Exec, 67, بود که در کابل تایم وارنر پس از عبور کشور بی سیم

D. لوول هوسی بازاریابی رهبر و کارآفرین حرفه ای که شامل سریع-دوره رشد در کابل تایم وارنر در سال 1980 و سپس در تازه بدوران رسیده های بی سیم تلویزیون کابلی شرکت کراس کشور بی سیم در 1990s درگذشت در سن 67 در پرتلند سنگ., در فوریه. 3. باعث شد سرطان و خانواده اش گفت.

“لوول بود بزرگتر از زندگی شخصیت” خانواده او در بیانیه ای گفت. “او در ترکیب خود خوش برخورد رفتار با یک ذهن درخشان برای کمک به تبدیل تلویزیون میباشد.” در تایم وارنر کابل که در آن او معاون ارشد بازاریابی و برنامه نویسی و کار از سال 1980 تا 1992 “او شناخته شده بود خود را برای ایده های نوآورانه خود را قوی, راه برقراری ارتباط با آنها و نتایج آنها تولید می شود. مهمتر از همه او بود که مردم رهبر.”

یک سخنران زیستی از هوسی اشاره کرد که او “یک بازیکن مهم در گروه پیشگامان که معرفی سی ان ان ام تی وی, ویدئو در تقاضا و کابل آگهی خرید و فروش به جهان است.”

کاراکتر ترجمه شده از سابق دیرین مدیر عامل شرکت کابل-تلویزیون بازاریابی انجمن تجارت CTAM (که فرار این گروه پس از هوسی به حال سمت چپ کابل) گفت که “لوول شد یک غول در CTAM. او با الهام از اعضا و احترام بود توسط CTAM کارکنان. لوول داستان های افسانه ای هستند.”

فارغ التحصیل از Babson College و مدرسه بازرگانی هاروارد, Douglas, لوول هوسی هم بود بالای اجرایی در کشور عبور بی سیم در ریورساید کالیفرنیا ارائه شده است که رقابتی چند TV خدمات با استفاده از مایکروویو طیف شروع در اواخر 1980s. او کمک کرد تا مذاکره فروش در هنگام عبور از کشور به دست آورد اقیانوس آرام Telesis در سال 1995 در طول موج که از کودک بل مدخل به تلویزیون از طریق وایرلس کابل. بعد از آن او درگیر در ورزش و سرمایه گذاری املاک و مستغلات از جمله معرفی فوتبال آمریکایی در لهستان و به تازگی نشان داده شدید surfer گارت مک نامارا با توجه به LinkedIn بیوگرافی.

“بودن بی باک در رویکرد او به زندگی لوول در بر داشت خود را ابتلا به اوایل موج از کابل TV, بی سیم, صنعت, صنعت و سپس از انرژی های تجدید پذیر و بسیاری از تکنولوژی راه اندازی” خانواده او در بیانیه ای گفت:. “خود” joie د vivre’ به رهبری او را به زندگی و کار در سراسر جهان, مکیدن مغز استخوان از زندگی در حالی که ترک علامت خود را در هر محل او را لمس کرد.”

او جان سالم به در با همسر محبوب خود Aggie کوک را ستایش پسر مکس و دو برادر دنیس و دونالد خانواده گفت. “لوول تا به حال یک اندازه تاثیر خود بسیاری از دوستان و خانواده. در حالی که لوول سرطان مبارزه شجاعانه خود در سال گذشته بودند کاسته ثابت توجه و عشق خود را به همسر و دانش است که او وجود دارد برای انجام شدهاست. دو نفر بودند که به عنوان لوول قرار داده و این بهترین چیزی است که تا به حال اتفاق افتاده است به او در زندگی خود را’ وجود دارد در پایان به سهولت راه خود را.”

خانواده خواهد بود, احترام به خود, زندگی خصوصی “و می پرسد که به عنوان یک ادای احترام شما به سادگی به تشویق کسی کسی به جرات تا حد زیادی. که چه لوول می خواهم و انجام است.”

عکس از لوول هوسی حسن نیت ارائه میدهد از Aggie کوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im