نگاه برای تگ تصویری سیستم در VidTrans 2020


نگاه برای تگ تصویری سیستم در VidTrans 2020

نگاه برای تگ تصویری سیستم در VidTrans 2020

پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP راه حل برای نشان دادن قابلیت همکاری در آریستا غرفه #1

تل آویو – – فوریه 17, 2020 — برچسب تصویری سیستم های رهبر جهانی در نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP کاوش نظارت و Multiviewer راه حل اعلام کرده بود در VidTrans سال 2020 یک رویداد سالانه است که جذب صنعت پخش تصمیم گیرندگان به دنبال آخرین IP media technologies. برچسب نمایندگی تازه منصوب معمار پل Briscoe و مدیر ارشد فناوری افسر تومر Schechter ملحق خواهد شد آن شریک ارزشمند Arista Networks پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار-محور شناختی ابر شبکه راه حل های در غرفه #1. VidTrans برگزار خواهد شد در مرینا دلم رعی ماریوت در لس آنجلس, CA, مارس 25 تا 27.

موضوع امسال کنفرانس “ارائه مزایای IP برای تولید رسانه ای” را به تمرکز بر روی بسیاری از نوآورانه انواع IP و شبکه های تصویری, فن آوری و کاربرد آنها هر دو برای مسافت های طولانی تصویری حمل و نقل و تولید استودیو.

“VidTrans یک محل مناسب برای برچسب به صحبت می کنند به طور مستقیم با تلویزیون حرفه ای از سراسر جهان, همه متمرکز بر آخرین فن آوری برای حمل و نقل های صوتی و تصویری از طریق شبکه های IP” توضیح تومر Schechter برچسب CTO. “ما به خصوص هیجان زده در این سال به دلیل ما باید پل در نشان می دهد نشان دادن همکاری بین ما کاوش نظارت و Multiviewer راه حل ها و آریستا را سوئیچ. آن را واقعا به عنوان آسان به عنوان پلاگین و بازی و یک تصویر کامل از Zer0 اصطکاک – ما مفهوم است که اجازه می دهد تا مشتریان برای غلبه بر موانع فنی و محدودیت با ارائه یک محصول است که آدرس هر یک یا تمام برنامه ها بدون هیچ مقاومتی.”

ideo ystems

برچسب تصویری سیستم های رهبر جهان در 100 ٪ نرم افزار یکپارچه مبتنی بر IP Multiviewing کاوش و نظارت بر راه حل. معرفی اولین IP راه حل در سال 2008 امروز برچسب پشتیبانی از بیش از 40 ، 000 کانال در سراسر چهار اولیه پخش برنامه – های زنده تولید تبریز انتقال دهنده/کارشناسی ارشد کنترل توزیع و OTT. آن راه حل اجازه می دهد تا پخش کنندگان و توزیع کنندگان محتوا بزرگترین مقیاس پذیری و انعطاف پذیری در دسترس در بازار امروز است. 100% پلت فرم نرم افزار پشتیبانی از هر دو فشرده و غیر فشرده فرمت ها از جمله MPEG, TS, JPEG2000 SMPTE 2110, SMPTE 2022-6/7 و HLS. برچسب اجرای راه حل های استاندارد خارج از قفسه-سخت افزار (COTS) ارائه دولت از هنر IP مانیتورینگ و ابزار تجزیه و تحلیل همراه با بالاترین کیفیت UHD Multiviewer موجود در استاندارد و دستگاه های تلفن همراه نمایش می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.tagvs.com

برچسب تصویری سیستم های تماس:

Danna مان

اروپا: +33 1 86 26 94 00

ما: +1 315 646 8400

mailto:danna@tagvs.com

مطبوعات تماس با ما:

ماه کویر ارتباطات

هریت Diener

+1 – 845-512-8283

harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید