Lustgarten نام مدیر عامل باغ میدان مدیسون Spin-off


را سر باغ میدان مدیسون ورزشی; دولان باقی مانده اجرایی رئیس

Madison Square Garden Co. گفت: آن را در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی spin-off از آن ورزش و سرگرمی شرکت تشکیل پرونده ثبت نام بیانیه ای با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز جمعه که نام فعلی MSG رئیس جمهور اندرو Lustgarten به عنوان مدیر عامل شرکت خالص خود را-بازی بازی های ورزشی نهاد باغ میدان مدیسون ورزشی.

باغ میدان مدیسون برای اولین بار پیشنهاد spin-off در سال 2018 است. Madison Square Garden, سرگرمی, خواهد, خانه, Madison Square Garden arena, Radio City Music Hall, فانوس دریایی, تئاتر و دیگر مکانهای تفریحی. باغ میدان مدیسون ورزشی خواهد بود که از آن تیم های ورزشی حرفه ای نیویورک نیکز نیویورک رنجرز, Westchester نیکز, Hartford, Wolf Pack, مقابله با منطق بازی و نیکز بازی. MSG رئیس اجرایی و مدیر عامل جیمز دولان ادامه خواهد داد برای نظارت بر عملیات تیم برای نیکس و رنجرز.

این معامله این است که هنوز موضوع نهایی لیگ و MSG تصویب هیئت مدیره.

“ما مشتاقانه منتظر به انتظار جدایی از ما, ورزش و سرگرمی, کسب و کار خواهد شد که بهتر فعال کردن این دو شرکت به دنبال خود استراتژی های منحصر به فرد در حالی که ما ارائه سهامداران با توانایی بیشتر به وضوح ارزیابی ارزش هر یک از شرکت” دولان گفت: در آزادی مطبوعات. “بیش از شش سال گذشته اندی کمک کرده است تا راهنمای MSG طریق بی سابقه ای دوره تغییر می کند. من مطمئن هستم که تجربه قابل توجهی در توسعه روابط استراتژیک و فرصت های جدید خواهد شد به سرعت به کمک موقعیت جدید ورزشی شرکت به عنوان یکی از جهان پیشرو سازمان های ورزشی.”

بعد از اتمام spin-off دولان است که انتظار می رود به عنوان رئیس اجرایی این شرکت ورزشی و اجرایی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سرگرمی. Lustgarten نیز در خدمت به عنوان رئيس جمهور از شرکت سرگرمی.

“MSG ورزشی ساخته خواهد شد تا برخی از مشهور ترین و برندهای نمادین در همه, ورزش, و من مشتاقانه منتظر به کار با تمام اعضای سازمان به اطمینان حاصل شود ما همچنان به ارائه برتری در سراسر عملیات ما” Lustgarten گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک نهاد مستقل ورزشی شرکت خواهد بود به خوبی موقعیت خود را حفظ قوی و مداوم عملکرد مالی رانده شده توسط ما نیکز و رنجرز فرانچایز و به ارائه ارزش استثنایی برای ما سهامداران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>