تنسی است که کمتر از یک ماه از آغاز بهار تمرین فوتبال که باز می شود مارس 9. روی جلد چندین خطوط داستان ارزش مانیتورینگ از جمله عمیق ترین کارفرمایی رقابت در چند فصل.

که کارفرمایی رقابت در مغز جلد طرفداران پس از تنسی آغاز شده چهار بازیکن در کارفرمایی در طول سال 2019 فصل است.

بیایید به این هفته کیسه مراسلات پستی. سوالات ارسال شده از طریق ایمیل و یا متن رایگان گروه شده اند و به آرامی ویرایش شده برای اختصار و وضوح.

وقتی خواهد بود که اولین بار ما شاهد دانشجوی سال اول کارفرمایی هریسون بیلی در این زمینه دارید ؟ – Craig T.

من قصد دارم به پررنگ باشد و می گویند سپتامبر. 5 — فصل بازکن برابر شارلوت.

البته تنسی نمی توانید فرض کنیم یک پیروزی آسان بیش از شارلوت پس از سال گذشته خارجه گرجستان افتضاح. اما اگر همه چیز بهتر است این زمان در اطراف — شارلوت از دست داده و چندین قطعه کلیدی آف فصل گذشته تیم که رفت 7-6 — این جلد باید هدف به بازی های متعدد quarterbacks. و Pruitt نباید صبر کنید تا ببینید چه بیلی می توانید انجام دهید.

هر کلمه ای در زمانی که حیوان دست اموز ذرت ممکن است یک جواب پیشنهاد خود را برای انتقال چشم پوشی? – Gary R.

من انتظار می رود آن را به حداقل چند ماه قبل از اینکه ما هر چیزی را یاد بگیرند. این موارد چشم پوشی به نظر می رسد هرگز به در ادامه به سرعت به عنوان ما شاهد گذشته سال در فوتبال با اوبری سلیمان و در بسکتبال با Uros Plavsic. نه بازیکن شنیده می شود در چشم پوشی از تلاش تا مدت کوتاهی قبل از فصل مربوطه بازکن و Plavsic به درخواست های انجام شده به خوبی به این فصل است.

وکیل تام مریخ است که به نمایندگی از ذرت در خود چشم پوشی از تلاش. پنجشنبه خواسته برای به روز رسانی بر روی میز’ روند چشم پوشی مریخ نوشت: در یک ایمیل به ناکس اخبار: “همه من می توانم به شما بگویم این است که این روند معمولا مدتی طول می کشد.”

چه احساس در اطراف کارفرمایی وضعیت ؟ آنها گیر کرده در سال گذشته خدمه و یا آن را باز رقابت ؟ – Mj

من فکر می کنم از آن خواهد شد که باز یک رقابت به عنوان مربی جرمی Pruitt شده در زمان تصدی خود.

کلر Chryst نمی رسند تا تابستان قبل از Pruitt اول فصل در سال 2018 و من باور نمی کنم او تا به حال به طور جدی به مخالفت برای نقطه شروع. آن جارت Guarantano کار. و در سال گذشته Guarantano تا به حال شروع کار پیچیده تا قبل از زمستان به پایان رسید.

اما این offseason, من فکر می کنم آن را بسیار باز است. تنسی دارای پنج دانش quarterbacks این بهار — Guarantano برایان Maurer, J. T. Shrout, بیلی و جیمی تعطیلات — ترین Pruitt تا به حال بود.

Guarantano است frontrunner. کسی را مجبور به این کار از او. اما در حالی که او مورد علاقه من فکر نمی کنم خود را نگه دارید در شروع کار است ironclad مانند آن در بهار گذشته بود.

شما چه فکر میکنید از کیفیت غیر-کنفرانس مخالفان برنامه ریزی شده در این سال ؟ – ان S.

بازی در اوکلاهما در سپتامبر. 12 خواهد شد وظیفه بلند. این Sooners جایگزین کارفرمایی Jalen لطمه می زند, اما آنها اسپنسر چیزی که تغ تغ آماده را به دست بگیرند. چیزی که تغ تغ شد ملت ردیف 1-رتبه pro-سبک کارفرمایی در سال 2019 استخدام کلاس.

شارلوت از دست چند تا از برترین بازیکن دفاعی به علاوه 1,000-حیاط متهور بنی لمی. فورمن است که مناسب و معقول FCS دشمن اما نباید چالش یک تیم SEC مانند تنسی است. نهایی غیر-کنفرانس حریف تروی خیلی شپشو فصل گذشته. من می خواهم انتظار تنسی به از دست دادن در نورمن و پیروزی با سهولت نسبی در دیگر غیر از سه بازی های کنفرانس.

با نیک سابان سیستم گردش مالی در دستیار مربیان که Pruitt شده است آشکارا به تصویب رسید و ما باید نگرانی در مورد وفاداری? – کریگ M.

من مطمئن هستم که بسیاری از مربیان بسیار وفاداری در این کسب و کار. سر مربیان به فروش می رسد به بالاترین پیشنهاد و هر کجا که آنها فکر می کنم آنها می تواند موفقیت است. برای دستیاران آن در مورد پول و فرصت و مناسب با سر مربی. اما وفاداری و مربیان فوتبال یک ترکیب متناقض است اگر شما از من بپرسید.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im