Magewell انتخاب شده برای سال 2020 رسانه های جریان تولید 25 فهرست آنلاین تصویری تکنولوژی تولید رهبران

6 مه سال 2020 — نانجینگ چین: Magewell – برنده جایزه توسعه نوآورانه تصویری رابط کاربری و IP راه حل گردش کار – شده به دومین سالانه رسانه های جریان تولید 25 لیست از پیشرو شرکت های فن آوری رانندگی پیشرفت در زندگی می کنند رسانه های جریان تولید.

این جریان رسانه ای تولید 25 به رسمیت می شناسد و شرکت های نوآورانه است که قادر به افزایش و تسهیل گردش تصویری زنده تولید – به خصوص کسانی که نیاز به تحرک و چابکی و تطبیق پذیری برای ارائه کار بزرگ بدون در نظر گرفتن محل و یا شرایط تولید.

“این جریان رسانه ای تولید 25 برجسته شرکت که توسعه و تولید چرخ دنده است که نه تنها نشان می دهد وعده یا دلاوری در یک یا چند مرحله از تولید زندگی می کنند و در جریان روند بلکه متناسب به عنوان بخشی از یک کیت است که باعث می شود به طور کلی گردش کار موفق” گفت: Steve Nathans-کلی سردبیر رسانه های جریان تولید. “تبریک به 25 شرکت که بیش از رقبای خود در حال رانندگی نوآوری و شکل گیری موفق گردش در میان حرفه ای آنلاین تصویری تولید در سال 2020 است.”

2020 edition علائم دومین بار است که Magewell شده و به جریان تولید رسانه ای 25. پس از انتخاب آن به مراسم تحلیف لیست سال گذشته این شرکت همچنان به معرفی محصولات جدید و ویژگی های گسترش یافته است که به کمک طیف متنوعی از محتوای تولید ایجاد ارائه و نمایش با کیفیت بالا جریان به راحتی و کارآمد و مقرون به طور موثر. Magewell نیز انتقال به آی پی مبتنی بر تولید گردش کار مقرون به صرفه و عملی با مدل های جدید در آن نرم افزار تبدیل خانواده NDI نرم افزارهای تبدیل کننده و رمزگشاها که Nathans-کلی میاد به عنوان “آسان به معنی ورود به IP تصویری برای تولید کنندگان که آماده برای سرمایه گذاری در NDI-آماده دوربین و مانند آن – و یکی است که باید کمک به سرعت بخشیدن به تصویب NDI در طول تولید زنده جهان است.”

“جریان تبدیل شده است بخشی ذاتی از زندگی مردم برای همه چیز از سرگرمی و جمع آوری اطلاعات برای خدمت به عنوان یک مهم ارتباطات و رسانه به عنوان بخشی از شغل خود گفت:” نیک کارشناسی ارشد مدیر عامل و CTO در Magewell. “از حرفه ای تصویری تولید کنندگان گاه به گاه کاربران بیشتر مردم در حال ایجاد جریان محتوا از همیشه قبل از. انتخاب ما به رسانه های جریان تولید 25 دوباره عهد به موفقیت ما در ارائه نوآورانه راه حل های عملی است که توانمند سازی همه نوع از مشتریان خود را برای رسیدن به جریان اهداف است.”

در سال گذشته پسوند به Magewell را فوق العاده جریان خانواده از جریان زندگی می کنند نرم افزارهای تبدیل کننده باید گسترش آن سیگنال ورودی و پشتیبانی از کنترل های رابط در حالی که اضافه کردن حالت ضبط جدید و شبکه گزینه های اتصال. رایگان ضبط اکسپرس نرم افزار برای شرکت مشهور دستگاه های ضبط — USB, Capture, نرم افزار ضبط و محیط زیست تصرف – در حال حاضر پشتیبانی از جریان با SRT پروتکل در حالی که جدید نرم افزار تبدیل برای NDI به HDMI 4K است که صنعت اول سخت افزار رسیور برای حمایت از هر دو NDI برای تولید درجه رسانه های حمل و نقل و SRT به صورت اینترنتی-تحویل H. 264 و H. 265 جریان است. دو اضافی جدید نرم افزار تبدیل رسیور مدل های مشابه پشتیبانی از SRT به عنوان به خوبی به عنوان RTMP, RTSP, UDP, RTP و HTTP streaming.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Magewell لطفا www.magewell.com.

در مورد Magewell – تاسیس در سال 2011 Magewell (www.magewell.com) طرح و توسعه سخت افزار و نرم افزار به صورت صوتی و تصویری ضبط و تبدیل و جریان. با اصول نوآوری مستمر و ارائه خدمات مشتری برجسته Magewell شهرت قوی برای کیفیت استثنایی و عملکرد و قابلیت اطمینان از راه حل های خود را. توزیع شده در سطح جهان Magewell محصولات مورد استفاده در ویدئو حرفه ای برنامه های کاربردی از جمله رویداد زنده پخش آنلاين, پخش, تصویربرداری پزشکی, سخنرانی, ضبط, نظارت, تصویری, کنفرانس, بازی و بیشتر.

###

کپی رایت 2020 نانجینگ Magewell Electronics Co, Ltd. تمام حقوق محفوظ است. NDI یک علامت تجاری ثبت شده از NewTek, Inc. در ایالات متحده و کشورهای دیگر است. #NDIcentral

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>