نامزدهای محلی تغییر استراتژی کمپین در طول COVID-19 pandemic | Georgiana تاک

نامزدهای محلی در ماه اوت انتخابات در حال تمرکز بر روی رسانه های اجتماعی برای دریافت پیام خود را از COVID-19 محیط زیست اجازه نمی دهد که به صورت معمول ملاقات و خوش آمد می گوید جمع آوری اعانه و جمعیت بزرگ-نقشه کشی حوادث.

نامزدهای مورد حمایت مجازی از ایران به ملاقات با آینده نگر رای دهندگان و حامیان معمولا با استفاده از زوم و یا داشتن تاون هال حوادث on Facebook.

“این یک زمان دشوار به مبارزه با آنچه که در حال رفتن گفت:” سام مکنزیدموکراتیک نامزد برای 15th District خانه صندلی. مکنزی سابق Knox County کمیسر یکی از سه نامزد در حال اجرا در برابر وقت دموکراتیک تشکر. ریک استیپلز.

در حالی که مکنزی هنوز پیوست رقبای خود را در رسانه های اجتماعی او قصد دارد به او گفت. شوهر از معاون شهردار گوئن مکنزی گفت: او را با تمرکز بر ساخت تماس های تلفنی به اجازه دهید مردم می دانند که او در مبارزات اما او قصد دارد برای انجام بیشتر به زودی.

“من نمی خواهید برای دریافت بیش از حد, از, بیش از حد سریع,” او گفت:.

او در میان نامزدها برای 4 اوت اولیه برای نامزد دولت و کنگره موقعیت. یک انتخابات عمومی برای شهرستان ادارات نیز برگزار خواهد شد که در آن زمان.

کالاهای اساسی است که ارسال اطلاعات شخصی خود و مقننه Facebook صفحات در coronavirus مزایای بیکاری و چگونه به آنها را دریافت کنید و چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

او گفت: او همچنین شرکت در زوم گفتگو با صاحبان کسب و کار کوچک, فروشندگان که می خواهند کسب و کار و رهبران جامعه.

“من شده است به تمرکز بر گرفتن آخرین اطلاعات. که چه کار من است. بدیهی است که هیچ کس آماده است برای این (همه گیر),” او گفت:. “نگرانی من این است که کسانی که فقیر خواهد بود به طور کامل ویران کرد. اقتصاد ما این است که در آستانه توفنده. طبقه متوسط محو خواهد شد. برخی از کسب و کار ما در حال رفتن به آمده است.”

نامزد دیگری در منطقه 15 مسابقه متی پارکفن آوری متخصص که با این نسخهها کار برای دهمین قدر شیکاگو بر اساس کسب و کار است که ابر معماری. او شروع به داشتن مجازی تظاهرات در پنج شنبه, مبارزات انتخاباتی خود مدیر به خود جلب کرد دیزونگفت.

در اخیر چنین تجمع داشا Lundy و کورتنی Durrettدموکراتیک نامزد برای 1 و 2 منطقه شهرستان کمیسیون صندلی و نمایندگان قهوه سیاه و عدالت و تفکیک شرق تنسی شرکت دیزون گفت.

این رویداد روز پنجشنبه است به نام تنسی سبز جدید مقابله تاون هال 5:30-7:30 p. m. در این رویداد شرکت میزبانی پایدار آینده مرکز ناکسویل طلوع جنبش و Marquita بنوا از ممفیس نامزد حزب دموکرات برای انتخابات ، جزئیات در پارک Facebook صفحه.

در طرف Knox County اوباما رئیس سفت سرعت گفت: تلفنی نشست با اعضای حزب تلاش برای نگه داشتن همه مطلع در مسائل مختلف و داوطلبان دعوت برای پیوستن به در.

Patti مرزهاییک عضو هیئت مدیره مدرسه که در حال اجرا است برای منطقه 18 خانه صندلی خالی بودن توسط کنگره لایحه دونننوشت: در Facebook در مورد حضور در چنین نشست.

“یکی دیگر از اول امشب … تلفنی جلسه برای غرب ناکس جمهوری خواه باشگاه. رئیس جمهور گری Loe و جمهوری خواه رئیس سفت سرعت انجام یک کار عالی از پیشرو نشست. آن را به خوبی حضور داشتند با بحث و گفتگو. همچنین دکتر مانی Sethi برای سنا نامیده می شود و در صحبت کرد.” مرزهای مخالف است شهرستان کمیسیون معاون صندلی میشل Carringer در توافق اولیه است.

سرعت گفت Sathi حریف برای سنای سفیر سابق آمریکا بیل Hagertyبود توسط یک میدان نماینده رایلی Lovingood. او گفت: نامزدهای دیگر حاضران در این Gina اوسترجمهوری خواه در حال اجرا در منطقه 18 خانه صندلی خالی بودن با تشکر. مارتین دانیلو تشکر. دیو رایتدر حال اجرا unopposed برای مدت دیگری به نمایندگی از 19 منطقه است.

“این teleconferences تنها راه برای قرار دادن بیش از یک نفر در یک گروه” سرعت گفت.

CONGRESSONIAL نژاد: رنه Hoyosدموکراتیک نامزد برای 2 کنگره منطقه مطرح شده کمی بیشتر از حزب جمهوری خواه hatebreed در سه ماهه اول سال با توجه به آخرین افشای مالی زمینه با کمیسیون انتخابات فدرال. Burchett اعلام کرد در اواسط ماه مارس بود که او تعلیق جذب سرمایه تقاضاها با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

به آشکار نشان می دهد که Hoyos پرداخت و خودش را برای او به کار کمپین در $893.50 هر دو هفته.

او گزارش داد بالا بردن $124,503 از Jan. 1-مارس 31, آوردن کل مطرح شده در طول چرخه انتخابات به $311,050. او صرف $72,836 در سه ماهه گذشته و تا به حال $134,562 در دست در پایان دوره.

Burchett که ضرب و شتم Hoyos دو سال پیش پس از خدمت به عنوان Knox County, شهردار, گزارش, بالا بردن $123,494 در سه ماهه و $647,300 برای انتخابات چرخه. او صرف $122,537 و تا به حال $406,320 در دست در پایان سه ماهه.

همین سیاه, Hoyos’ مدیر کمپین گفت: نامزد توضیح داد که دلیل او پرداخت خودش است که او نیست به طور مستقل ثروت شده است و طبقه کارگر فرد است. کار خود را قبل از در حال اجرا برای کنگره بود, مدیر اجرایی, پاک, آب شبکه.

“در حال اجرا برای کنگره یک کار تمام وقت و نامزد اغلب مجبور به ترک/چشم پوشیدن از حقوق و مزایای شغل به اجرا. به طور کلی رنه ساخته شده است بیش از 10 ، 000 تلفن تماس و صرف هزاران ساعت در کمپین” سیاه گفت: در یک ایمیل. “بنابراین رنه در نظر گرفتن حقوق و دستمزد کوچک از این کمپین به این دلیل که کار او در حال انجام است که فقط کار می کنند. ما نیاز به بیش از فقط ثروتمند به نمایندگی از ما در کنگره و دیگر طبقه کارگر نامزدها گرفته اند حقوق و دستمزد بیش از حد از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez, Rep. Tlaibو دیگران است.”

Ocasio-کورتز نیویورک از حزب دموکرات. تشکر. رشیدا Tlaib یک دموکرات از میشیگان.

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>