خیابان اصلی تئاتر خود را اعلام 2020-21 فصل

با خوش بینانه روح اصلی تئاتر خیابانی امروز اعلام کرد آن 2020-21 فصل کامل با تام استوپارد بازی — همیشه بیشتر از یک گزینه قابل اعتماد برای تئاتر هسته مخاطبان است.

واقعی بازرس شکارییک عمل توسط تام استوپارد, نبوده است, انجام شده توسط خیابان اصلی در حالی که بلند است اما آن را به یک جزء اصلی برای آنها در سال های شکل گیری, می گوید: مدیر هنری ربکا گرین Udden. “ما فقط می دانیم که هنگامی که ما یک استوپارد مردم آمده است,” او گفت:. در اصل برنامه ریزی شده برای این بازی منتقل شد به تابستان 2021 پس از تئاتر بسته به دلیل cornavirus.

“این فقط یکی از مورد علاقه من بازی می کند و آن را بسیار سرگرم کننده و یک ادای احترام به سینمای” Udden گفت.

مادر, خدمتکار, است راه های مختلف به دنبال در Joan of Arc, داستان Udden می گوید. “من همیشه یک مکنده برای یک بازی در مورد مادران به هر حال. آن را قدرتمند و جالب بازی. بسیار به یاد ماندنی”

سگ عمل خنده دار تاریخ ما” Udden گفت. “در مورد 2010 من آن را دیدم در یک سوراخ در دیوار محل در شهر نیویورک است. و فقط فکر این باور نکردنی بود. ما آن را به هوستون و ما آن را در طول تابستان است. زیرا اولین چیزی که در بازی زبانی قوی است. F بمب استفاده شده است در مورد سوم هر کلمه. و شما به سرعت تبدیل شدن به کاملا حساسیت به آن است. این بازی در مورد تکامل زبان در آخرالزمان است.

“ما از ترس است که ما مشترک مخاطبان که در آن زمان بسیار ارشد ما فکر خواهد بود وحشت زده از این پس ما را در فصل تابستان هنگامی که ما یک کمی از مخاطبان متفاوت است. خوب چون ما نمی مشترکین آمدن به آن و از آنجا که ما نمی باید بازاریابی تخصص است که ما در حال حاضر ما آن را در طول تابستان و هیچ کس نمی آمد.

“این باور نکردنی تولید. پس از آن نیز به نظر می رسید زمان خوبی برای انجام یک پست آخرالزمانی کمدی.”

منطقه ای والاتر از داروین در مالیبو ارائه می دهد یک نگاه چارلز داروین نوعی زنده 120 سال پس از مرگ او و انتقال به یک ساحل مالیبو. یکی دیگر از منطقه ای برتر بهترین از همه چیزاست اقتباس از Rona Jaffe کتاب در مورد دبیر مجموعه در اواخر 1950s.

و پس از آن وجود دارد encore تولید این Wickhams: کریسمس در Pemberleyبود که یک جمعیت pleaser سال گذشته به طوری که اجرای فوق العاده اضافه شد. یک بار دیگر به تئاتر برمی گردد به شخصیت از جین آستن اول را به صفحه چاپ شده با اقتباس توسط لورن Gunderson و مارگوت Melcon.

“مردم آن را دوست داشتم. ما همان چیزی که با اولین Pemberly بازی می کند و تا به حال فقط به عنوان خوب پاسخ سال دوم به عنوان اولین. بنابراین ما فکر کردیم چه خبره. چرا دوباره اختراع چرخ است.” آنها امیدوارند اصلی بازیگران اعضا قادر خواهد بود به او گفت.

به عنوان با اکثر هوستون تئاتر, خیابان اصلی است و پیش رفتن با برنامه های خود را نه در همه مطمئن شوید که آنها را قادر به ارائه همه نشان می دهد که در آن لیست. “ما نمی برنامه ریزی های آتی را نشان می دهد اما ما می دانیم که همه چیز را در هوا. ما امیدواریم که که ما قادر به انجام تمام فصل اما ما همچنین می دانیم که در هر لحظه این چیز می تواند دوباره قوی و دوباره ما را مجبور به قطع کردن دوباره و یا اگر ما حتی می توانید باز کنید.”

همچنین مانند بسیاری دیگر هوستون تئاتر, خیابان اصلی خواهد بود در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای موسسه مخاطبان فاصله در صورت نیاز با همراه کاهش در تعداد کسانی که شرکت می تواند در هر یک عملکرد. “این امر می تواند آسان به درخواست هر کس در مخاطبان به پوشیدن ماسک به ارائه ماسک برای مخاطبان و به گسترش مردم برای ایجاد فضا. ما انتظار دارند که مخاطبان کوچکتر خواهد بود زیرا بسیاری از مردم خواهد شد تمایلی به بازگشت مگر واقعی یقین است که شما در معرض آن است.”

آنها همچنین باید به فکر می کنم در مورد فاصله بین مخاطبان و بازیگران خود را با یک چشم به حفاظت از هر دو گروه ممکن است از گسترش ویروس. آنها با توجه به realigning خود را در تئاتر در این دور به سه چهارم آرایش صندلی او گفت: برای ایجاد بیشتر فاصله بین بازیگران و مخاطبان است.

“هر کس نماز را که ما برای این فصل” Udden گفت. “این نقش بسیار منحصر به فرد و خیلی متفکرانه و بسیار شوخ است که من تنها بود دل اگر ما نمی کنید برای انجام همه آنها را.”

