مرد برگزار شد اتهامات مربوط به ساناز Boswell مورد باقی می ماند در زندان با 500.000 دلار اوراق قرضه

یک مرد بازداشت شده در کارولینای شمالی و سوال در ارتباط با کهربا هشدار مورد مربوط به یک گم شده 15-ماه-پیر دختر شده است مسترد در تنسی به صورت یک جرم سرقت شارژ.

ویلیام McCloud, 33, که شده است می خواهم در بازداشت در روستایی در شمال غربی کارولینای شمالی منتقل شد به سالیوان زندان شهرستان در شمال شرق تنسی چهارشنبه.

سالیوان شهرستان کلانتر دفتر سروان. اندی Seabolt گفت McCloud برگزار می شد در $500,000 باند در یک تعداد از سرقت اموال بیش از 2500 دلار بود و این است که میله میله به arraigned به اتهام پنج شنبه صبح.

McCloud و مادر بزرگ دختر آنجلا Boswell دستگیر شدند در حالی که سفر در یک سال 2007 BMW ساعت پس از تنسی دفتر تحقیقات اعلام کرد که مقامات جستجو برای ماشین, گزارش سرقت, در ارتباط با ادامه جستجو برای ساناز Boswell.

هر دو به زندان گرفته شده, اما ساناز با آنها نبود.

همانطور که از پنج شنبه Blountville, Tenn. کودک نو پا — که باعث ناپدید شدن یک Amber Alert on Feb. 19 — باقی مانده است از دست رفته.

هر دو McCloud و Boswell لغو استرداد در طول یک جلسه دادگاه روز شنبه در ویلکس شهرستان حدود 90 مایلی جنوب شرقی Blountville و 80 مایلی شمال شارلوت.

آنجلا Boswell بود مسترد به شهرستان سالیوان به اتهام سرقت بیش از 2500 دلار در ارتباط با سرقت خودرو و همچنین چندین نقض آزادی مشروط. او همچنان در زندان بدون باند پنج شنبه.

دختر او که همچنین ساناز مادر — مگان “مگی” Boswell نیز باقی مانده است صالحی روز شنبه در $25,000 اوراق قرضه. او دستگیر شد و سه شنبه شب پس از مقامات می گویند او به دروغ محققان در مورد دختر خود را محل.

مگان Bowell چهره یک تعداد از ساخت گزارش نادرست به اجرای قانون است. اخیرا مقامات گفت: او ادعا کرد که او در گذشته شاهد ساناز با مادر آنجلا Boswell. مگان ادعا کرد مادرش گرفته بود دختر را به یک اردوگاه در مندوتا منطقه ویرجینیا در شمال بریستول. مقامات بعد گفت یک جستجوی اردو در مندوتا تبدیل شده تا هیچ چیز نیست.

McCloud شده رایگان بر روی باند

McCloud در حال حاضر دارای یک بریستول, Tenn. آدرس اما قبلا زندگی می کردند در شهرستان ویلکس, N. C. McCloud ادعا می کند او فکر اولی بود هدیه ای از مگان Boswell به آنجلا Boswell و او غافل از کهربا هشدار.

در زمان دستگیری او هفته گذشته McCloud شد و در حال حاضر رایگان در پیوند برای دو تشدید حمله به اتهامات او رو در شهرستان سالیوان.

McCloud, دادگاه, سوابق نشان می دهد که تحت کیفرخواست به اتهام حمله به یکی دیگر از دختر در جولای 2018.

در آن صورت McCloud متهم از خفگی دوست دختر خود را بارها و بارها تا زمانی که “دید او شد سفید و مبهم است” گرفتن مو و کوبیدن چهره او بر روی زمین مشت زدن و گاز گرفتن گوش او.

او نیز رو به یک هیئت منصفه بررسی اتهامات او حمله کردند و همان زن در ماه سپتامبر سال 2019 مشت زدن او در فک و صورت هدف قرار دادن او را در معده و ضربه زدن او را.

ساناز پدر 20 ساله اتان پری است که در حال حاضر مستقر در لوئیزیانا در حالی که در وظیفه فعال با ارتش. پری است که به مگان Boswell ادعا می کند او تا به حال کمی در تماس با دخترش قبل از ناپدید شدن او. مقامات می گویند که پری از همکاری با تحقیقات.

مرتبط: از دست رفته کودک نو پا مادر بزرگ و دوست پسر او را گذشته خشونت اتهامات

ساناز گذشته بود دیده می شود پوشیدن صورتی tracksuit کفش صورتی و صورتی تعظیم.

محققان در حال التماس هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز به تماس 1-800-824-3463 (TBI-پیدا کردن).

رسیدن به ناتالی Neysa Alund در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>