LTN جهانی سطح میدان بازی با LTN فلکس


کلمبیا, Md. — 3 مارس سال 2020 — LTN® جهانی که نوآورانه مدولار ارائه حمایت کامل رسانه های چرخه زندگی امروز اعلام کرد که بیش از سه ماه گذشته به LTN تولید واحد کسب و کار تولید بیش از 50 کالج و حرفه ای رویدادهای ورزشی با استفاده از نوآورانه خود LTN فلکس در خانه مدل تولید. اعمال نفوذ تولید تخصص و منابع به دست آورد با LTN 2019 را کسب Niles گروه رسانه ای همراه با رسیدن و قابلیت اطمینان از LTN شبکه LTN انعطاف پذیری ارائه می دهد کیفیت سنتی پخش تولید در یک نقطه قیمت است که باز می شود تا محتوای جدید ایجاد فرصت برای همه سطوح ورزشی لیگ ها و سازمان ها.

“LTN انعطاف پذیری ارائه می شود بازی در حال تغییر صرفه جویی در هزینه با کاهش پرسنل و تجهیزات مورد نیاز در سایت برای تولید محتوای با کیفیت بالا” گفت: Neil Harwell مدیر کل از LTN تولید. “سازمان های ورزشی که قبلا محدود به هزینه های بالای تولید سنتی در حال حاضر در یک موقعیت برای تولید و توزیع یک مقدار بزرگتر از اول محتوا. مدل فعال LTN انعطاف پذیری باعث می شود آن را آسان و از نظر مالی امکان پذیر است به کار با استعداد بالا و منابع فنی در تولید زنده پخش برنامه های ورزشی.”

LTN فلکس به طور کامل یکپارچه, تک فروشنده راه حل برای تولید و حمل و نقل از پایان برای پایان دادن. در این مدل LTN تولید می کند و بخش عمده ای از تولید کار از یک مکان از راه دور با ویژگی های متمرکز منابع و بسیار ماهر است. اتصال محل برگزاری ورزش به LTN تولید تاسیسات LTN شبکه را قادر می سازد زندگی مبتنی بر IP-تصویری تحویل سازگار با کم تاخیر و با کیفیت بالا و با 99.999% قابلیت اطمینان است که ملاقات و یا بیش از پخش با کیفیت استاندارد.

“ما تحت تاثیر قرار شده است با LTN نوآوری در حال توسعه متمرکز گردش کار تولید راه حل است که مقرون به صرفه و با کیفیت بالا برای ما فوتبال و بسکتبال بازی گفت:” قلب امریکا دو و میدانی کنفرانس کمیساریای لوری توماس. “کاملا به سادگی, ما نمی تواند استطاعت به نمایش گذاشتن برجسته ما در کنفرانس موسسات با این نوع کیفیت در ESPN3 در سراسر جهان و رسانه های دیگر در سراسر منطقه ما بدون LTN تولید و آن LTN فلکس مدل.”

“LTN تولید ارائه یک سطح از تولید است که اجازه می دهد تا ما فراتر از استاندارد استودیو نشان می دهد گفت:” براد Mertel, پخش, تولید کننده برای اسپورتینگ کانزاس سیتی, باشگاه فوتبال. “با فید های متعدد استعداد در مکان های مختلف و در پرواز شده ما با چالش های منحصر به فرد با هر نشان می دهد. LTN با این نسخهها کار ما را به ارائه یک راه حل برای دیدار با این چالش ها و سپس پیش افتادن از انتظارات ما نیز هست.”

تعداد فزاینده ای از سازمان های ورزشی است که باید در آغوش LTN فلکس مدل شامل: ورزشی کانزاس سیتی از لیگ برتر فوتبال (MLS), قلب آمریکا, ورزشی, کنفرانس, دانشکده فوتبال, NCAA Division II, دانشکده فوتبال, Southland کنفرانس کالج فوتبال در کاکس ورزشی تلویزیون (CST) بالا مدرسه فوتبال در YurView برای Cox Communications, و, کانزاس, شهرستان بسکتبال (دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی). به جای سرعت در حال افزایش علاقه به LTN فلکس LTN تولید به تازگی نقل مکان کرد و به یک جدید از 30000 فوت مربع تسهیلات متناسب با الزامات کنترل از راه دور تولید می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد LTN جهانی در دسترس است www.ltnglobal.com.

# # #

شرکت در یک نگاه:

LTN جهانی پیشرو در فن آوری های رسانه های توانمند سازی محتوای تولید کنندگان و توزیع کنندگان به ایجاد, به دست آوردن, تبدیل, تحویل, و کسب درآمد از محتوای در مقیاس. ساخته شده در جهان سریع ترین و قابل اطمینان ترین IP multicast, تصویری, شبکه, شرکت, رسانه های دیجیتال اکوسیستم منحصر به فرد پشتیبانی از واحد بهینه سازی و خودکار end-to-end گردش را که مشتریان بهره وری بیشتر و چابکی و خلاقیت در ارائه محتوا به بینندگان بیشتر. بدون توجه به جایی که مشتریان وارد این اکوسیستم های مدولار راه حل ها و خدمات از LTN اضافه کردن ارزش و ساده کردن هر مرحله در دیجیتال و ویدئو خطی زنجیر را از هر منبع و به هر صفحه نمایش. طراحی شده توسط LTN مشتریان می توانند ارائه محتوای مناسب ترین و نهایی تجارب کاربر در هر دستگاه مشاهده و پلت فرم در هر نقطه. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.ltnglobal.com.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/LTNGlobal/200303LTNGlobal-NilesFlex.docx

عکس لینک: www.wallstcom.com/LTNGlobal/LTNGlobal/LTNGlobal-HAC_FlexUnit.jpg
عکس عنوان: LTN انعطاف پذیری ارائه می دهد کیفیت سنتی پخش تولید در یک نقطه قیمت است که باز می شود تا محتوای جدید ایجاد فرصت برای همه سطوح ورزشی لیگ ها و سازمان ها.

دنبال LTN جهانی ارتباطات:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ltnglobal/
توییتر: https://twitter.com/LTNGlobal
Facebook: https://www.facebook.com/LTNGlobal/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>