بازداشت مرد متهم به جرائم متعدد پس از توفنده به غرب ناکس خانه و کشتن دو

رونی ادوارد جانسون, 31, از الکوا است که در بازداشت به اتهام اقدام به قتل درجه اول داخلی تشدید حمله و دو فقره قتل درجه اول پس از حادثه شنبه شب.

حدود 10:30 p. m., Knox, شهرستان کلانتر دفتر نمایندگان در پاسخ به یک تماس در مورد یک وسیله نقلیه توفنده به یک لایو اوک دایره خانه در غرب ناکسویل و به دنبال آن شلیک شد.

جانسون داشت در جاده در نزدیکی محل اقامت که زده شد یک سال 2020 دوج رم انتخاب کنید تا کامیون. به گفته مقامات جانسون بود و راننده.

پس از بررسی ماموران به این نتیجه رسیدند که جانسون و نامزد خود را مبارزه شد در کامیون که آنها را به محله. یک درگیری فیزیکی رخ داده است و جانسون نامزد موفق به فرار با پای پیاده.

زمانی که زن در زدم اقامت با یک ایوان در جانسون را از طریق حیاط و تلاش برای اجرای بیش از, در حالی که او در مقابل از خانه.

کامیون رفت به محل اقامت که در آن جانسون و سپس خارج شد کامیون خود را و شلیک دو ساکنین خانه است. او سپس به سمت چپ و تلاش برای پیدا کردن نامزد خود را در محله.

جانسون است که در بازداشت در Roger D. Wilson بازداشتگاه.

این ناکس شهرستان کلانتر دفتر Major Crimes Unit پیشرو بررسی است. قربانیان نام منتشر خواهد شد پس از خانواده است تماس گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>