,” او گفت:. “من فکر می کنم شما خواهید دید AC سرگرمی ادامه رستگار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im