تنسی, نگاهی به تقویت آن نقطه در استخدام رتبه بندی چهارشنبه در امضای ملی روز.

این جلد’ 2020 کلاس است که عمدتا در محل پس از آنها امضا 21 بازیکن در ماه دسامبر. آنها همچنین اضافه شده یک جفت از نقل و انتقالات در ماه ژانویه است. هنوز هم به دنبال تنسی برای اضافه کردن یک زن و شوهر از بازیکنان به دور از کلاس.

امضای دوره باز می شود در 7 p. m. ET.

تنسی استخدام در کلاس رتبه 14 در سراسر کشور از جمله هفتم در ثانیه در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی که از شنبه بعد از ظهر.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان تنسی می افزاید: signees.

دسامبر signees

LS خواهد آلبرایت (6-2, 215)

Greeneville

247 کامپوزیت: 2 ستاره شماره 7 طولانی اهمیت

مرتکب تاریخ: 12 ژوئن 2018

توییتر دسته: @Albright_26

حرف آخر: آلبرایت ارتش آمریکا و کاسه, انتخاب, اولین بازیکن متعهد به تنسی 2020 کلاس. او تنها بازیکن تیم های ویژه در این استخدام کلاس. آلبرایت همچنین گیرنده گسترده و ایمنی برای گرین شیاطین. او ردیف 2-رتبه های طولانی اهمیت در روبیو طولانی خوراکی رتبه بندی.

DT دومینیک بیلی (6-2, 290)

سنت فرانسیس آکادمی (Baltimore, Md.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره No. 21 DT

مرتکب تاریخ: Feb. 16

توییتر دسته: @DominicBailey56

حرف آخر: Craig Haubert, ESPN, ملی, استخدام هماهنگ کننده می دهد بیلی نمرات بالا و دوبله او را “انفجاری بازیکن.” بیلی یک انتخاب برای Under Armour همه آمریکایی بازی نیست بازدید از مدارس دیگر پس از ارتکاب. او را انتخاب جلد ارائه می دهد بیش از پن امور خارجه فلوریدا و نوتردام.

QB هریسون بیلی (6-5, 224)

ماریتا (Ga.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 3 pro-سبک QB

مرتکب تاریخ: Nov. 29, 2018

توییتر دسته: @HBailey_05

حرف آخر: این جلد outdueled میشیگان برای بیلی که منجر ماریتا به گرجستان کلاس AAAAAAA قهرمانی کشور با پرتاب برای 261 متری در یک 17-9 پیروزی بر Lowndes. برای فصل بیلی تکمیل 272 از 392 عبور (69.4 درصد) و در 4,261 متری با 44 touchdowns و نه interceptions. او انتخاب شد به همه آمریکایی کاسه. او بالاترین امتیاز کارفرمایی مربی جرمی Pruitt امضا کرده است در طول تصدی خود.

د تایلر بارون (6-4, 252)

ناکسویل کاتولیک

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 4 strongside د

مرتکب تاریخ: Dec. 18

توییتر دسته: @Tylerbaron23

حرف آخر: بارون led ناکسویل کاتولیک دفاع با 103 پردازد از جمله 16.5 برای از دست دادن خود را در فصل ارشد. او با هم تیمی های همکار تنسی signee کوپر Mays. پدرش پاتریک Abernathy, آثار بازیکن در توسعه جرمی Pruitt کارکنان. بارون انتخاب Vols بیش ایالتی اوهایو و کنتاکی.

WR جیمی کالوی (5-11, 170)

فردا (فردا Ga.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 36 WR

مرتکب تاریخ: 13 مارس

توییتر دسته: @Jimmycalloway1

حرف آخر: تنسی مبارزه به چسبیدن به کالوی که سهام افزایش یافت و پس از ارتکاب به Vols. از آن پس او به دست آورده ارائه می دهد از Virginia Tech, Auburn و فلوریدا. او با بازی در سراسر این رشته در دبیرستان, در هر دو جرم و دفاع. او شروع خواهد شد کار خود را در گیرنده گسترده ای برای تنسی است.

LB Bryson Eason (6-2, 255)

وهیتهون (ممفیس)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 16 در داخل LB

مرتکب تاریخ: Oct. 22

توییتر دسته: @EasonBryson

حرف آخر: Eason است که بالاترین امتیاز از سه وهیتهون linebackers که متعهد به دانشگاه تهران در همان روز. او را انتخاب Vols بیش از آرکانزاس است. درست وسط linebacker, Eason به اندازه سرعت و فوتبال فراست. او باعث می شود تکل از حاشیه به حاشیه و خوب غرایز.

LB Martavius فرانسوی (6-2, 240)

وهیتهون (ممفیس)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 17 در داخل LB

مرتکب تاریخ: Oct. 22

توییتر دسته: @ypcjuice2

حرف آخر: فرانسه برگزار عمدتا در داخل linebacker برای وهیتهون اما ارائه می دهد چشم انداز همه کاره برای Vols. او یک مدافع جامد در تصویب پوشش و او نیز توانایی حمله رعد اسا کارفرمایی. او به طور منظم مزاحم در مخالفان backfields. فرانسوی سابق آرکانزاس تعهد است.

RB سه راهی هاج (6-0, 230)

مریویلل

247 کامپوزیت: 3 ستاره پلاک 58 RB

مرتکب تاریخ: ژوئن 28

توییتر دسته: @TdotH44

حرف آخر: هاج کمک کرده و منجر مریویلل به یک کلاس 6A دولت عنوان با عجله برای 112 متری و دو touchdowns در 42-21 برنده بیش از Ravenwood. او 1,006 عجله متری و 14 touchdowns برای این فصل با وجود از دست رفته سه بازی با چمن پا آسیب است. هاج توسط برادرزاده Randall Cobb یک Dallas Cowboys گیرنده گسترده و سابق الکوا ستاره ای که با بازی در کنتاکی.

QB جیمی تعطیلات (6-0, 185)

مدیسون مرکزی (Madison, از دست ندهید.)

247 کامپوزیت: 3 ستاره پلاک 26 ورزشکار

مرتکب تاریخ: Dec. 18

توییتر دسته: @jimmythejet3

حرف آخر: این جلد به دست آورد دوم کارفرمایی در این استخدام, کلاس, زمانی که تعطیلات بدبختانه تعهد خود از TCU. تعطیلات به اتمام 63.5 درصد از خود عبور برای 1,020 متری با نه touchdowns و چهار interceptions در این فصل در حالی که با اضافه کردن 1,401 عجله متری. به سرعت خود را به دفاع متناسب با. او یک گزینه به بازی بازی های کارفرمایی و یا تغییر موقعیت.

WR Jalin هایت (6-0, 172)

هلندی چنگال (ایرمو S. C.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 33 WR

مرتکب تاریخ: جولای 27

توییتر دسته: @jalinhyatt

حرف آخر: هایت کمک کرده و منجر هلندی چنگال به یک چهارم راست کلاس 5A قهرمانی کشور با 165 دریافت متری و سه touchdowns در عنوان بازی. او متعهد به تنسی در تابستان پس از decommitting از Virginia Tech. هایت را تحسین کرد از همان مدرسه به عنوان جلد cornerback برایس تامپسون و او را به عنوان یکی از سریع ترین چشم انداز در کشور است.

د Morven یوسف (6-3, 220)

دریاچه گیبسون (لیکلند فلوریدا.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 12 weakside د

مرتکب تاریخ: Dec. 18

توییتر دسته: @MorvenJoseph

حرف آخر: جوزف سابق ایالت فلوریدا و تعهد و انتخاب Vols روز چهارشنبه بیش از فلوریدا. او نوشته شده 115 پردازد از جمله 28 TFLs به عنوان یک ارشد. او می تواند ترکیبی linebacker/lineman لبه حمله کننده در تنسی طرح نقش او در دریاچه گیبسون. او با استفاده از سرعت خود کردن لبه به تهدید و ارعاب دبیرستان quarterbacks.

S Keshawn لارنس (6-1, 197)

Ensworth (نشویل)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 6 ایمنی

مرتکب تاریخ: 24 ژوئن

توییتر دسته: @KeShawn2x

حرف آخر: تنسی بالاترین امتیاز signee لارنس بود که همه آمریکایی کاسه های انتخاب. او ردیف 1-رتبه چشم انداز در تنسی و متعهد به جلد بیش از LSU, میامی, می سی سی پی و جنوب کالیفرنیا. لارنس دارای سرعت خوب و shiftiness و او یک دارایی در کیکآف و زدن توپ را برمی گرداند. او یک مایل tackler در اجرا پشتیبانی می کند. او نشان داد که مهارت های خود توپ را به عنوان یک ایمنی و گسترده گیرنده.

C کوپر ذرت (6-3, 280)

ناکسویل کاتولیک

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 6 C

مرتکب تاریخ: 21 ژوئن

توییتر دسته: @CooperMays

حرف آخر: Mays, پسر سابق UT offensive lineman کوین میز بود و بازیکن دوم از تنسی به ارتکاب به Vols. او با بازی خط دفاعی و خط حمله برای ناکسویل کاتولیک و بازی کل فصل ارشد با یک پا شکسته. او با بازی در خط حمله در کالج.

LB Tamarion مک دونالد (6-1 که 218)

وهیتهون (ممفیس)

247 کامپوزیت: 3 ستاره پلاک 38 خارج LB

مرتکب تاریخ: Oct. 22

توییتر دسته: @tjdadonn

حرف آخر: سابق ایالتی می سی سی پی تعهد مک دونالد دارای تطبیق پذیری به بازی در خارج linebacker ایمنی یا nickelback. او به احتمال زیاد شروع کردن در ایمنی. وهیتهون در نظر گرفته شده مک دونالد سوئیس ارتش چاقو از خود دفاع. آن را حس می کند که سال سوم خود را برجسته فیلم بود با عنوان “آقای همه جا.”

