LTN جهانی نقش کلیدی در نسل بعدی تلویزیون های بازار استقرار


LTN جهانی می شود ترجیح داده در شبکه حمل و نقل شریک برای Sinclair Broadcast Group و یکی از رسانه ها برای ATSC 3.0 rollouts

کلمبیا, MD. – 29 ژوئن 2020 – LTN, جهانی, رهبر صنعت در تحول رسانه های فناوری و تصویری شبکه حمل و نقل راه حل است امروز اعلام کرد که در آن سرویس های حمل و نقل است که برای استفاده اول تجاری استقرار ATSC 3.0 در ایالات متحده در لاس وگاس. پس از پرتاب موفقیت آمیز در مارس 26, LTN جهانی نیز تبدیل به ترجیح شبکه حمل و نقل شریک برای Sinclair Broadcast Group و شرکت تابعه آن یکی از رسانه های 3.0 به عنوان شرکت نگاه به مهم ترین پخش ارتقاء فن آوری جدید تلویزیون های بازار در سراسر ایالات متحده است.

ATSC 3.0/Next Gen TV, آخرین نسل از استانداردهای پخش ایجاد شده توسط پیشرفته سیستم های تلویزیون کمیته (ATSC). آن راه اندازی شد چهار لاس وگاس ایستگاه های تلویزیونی که توسط سه نفر از ملت بزرگترین پخش گروه از جمله Sinclair Broadcast Group و E. W. Scripps Company. این کشور در چند ایستگاه تجاری استقرار نسل بعدی تلویزیون پشتیبانی می کند LTN را در شبکه حمل و نقل. بسیار قابل اعتماد و کم زمان تاخیر شبکه در حال استفاده به repack کانال های رایگان است که طیف است که باعث می شود صدا و سیمای هر دو ATSC 3.0 همراه با موجود ATSC 1.0 استاندارد امکان پذیر است.

“نسل بعدی تلویزیون وعده به طور کامل تبدیل بازار پخش با ارائه تعدادی از فرصت های تجاری جدید برای پخش. این قبل ما نیاز به غیر روحانی کردن یک IP بنیاد اجازه می دهد حداکثر طیف بهره برداری می گوید:” علامت اتیکن سینکلر معاونت فن آوری های پیشرفته و یک رسانه 3.0 جمهور. “LTN هوشمند شبکه حمل و نقل را فراهم می کند ما با یک ستون فقرات است که به ما اجازه می دهد برای یکپارچه و قابل اعتماد نشان می دهد تلویزیون و خدمات دیتا به صورت رایگان تا طیف ساخته شده است که این استقرار است. LTN است که در حال حاضر متصل به صدها پخش ایستگاه های ساخت آن آسان به همکاری با در حمایت از آینده ATSC 3.0 rollouts در سراسر کشور است.”

آن است که در حال حاضر لازم است برای هر بازار تلویزیون راه اندازی ATSC 3.0 برای ادامه پشتیبانی از خدمات با ATSC 1.0. پس از کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اعطا جدید طیف برای ATSC 3.0, لاس وگاس پخش ایستگاه های مورد نیاز برای “repack” با طیف های ترتیبات منظور باید هر دو ATSC 1.0 و ATSC 3.0 در حال اجرا در همان زمان. سینکلر KVCW ایستگاه CW وابسته تبدیل شده است به ATSC 3.0 و پخش خواهد شد تمام چهار ایستگاه اصلی تغذیه در حالی که سه تن دیگر از ایستگاه های خود ادامه خواهد داد و برای پخش در فدرال ATSC 1.0 خدمات برای تمام چهار ایستگاه بین آنها.

“همکاری موفق بین این پخش گروه به ارمغان آورده است Next Gen TV, لاس وگاس, با LTN جهانی را در شبکه حمل و نقل انتگرال به کمک به آنها در رسیدن به این نقطه عطف تاریخی در صدا و سیما گفت:” ملک خان موسس و مدیر اجرایی رئیس LTN جهانی. “با این استقرار مخاطبان به زودی لذت بردن از شخصی تر و همهجانبه مشاهده تجربیات در حالی که پخش خواهد شد و سود حاصل از جریان درآمد جدید. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با سینکلر و یکی از رسانه ها برای کمک به این دوره جدید از تلویزیون به تمام بازارهای خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>