زندگی گلوتن رایگان? ما در بر داشت برخی از گزینه های در ناکسویل

همه ما که یکی از نفرت انگیز از دوستان که اصرار در درخواست فاقد گلوتن منو در یک رستوران تنها به سه برابر چک با کارکنان صبر کنید اگر آلی کوینولا و برنج قهوه ای سالاد مرغ گریل شده تا هر گونه اثری از گلوتن است.

این که چرا دوستان من لغات رفتن مکان با من چون من آن شخص است. آنها سریع به نشان می دهد سنتی گلوتن-مکان های دوستانه با “دوست دختر” برچسب اما راستش آن مکان خسته کننده. همین دلیل است که من آمده ام با خود من فهرستی از گلوتن پسند می خورد در اطراف شهر شما ممکن است بدانید در مورد.

به عنوان ناکسویل رستوران در حال مقابله با رژیم صهیونیستی است. بیل لی ماندن در خانه سفارش با هدف مسطح منحنی coronavirus همه گیر ناهار خوری اتاق در این رستوران ها بسته هستند اما بسیاری از آنها هنوز هم ارائه منظقه وانت و یا تحویل.

ال گل افتاب گردان

از آن شنیده ؟ شرط نیست. آن که اسپانیایی فروشگاه مواد غذایی خود را بارگذاری هیپ دوستان بحث در مورد با taqueria در پشت piñatas آویزان از سقف یک پرتره از مریم باکره حلق آویز در بالای آشپزخانه و حمام-کاشی منطقه صندلی. آیا آنها را فراموش کرده ام به ذکر است رایگان سبد خرید از تراشه های نان ذرت مکزیکی پس از ورود? آره که محل. در آن زمان حدود 15 دقیقه به خدمت ما مرغ و گوشت خوک tacos اما من به خوبی آن را به ارزش آن است. ما لود شده ما شاداب tacos با پیاز و مقدار زیادی از سالسا. سه لایه از اذوقه و نوشابه چیپس ذرت ذوب در دهان ما و بود ما التماس برای بیشتر. حتی بهتر بود قیمت حدود 2 دلار در هر تاکو. نمی آیند در اینجا اگر شما در عجله هستید اما نمی آیند برای برخی از Knoxville, بهترین زیرزمینی tacos. — 4823 Newcom Ave.

بازار فرانسه

آیا شما تا به حال آن لحظات زمانی که شما قدم در جایی و فکر می کنم “من احساس می کنم مثل من در ناکسویل.” ژولیده شهرستان قطعا جذابیت خود را, اما شما را پیدا خواهد کرد یک نوع متفاوت از روستایی در اینجا. سیاه و سفید عکس های از پاریس زینت آسمان آبی دیوار و لوستر آویزان از سقف ایجاد یک فضای روشن است که حمل و نقل شما را به سرزمین کرپ; کل همین دلیل من اینجا هستم. این creperie دو خوشمزه گلوتن-دوستانه مورد را انتخاب کنید از: گندم سیاه و اختصاصی فاقد گلوتن. گندم سیاه به طور طبیعی عاری از گلوتن است grainier طعم در حالی که فاقد گلوتن سلیقه مانند آنچه من تصور منظم خمیر خواهد. هر دو عالی هستند در بز پنیر و گردو نان کرپ با انجیر مربا. نرم, با روح خمیر زوج با tartness از پنیر بز و شیرینی انجیر باعث می شود این خوشمزه صبحانه یا میان وعده برای دو نفر. نه یک فن از بز پنیر و گردو? وجود دارد مقدار زیادی کرپ دیگر گزینه های را انتخاب کنید. نان کرپ: $8.95 (قیمت متفاوت) + .75 دختر خمیر 16oz قهوه: $2.75412 پرچ Ave. یا 161 Brooklawn سنت هر دو محل هستند و باز برای منظقه وانت.

عشق وحشی

من همیشه تعجب که چگونه چند نفر شده اند و به کار خود عشق است. این دست پایین مورد علاقه من, کافه بازی, بهترین قهوه, آهنگ, بیشترین قهوه و خوشمزه ترین کره بادام زمینی جو دو سر نوار در جهان است. من به معنای واقعی کلمه تلاش برای تکرار این دستور را خودم با استفاده از گلوتن آرد جو, شکلات, بادام زمینی, کره بادام زمینی و نمک دریا در بالا پاشیده. تلاش من هرگز نمی آیند. وحشی عشق: لطفا آموزش من راه خود را از آنجا که من می توانم نگه داشتن صرف پول خود را در #todiefor محصولات پخته شده است. جو دو سر نوار: $3.50, 12 اونس قهوه: $3.101625 N مرکزی سنت وحشی عشق است به طور موقت بسته با توجه به کروناویروس اما هنوز هم فروش گواهی هدیه.

جو را Taproom و پیتزا فروشی

چه کلمه به ذهن می آید زمانی که شما فکر می کنم جو ؟ آن است که براون ؟ این چیزی است که من فکر می کنم از زمانی که من راه رفتن به این قهوه ای آجر ساختمان با یک فضای داخلی طبقه های چوبی و قاب چوب سرو قهوه ای آبجو و پیتزا browned به کمال است. بسیاری نمی دانند که جو را فاقد گلوتن پیتزا و شاید که خوب است زیرا این بدان معناست که بیشتر برای من. پخته شده به سطح ایده آل از بحران این کمی شیرین و نازک پوسته خمیر ساخته شده است برای دوستداران پیتزا. من در واقع یکی از انجمن ها که ترجیح نازک پوسته بیش از کرکی ابر-esque منظم پیتزا. در حالی که دختر از گزینه های ارائه شده تنها در 12″ اندازه گرجستان خشک مالش پیتزا ما دستور داد با ژامبون, پیاز و زعفراني سس گوجه فرنگی به اندازه کافی برای سه. برای اثبات چقدر خوب بود من غیر سلیاک دوستان را فراموش کرده بودند و حتی خوردن فاقد گلوتن پوسته! $12 + $1 کون خمیر200 E. Jackson Ave. کامل منو در دسترس است برای منظقه وانت و یا تحویل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>