لو براون می گوید بانوی جلد مربیان خندید و او را در حالی که او تلاش می کرد با صدمات زانو

زمانی که لو براون از دست این توپ در بازگشت به عقب دریل در طول یک تنسی زنان تمرین بسکتبال برای 2019-20 فصل او می دانست که آن را بیشتر به دلیل جراحی ترمیم مفصل زانو بیش از شش سال از کنده کاری یک کالج حرفه ای.

قهوه ای که پیوست بانوی جلد به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال از ایالت واشنگتن در سال 2018 شد و دوره نقاهت بعد از یک دوم زانوی چپ آسیب است. او پاره شده رباط صلیبی قدامی قبل از شروع 2018-19 فصل وادار کردن او به دست چه بوده است او فصل نهایی بسکتبال کالج.

او تا به حال فقط پاک شده است برای بازگشت به تمرین در ظرفیت کامل و ورزشی سنگین زانو بند پس از پارگی منيسک رباط صلیبی یک بار دیگر در طول تابستان نمایشگاه سفر به اروپا در ماه اوت است.

قهوه ای انتظار نیست کادر مربیگری برای پیدا کردن یک دلیل برای خنده در مورد miscues.

“شرم آور بود و هیچ راهی وجود دارد که من همیشه می خواهم به انجام است که در طول یک بازی” براون نوشت: ژوئن 21 در “انتخاب کنید و رول” یک وب سایت اختصاص داده شده به استرالیا بسکتبال.. “من مربیان در حال خنده تصور کنید چه 12,000 مردم ممکن است می گویند. … من فکر می کنم آنها تا به حال فقیر قصد? مطلقا نه. من اعتقاد دارم که من فقط تا به حال توسعه یافته یک به اندازه کافی خوب ارتباط با آنها. “

پوست قهوه ای اهل ملبورن باز کرد تا در مورد آنچه اتفاق افتاده است در عمل و دیگری ناراحت کننده برخورد با سال اول بانوی جلد مربی Kellie هارپر و کادر مربیگری.

“این صادقانه تجربه احساس من در لحظات” قهوه ای در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار روز سه شنبه. “من نوشت: بدون هیچ کینه توزی در نظر گرفته شده اما از یک بازی چشم انداز تلاش برای بازگشت از مصدومیت است که من با تلاش روزانه و امیدوارم که برخی از افراد می تواند مربوط. من همیشه به آینده و این که در من است. ما زمان زیادی ندارد.

“و مکالمات است که ممکن است وضوح دیده می شود اگر همه چیز به پایان رسید متفاوت است. من بیشترین احترام را برای مربیان. آنها خوب مردم خوب مربیان و بانوی دو جلد در دست خوب!”

هارپر گفت که او در صحبت با قهوه ای از داستان منتشر شد که او را درک براون نیت نمی شد برای بی اعتبار کردن این برنامه است.

“و لو من سفر کرده اند با یک دیگر از آنجا که مقاله بیرون آمد. من می توانم به شما بگویم که لو با بیان به ما کارکنان که او لذت می برد او در تنسی و او تا به حال هیچ قصد توهین به کارکنان ما و برنامه” هارپر گفت. “او بازتاب نشان داد ناکامی که او با تجربه در تلاش برای بازگشت به قدرت کامل از آسیب دیدگی و امید او این بود که افراد دیگر می تواند درک آن دست به گريبان است. رفته از طریق آسیب ACL و بازیابی, من قطعا می تواند مربوط به برخی از چیزهایی که او تجربه کرده است.”

هارپر در ادامه با تاکید قهوه ای اهمیت به 2019-20 بانوی جلد تیم.

“من می دانم که لو می خواستم برای انجام, اما او به همه چیز او تا به حال در فصل گذشته به دست آورده و حق شروع به 30 بازی برای ما برنامه” هارپر در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ناکس اخبار. “سهم او و رهبری ارشد بسیار مهم برای ما موفقیت تیم. او دوست داشتنی است و همیشه خواهد بود بخشی از این خانواده است و من امیدوارم که او می داند که اگر چه ممکن است ما نه مربی هر بازیکن دقیقا همان ما را درمان همه منصفانه و همیشه باید یک سیاست درهای باز. این بود که زمانی که من بازی در اینجا و در مربیگری قبلی متوقف می شود و این هدف من برای این که همیشه به این باشد که راه.”

قهوه ای 6-پا-3 رو به جلو آغاز شده و هر بازی در طول 2019-20 فصل به جز فصل بازکن و به طور متوسط 4.6 امتیاز 4.6 ریباند در هر بازی.

در وضعیت دیگری, قهوه ای گفت: یک دستیار مربی بود که منجر به یک فیلم جلسه از پیروزی در برابر Vanderbilt و گردش مالی در برابر Commodores برجسته شد. زمانی که قهوه ای نگاه کارکنان مربیگری او گفت: آنها یک بار دیگر خنده.

“با احساسات من اشک من پاسخ داد: “من استفاده می شود قادر به انجام آن همه در حالی که نگه داشتن اشک است. من احساس شکننده و چند روز آن را در اعتصاب وتر بیش از دیگران” قهوه ای نوشت.

براون همچنین گفت که او نمی باید هر گونه بسته به زمان در تنسی به دلیل COVID-19 همه گیر و او موفق به دریافت یک پیام متنی به عنوان یک خداحافظی.

او همچنین روشن ساخته است که او نمی نوشتن مقاله به صدمه زدن به کادر مربیگری و یا به نگرانی خود در تنسی است.

“دانشگاه تنسی یک مدرسه بزرگ و من همیشه حسرت انتقال وجود دارد,” قهوه ای نوشت. “به طور کلی آن را یک تجربه شگفت انگیز و من بیشترین احترام را برای مربیان وجود دارد. من افتخار (sic) به ملاقات مردم من و اطراف بوده است بهترین شرکت ورزشکاران زن در جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>