DT RJ پری (6-6, 297)

فیرفیلد (Ala.)

247 کامپوزیت: 3 ستاره, No. 62 DT

مرتکب تاریخ: Dec. 18

توییتر دسته: @GOATKIID5

حرف آخر: طولانی, ورزشی lineman انتخاب Vols بیش از کنتاکی, Georgia Tech و UAB. پری نیز ماهر بازیکن بسکتبال است که می تواند پرتاب کردن dunks با سهولت. تنسی ارائه پری در مارس 2018 و تعهد خود یک نتیجه خوب برای تیم نیاز به تقویت خود در خط دفاعی.

OG جیمز رابینسون (6-4, 323)

کارور (Montgomery, Ala.)

247 کامپوزیت: 3 ستاره, No. 46 OG

مرتکب تاریخ: Aug. 1

توییتر دسته: @JamesRobinsonn_

حرف آخر: رابینسون بزرگ است. وجود خواهد داشت بدون نیاز به رشد به موقعیت حداقل از یک اندازه نبوده است. او تصمیم گرفت تنسی بیش از Auburn, Texas A&M, Ole Miss و ایالتی می سی سی پی. او بیشتر به بازی حق مقابله به عنوان یک ارشد برای کارور. او می شود یک قطعه همه کاره در سطح دانشگاهی.

S Doneiko کشتار (5-11, 178)

رزول (Ga.)

247 کامپوزیت: 3 ستاره شماره 39 S

مرتکب تاریخ: Dec. 14

توییتر دسته: @Neikoslaughter

حرف آخر: سابق آریزونا دولت تعهد شد مورد نیاز دسامبر وانت در یک کلاس نازک دفاعی در پشت. کشتار راحت بود ساخت در اطراف نقش خط داد و بیداد برای رزول و او یک استعداد برای وادار کردن گردش و نمره دفاعی touchdowns. راحتی خود را در جعبه باعث می شود او یک nickleback امکان.

RB جباری کوچک (5-10 190 نفر)

Briarcrest مسیحی (ممفیس)

247 کامپوزیت: 3 ستاره پلاک 12 همه منظوره پشت

مرتکب تاریخ: Dec. 10

توییتر دسته: @JMS4_

حرف آخر: کوچک decommitted از می سی سی پی پس از شورشیان اخراج مت لوقا دادن تنسی فرصت برای به دست آوردن تعهد خود. او کمک کرد تا سفت UT استخدام در در حال اجرا بازگشت. کوچک است که با هم تیمی های چهار ستاره دفاعی مقابله با عمری توماس. کوچک با عجله برای 1,538 متری و 25 touchdowns این فصل و 23 می گذرد.

C Javontez Spraggins (6-3, 340)

ایست سنت لوئیس (بیمار است.)

247 کامپوزیت: 3 ستاره پلاک 12 C

مرتکب تاریخ: 7 ژوئن

توییتر دسته: @j_spraggins76

حرف آخر: Spraggins متعهد به تنسی در همان روز به عنوان هم تیمی خود ایمنی آنتونیو جانسون. جانسون بدبختانه به تگزاس A&M ، Spraggins هرگز waffled. او را برداشت UT بیش از ایلینوی و ایندیانا, آیووا ایالتی میسوری. مانند دیگر linemen در این کلاس Spraggins خواهد رسید SEC اندازه. Spraggins بازی بیشتر راست گارد در این فصل است. او کمک کرد تا ایست سنت لوئیس برنده شدن در یک کلاس 6A قهرمانی کشور.

DT عمری توماس (6-5, 300)

Briarcrest مسیحی (ممفیس)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 10 DT

مرتکب تاریخ: Dec. 9

توییتر دسته: @901_sxvxge

حرف آخر: توماس دوم-بالاترین-دارای چشم انداز در این کلاس و همه آمریکایی کاسه های انتخاب. او نیز ارائه می دهد صعودی در خط حمله اما او به شما شروع به خاموش در دفاع. او با نام مستعار “O بزرگ” به یک دلیل اما او همچنین ورزشی و سریع برای اندازه. او نه فقط یک فضای خوار. توماس غالبا به انتظارنشسته بودند تا در پایان خط و wreaked ویران در backfield.

LB لن’Neth وایتهد (6-1, 230)

آتن آکادمی (Athens, Ga.)

247 کامپوزیت: 4 ستاره شماره 11 در داخل LB

مرتکب تاریخ: Dec. 18

توییتر دسته: @LenNethW4

حرف آخر: کارولینای جنوبی که مورد علاقه برای وایتهد اما جلد دستگیر استعدادهای خود را بیش از Gamecocks و UCLA در یک کلید دسامبر وانت. حال سوال این است که آیا او به بازی در حال اجرا به عقب و یا linebacker. او ترجیح backfield اما linebacker ممکن است بهتر است با توجه به skillset. دو راه standout در دبیرستان او همچنین برنده سه دولت عنوان در شات قرار داده است.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de