2020-2021 MainStage 45 فصل

داروین در مالیبو
منطقه ای برتر
توسط Crispin Whittell
سپتامبر 12 – October11, 2020
پیش نمایش: سپتامبر 6, 10, 11

مالیبو کالیفرنیا. این در حال حاضر. یک صد و بیست سال پس از مرگ او چارلز داروین (‘شیطان ‘ روحانی’) است حلق آویز کردن در خانه ساحل مشرف به اقیانوس آرام با یک دختر جوان کافی بود دختر خود را. او صلح است گستاخانه مختل زمانی که دوست قدیمی خود را توماس هاکسلی (‘شیطان مرید’) شوی در ساحل, نزدیک به دنبال اسقف آکسفورد ساموئل ویلبرفورس. این سه خود را گرفتار در یک enthralling و فکری کمدی در مورد خدا, علم — و جراحی پلاستیک.

این Wickhams: کریسمس در Pemberley
توسط لورن Gunderson و مارگوت Melcon
21 نوامبر – دسامبر 20, 2020
پیش نمایش: نوامبر 19 و 20

ریجنسی عاشقانه با ما مورد علاقه ادبی و سرگرم کننده روابط: الیزابت و Fitzwilliam دارسی! ادامه جین آستن محبوب غرور و تعصب, زیر پله بندگان در گرند Pemberley املاک و پیدا کردن خود را در میان یک تعطیلات رسوایی. ناخواسته بازدید کننده تصادفا به سالن در وسط شب—آقای دارسی کینه جویی و لیدیا را اصلاح ناپذیر, شوهر, آقای Wickham! خانم رینولدز, شلوغ, خانه دار, کسی انعطاف پذیر جدید در خدمت و برایان های بی اراده عاشقانه ساقدوش داماد باید هر تعادل خود را آماده سازی تعطیلات با نگه داشتن Wickham محدود. اما قبل از همه چیز می رسد یک نقطه جوش جشن مارپیچی به هرج و مرج و حقیقت را به نور می آید! کاملا لذت بخش,, تعطیلات, داستان.

مادر, خدمتکار
منطقه ای برتر
توسط جین اندرسون
مارس 6 – 28, 2021
پیش نمایش: ژانویه 21, فوریه 4 و 5

در این پرچین جدید بازی جین اندرسون reimagines Joan of Arc حماسه داستان از طریق چشم ، ایزابل قوس محسوس است کار خدا ترس است. او لجباز دختر از سوی دیگر شهرداری با سنت کاترین, لباس مردانه, لباس و آماده برای رهبری ارتش فرانسه را به نبرد. مادری در قرن پانزدهم آسان نیست! ایزابل از نزدیک زیر گیج کننده و در عین حال هیبت الهام بخش سفر او کنجکاو فوق العاده ای است. ایزابل همچنان ثابت قدم در عشق به او و حضور برای به پایان مواجهه با خود ترس و شک و تردید در مورد خود او ایمان در طول راه.

سگ عمل
توسط لیز دافی Adams
آوریل 27 – مارس 18, 2021
پیش نمایش: مارس 21, 25. 26

آخرالزمانی بیابان بود هرگز شوخ! به دنبال ماجراهای Zetta سنگ یک سفر مجری و همراه او سگ (یک مرد جوان تحت داوطلبانه گونه تنزل) را به عنوان آنها را از طریق سابق شرقی ایالات متحده است. Zetta سگ و کمی خود را vaudevillesque گروه در راه خود را به یک فرفره در چین فرض که آنها می توانید آن را پیدا کنید. یک تئاتر آینه طنز تنوع کلاسیک doomsday ژانر است که قاه و poignantly جشن نیاز به زبان و داستان زمانی که تمدن کاهش یافته است به هرج و مرج. توصیه می شود برای مخاطبان با توجه به ناسزا و خشونت و بزرگسالان شرایط.

هوستون مخاطبان را باید یک فرصت فوق العاده برای نمونه لیز دافی آدامز کار هنگامی که کوچه تئاتر ارائه می دهد جهان والاتر از جدیدترین بازی با دندان متولددر حدود همان زمان به عنوان خیابان اصلی تولید سگ عمل می کنند.

بهترین از همه چیز
منطقه ای برتر
اقتباس جولی Kramer
بر اساس کتاب Rona Jaffe
ممکن است 15 – 13 ژوئن 2021
پیش نمایش: مارس 9, 13, 14

تصور کنید دیوانه ها مطابق با جنسیت و شهر! بهترین از همه چیز است اقتباس جدید از Rona Jaffe را در سال 1958 کتاب پرفروش در مورد بلند پروازانه دبیران در شهرستان های بزرگ. این دختران می خواهید هیجان مشاغل و grand adventures—و شوهران و فرزندان بیش از حد در زمان مقتضی. امروز با ما تماس بگیرید که “با داشتن آن همه است.” این دهید آن را “بهترین از همه چیز.” و عاقلانه به اندازه کافی آنها مطمئن نیستید که آن را ممکن است.

واقعی بازرس شکاری
توسط تام استوپارد
17 جولای – آگوست 8, 2021
پیش نمایش: جولای 11, 15, 16

حضور برتر از جدید رمز و راز قتل دو اختلافات منتقدان تئاتر به زودی خود را در داخل کشیده شده به بازی-در-یک-بازی بازی! در خنده دار کلاه برداری از آگاتا کریستی-سبک رمز و راز است که به شرح زیر است, مه رول در اطراف جدا شده Muldoon مانور و منتقدان تبدیل به دخالت در فعالیت های کشنده از یک فرار دیوانه. این کمدی درخشان به عنوان تنها تام استوپارد می توانید انجام دهید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>