کاهش اعتبار مورد نیاز بدون عمل: چگونه تنسی ممکن است رسیدگی به بقیه سال تحصیلی

تنسی, مدارس تعطیل شد, برای بسیاری از ماه مارس و بسته خواهد شد برای تقریبا تمام آوریل به پایان بخشیدن به بقیه 2019-2020 سال تحصیلی.

تحت رژیم صهیونیستی است. بیل لی, توصیه, مدارس خواهد ماند بسته از طریق حداقل مارس 24. به دلیل طولانی بسته شدن هیئت دولت آموزش و پرورش را ملاقات روز پنج شنبه به رای در یک مجموعه ای از قوانین اضطراری برخورد با تمدید تعطیلی و آنچه در آن به معنی برای دانش آموزان و معلمان.

تغییرات پیشنهادی شامل کاهش فارغ التحصیلی الزامات و تغییرات برای دانشجو معلمان که نمی تواند خود پایان ترم در کلاس درس.

قوانین پس از تصویب خواهد بود موثر برای 180 روز اما برخی می تواند دائمی صورت لزوم. هیئت دولت دیدار خواهد کرد در 3 p. m. روز شنبه از طریق کنفرانس تلفنی برای رای دادن در قوانین اضطراری.

فارغ التحصیلی تست الزامات کاهش

فارغ التحصیل از سالمندان بود “یکی از بزرگترین ملاحظات زمانی که پیش نویس این قوانین گفت:” سارا موریسون دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش صندلی در تماس با اعضای رسانه ها در روز سه شنبه.

هیئت مدیره است که پیشنهاد نهایی دبیرستان نمرات برای ترم بهار می تواند بدون پایین تر از درجه دانش آموز تا به حال در 20 مارس سال 2020 است. از راه دور یادگیری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بهبود نمرات, اما نمی تواند پایین تر از درجه.

آنها همچنین پیشنهاد کاهش فارغ التحصیلی نیاز از 22 اعتباری ساعت به 20 ساعت های اعتباری. کسانی که 20 واحد شامل چهار ریاضی چهار در زبان انگلیسی سه در علم دو در مطالعات اجتماعی و هفت اضافی در ساعت های اعتباری.

“این است که به جای دوباره برخی از بلوک ما برنامه دانش آموزانی که نمی توانست حتی آغاز کرده اند و برخی از آنها مورد نیاز فارغ التحصیلی تا سه ماهه آخر سال” موریسون گفت. “این تغییرات به جای برخی از کسانی که برنامه ریزی شرایطی که اعتبارات امکان پذیر خواهد بود.”

دانش آموزان در کلاس 11th به طور معمول نیاز به قانون و یا نشسته است. که مورد نیاز خواهد بود چشم پوشی برای کسانی که دانش آموزانی که هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده آزمون. سالمندان که هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده عمل یا نشسته خواهد شد و دیگر مجبور به انجام این کار برای فارغ التحصیل.

پایان سال و امتحانات از جمله TNReady و پایان دوره امتحانات داده خواهد شد.

حضور محسوب می شود در حالی که مدارس تعطیل هستند اما ضبط unexcused غیبت یا گزارش دانش آموزان برای گریز اجازه داده نمی شود.

این به چه معنی برای دانشجو معلمان?

برخی از دانشجو معلمان در تنسی نشده اند ممکن است قادر به تکمیل تکالیف خود را در مدارس قبل از کلاس ها تعطیل شد.

اورژانس قوانین برای دانشجو معلمان اجازه می دهد آنها را به هنوز هم توصیه می شود برای مجوز حتی اگر آنها قادر به تکمیل همه آنها ساعت موریسون گفت.

این قوانین همچنین اجازه می دهد تا دانش آموز به یک پزشک که مجوز منقضی خواهد بود در ماه اوت سال 2021 به آنها زمان بیشتری را به آزمون گواهینامه.

برای زمان مربیان که دارای مجوز است که منقضی مجوز تمدید خواهد شد از طریق اوت 2021. زمان معلمان نیز باید یک ارزیابی نهایی نمره برای 2019-20 سال تحصیلی.

به طور معمول ارزیابی نمرات شامل چیزهایی مانند, مشاهده, دانشجو, پرتفوی و عملکرد اما به دلیل چگونه این مدرسه سال بازی کردن “این باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای محاسبه یک ارزیابی نهایی نمره” موریسون گفت.

هر ارزیابی که در حال حاضر تکمیل شده است می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انتقادات و پیشنهادات و تنها.

چگونه این تاثیر ویژه برنامه های آموزش و پرورش?

یکی از قوانین اضطراری را تمدید جدول زمانی برای زمانی که ارزیابی برای دانش آموزان در ویژه برنامه های آموزش و پرورش باید به پایان خواهد رسید گفت: انجی Sanders, مشاور عمومی برای هیئت دولت.

جدول زمانی تمدید خواهد شد توسط طول اقامت در خانه سفارش و همچنین به مدارس اضافی 30 روز برای تکمیل ارزیابی ساندرز گفت.

ایمیل مونیکا Kast در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @monica_kast. اگر شما لذت بردن از مونیکا, پوشش, پشتیبانی, قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>