Madison Square Garden هیئت مدیره مجموعه تقسیم تاریخ


را جداگانه به دو شرکت در آوریل 17

به باغ میدان مدیسون Co. گفت: هیئت مدیره را تایید کرده است یک برنامه برای جدا کردن این شرکت به دو نهاد مجزا — یکی با تمرکز بر سرگرمی های دیگر در ورزش — تنظیم مارس 17 مهلت برای معامله.

باغ میدان مدیسون برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد جداگانه به MSG سرگرمی (که شامل مکان های نمادین مانند Madison Square Garden, Radio City Music Hall و چراغ تئاتر) و MSG ورزشی (از جمله آن ورزش حرفه ای تیم های نیویورک نیکز و نیویورک رنجرز) در سال 2018 است.

با توجه به MSG این اسپین آف مالیات بر توزیع رایگان به سهامداران است. در مارس 17, MSG سهامداران رکورد از آوریل 13 را دریافت خواهد کرد یک سهم از MSG سرگرمی کلاس یا کلاس B مشترک سهام برای هر سهم MSG کلاس یا کلاس B مشترک سهام آنها خود بود.

تصمیم به رفتن پیش با اسپین آف می آید به عنوان شرکت های ورزشی و لیگ های در حال دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 ویروس است که آمار مکانهای تفریحی و ورزشی در عرصه های سخت به عنوان یک آمریکایی می خواست به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. MSG در حالی که با توجه به بی سابقه تایمز گفت که با اعتماد به نفس معامله خواهد بود با موفقیت انجام شد.

مرتبط با:MSG شبکه و نیکز رئیس جیمز دولان تست مثبت برای COVID-19

“در حالی که صنعت ما در حال حاضر در حال رفتن را از طریق یک دوره دشوار ما با اعتماد به نفس در تحمل قدرت و ارزش کسب و کار ما” باغ میدان مدیسون رئیس اجرایی و مدیر عامل جیمز دولان گفت: در آزادی مطبوعات. “امروز تایید spin-off است که در نتیجه چندین ماه تهیه و به اعتقاد ما آن را تنظیم صحنه برای موفقیت طولانی مدت برای هر دو MSG ورزش و MSG سرگرمی است.”

پس از اسپین آف کامل است دولان خدمت خواهد کرد به عنوان رئیس اجرایی از MSG ورزشی و اجرایی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گاز خردل سرگرمی. اندرو Lustgarten است که انتظار می رود به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گاز خردل ورزشی و به عنوان رئیس جمهور MSG سرگرمی.

MSG همچنین ارائه به روز رسانی در حال انجام ساخت و ساز از آن MSG (Persian) پیچیده در لاس وگاس. ساخت و ساز در این محل شده است به طور موقت به حالت تعلیق با توجه به شیوع کروناویروس.

“این شرکت همچنان متعهد به ایجاد یک دولت از هنر محل در لاس وگاس و به نظر می رسد به جلو به سرعت و کارآمد از سرگیری ساخت و ساز به عنوان به زودی به عنوان عملی” MSG گفت: در آزادی مطبوعات. “به عنوان یک نتیجه از این تاخیر این شرکت انتظار ندارد برای رسیدن به آن هدف از باز کردن محل در تقویم سال 2021.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>