موزیسین می رود مجازی با ماندن در خانه’ ارکستر سمفونیک

سمفونیک شیکاگو درست مثل تمام سازمان های هنری است احساس فشار از COVID-19 و فصل آن در جریان وقفه به عنوان پاسخ. اما همانطور که گفت می رود, ضرب و شتم می رود. در حالی که نشان می دهد ممکن است از طریق 10 لغو شده است برای این گروه یکی از نوازنده راه پیدا کرده است هنوز هم به ایجاد هنر.

رابین Kesselman سمفونی اصلی بم اتحاد پیوست بداهتا دیجیتال گروه عاشقانه دوبله ماندن در خانه ارکستر سمفونیک به ثبت ولفگانگ آمادئوس موتزارت “اورتور” به ازدواج فیگارو. دوازده هنرمندان از سراسر کشور جمع آوری شده به طور مستقل به رکورد فردی خود را ابزار قبل از آن وارد شده و منتشر شده در یوتیوب.

“من فکر می کنم هر کس در هر محیط و در هر صنعت در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای ادامه انجام آنچه انجام می دهند به طور معمول” Kesselman گفت. “ما در حال نشان دادن فرد هنر جوامع می توانید گروه با هم و به اشتراک گذاری این هدف مشترک گرفتن موسیقی به مخاطبان نشان دهد که ما هنوز عملکرد نمایشی و تمرین در خانه.”

جمع هنرمندان از سراسر کشور به انجام در یک فضای مجازی پیشگام شد Kesselman کالج, هم اتاقی ارکستر فیلادلفیا را شریک اصلی رابطه جنسی Patrick Williams.

“ما تکیه به شدت بر مخاطبان ما برای هر دو ما امرار معاش و انرژی است. ما آیا به زندگی مردم را تغییر دهد و وقتی که به محل می رود و ما برای پرسیدن سوال سخت در مورد چگونه ما حرکت رو به جلو و موسیقی را به مردم و حفظ هنری ما صداقت” ویلیامز گفت.

اقامت در خانه ارکستر سمفونیک تشکیل شده است از اعضا از سمفونی آتلانتا, Chattanooga, سمفونی, Fort Worth, سمفونی, Houston Symphony, لوئیزیانا, ارکستر فیلارمونیک ارکستر فیلارمونیک نیویورک و ارکستر فیلادلفیا. استخدام اعضا به جمع آوری عملکرد نسبتا آسان برای ویلیامز.

“خوشبختانه دنیای موسیقی است tight-knit جامعه است. برخی از مردم من به مدرسه رفت و یا ملاقات در طول سال. من بسیاری از دوستان فوق العاده است که بازی در این کشور و سراسر جهان است. از آن آسان است به حدس می زنم ما همه در خانه انجام هیچ چیز پس از آن آسان بود به استخدام. من در ارسال پیامک و همه فوق العاده مشتاق در مورد این پروژه است. آن را واقعا فقط در زمان حدود پنج روز کامل” ویلیامز گفت.

قطعه “اورتور” به ازدواج فیگاروانتخاب شد به دلیل آن است که حوزه عمومی به معنای آن را به راحتی در دسترس قطعه و آن دودی, شادی, مثبت و کمدی انرژی است. این ترکیب نیز برای محروم کردن نسخه ای است که می تواند اجرا شود با استفاده از یک دوجین بازیکن به جای کل ارکستر.

به این کشش نوازندگان همه انجام و ثبت شده خود را در بخش های منحصر به فرد مجموعه به سرعت fo 152 bpm به نگه داشتن آنها را در مسیر. سپس آنها فرستاده و آنها را به صورت دیجیتالی به ویلیامز برای لایه بندی و مسترینگ. برای Kesselman او ثبت شده بخش خود را بر روی تلفن خود را.

حتی اگر کل پروژه به ثمر رسید در پنج روز آن را هنوز هم تا به حال آن موانع است. Kesselman گفت: “آن را از لحاظ فنی به چالش کشیدن به آن عمل. شما باید برای ثبت آن در یکی ، من تمرین برای دو روز.”

ویلیامز افزود: “زمانی که فایل های فشرده و ارسال به صورت آنلاین و یا بیش از Google Drive برخی از زمان تاخیر می تواند خزش به فایل های. حتی اگر شما خط تا همه چیز را در ابتدا از طریق این پروژه زمان می توانید. آن را در زمان قابل توجهی ویرایش به صدا همه چیز را همگام سازی.”

محصول به پایان رسید هر چند یک جشن برای گوش و یک مثال درخشان از چگونه هنر جامعه غلبه بر سختی.

اقامت در خانه ارکستر سمفونیک است که فقط یک پاسخ از بسیاری از هنر گروه در سراسر شهر و کشور و جهان را به آدرس تغییرات COVID-19 مجبور است بر ما. هوستون مطبوعات است پس از روند و ادامه خواهد داد برای حفظ خوانندگان تا به امروز در مورد چگونه آنها هنوز هم می تواند لذت بردن از هنر و فرهنگ است.

Houston Symphony دنبال کرده است و همان مراحل را از ماندن در خانه ارکستر سمفونیک و شروع به انتشار موسیقی و ویدئوها در وب سایت خود را. آماده بیانیه مفصل چگونه گروه در حال انجام بخشی خود را به هنوز هم در خدمت ماموریت خود را.

“سمفونیک شیکاگو ارائه شده است موسیقی امداد. این ساخت آن کنسرت پخش برنامه های موجود برای جریان در تقاضا به صورت رایگان و آنلاین و همچنین به عنوان ایجاد نوازنده انجمن وبلاگ سرپرستی لیست پخش و بیشتر در دسترس houstonsymphony.org/listenathome. در حالی که این سمفونی در حال حاضر پخش برنامه های زنده در هوستون رسانه های عمومی هر پنج شنبه شب هر پخش کنسرت در حال حاضر نیز ارسال شود در Houston Symphony سایت بر روی تقاضا جریان و جدید پخش خواهد شد ساخته شده در دسترس بر روی تقاضا برای یک ماه از تاریخ پخش. علاوه بر این سمفونی پله تا برای ایجاد یک برنامه جدید از محتوای موجود در مقدار بیشتری بر روی وب سایت خود و از طریق رسانه های اجتماعی.”

Houston Symphony متعهد به ارسال مطالب شامل Houston Symphony نوازندگان به طور منظم در طول هر هفته. پنج شنبه, سمفونیک شیکاگو جامعه تعبیه شده نوازندگان در حال تولید مجموعهای از انجمن پست های وبلاگ و مطالب دیگر با تمرکز بر آموزش و پرورش است.

لذت بردن از “اورتور” به ازدواج فیگارو در یوتیوب. دنبال Houston Symphony آنلاین موسیقی و فیلم در houstonsymphony.org/listenathome.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>