“من مانند تاریخ و زمان آخرین کلمه از دهان رپ چپ” گفت: Marcel P. سیاه باتون روژ مبتنی بر رپر که کمک کرده است تا خود را از شهرستان محوری برای رشد هنرمندان در این ژانر است. “من نمی باید یک دسته کامل از followers on Instagram و یا توییتر اما برای افرادی که می دانند مارسل P. سیاه من غرور خودم در مورد داشتن یک روحیه خوب در مورد خودم است که ارتباط من با افراد دیگر است.”

سیاه, بازگشت است به هوستون در این هفته برای اولین بار از ژانویه سال 2018 به ارتباط مجدد با H-شهر رپ طرفداران. او headliner در یک پنج شنبه شب در لایحه Notsuoh همراه با کثیف و زننده فروغ X سیاه و بیمار خواهد شد. او تور در یک جفت فوق العاده 2019 آلبوم در حال ورود به فصل چهارم از موفق, موسیقی, ویترین, و در حال بازگشت به شروع دهه دوم ساخت هوستون طرفداران خود را با اجتماعی آگاهانه با نام تجاری هیپ هاپ. برای uninitiated خواسته ما سیاه و سفید برای توصیف آنچه او می کند. ما دو پاسخ.

“پاسخ کوتاه من به نام مارسل P. سیاه و من آگاهانه رپ برای اعضای باند او گفت:” با خنده. “جواب این است که مارسل P. سیاه و سفید به دنیا آمد و در جنوب اوکلاهما من به باتون روژ در سال 2002 برای کالج و من در اینجا برای بیشتر قسمت ها از زمان. رشد در کلیسا. پدر من یک خواننده انجیل پس از او من را تحت تاثیر قرار به عنوان یک هنرمند.

“من یک پسر کشور اما من درست-آبی هیپ هاپ سر” او ادامه داد. “من بسیار به شدت در جامعه در اینجا در باتون روژ به عنوان یک کارگر توسعه جوانان, سلامت روان و مشاور مدرسه – در حال حاضر من آموزش هیپ-هاپ و عدالت اجتماعی کلاس. من انجام بسیاری از کار در درجه اول با جوان سیاه و سفید مرد و توسعه جوانان و اساسا بودن جوانان حمایت کند. این نوع از تمرکز و آن را تقریبا منعکس شده است در موسیقی من است.”

Black hasn't performed in Houston in two years

سیاه نشده انجام شده در هوستون در دو سال

عکس از جان تلر حسن مارسل P. سیاه

سیاه و سفید حرفه ای دارای بالندگی بیش از چند سال گذشته. در سال 2019 او انجام شده در 23 متحده است. به عنوان یک D. I. Y هنرمند او رزرو شده آن را نشان می دهد و تورهای شد بودجه خود را در بخش های مختلف. در تلفن او loquacious جذاب و متحرک است که به خصوص زمانی که بحث در مورد آخرین کار خود را. هیجان موجه است ، در بهار گذشته را 4Tha CLTR و آخرین تلاش در جستجوی سیاه مسیحهستند پر از فکری تماس به عمل در نام هیپ-هاپ و فرهنگ است.

سیاه و سفید و در زندگی از آن تماس به عمل است. در باتون روژ او توسعه محوری رپ ویترین. آن را به نام محو جریان و آن را برگزار یکشنبه در آرایشگاه سیاه patronizes. این فقط یک رپ ویترین آن را یک رویداد جامعه و نیز کمک به او ایجاد یک پایگاه داده از بیش از 400 هنرمندان هیپ هاپ – نوازندگان, تولید, فیلمبرداران, طراحان و بیشتر – که اغلب بر او به منظور تسهیل ارتباطات.

“باتون روژ واقعا تفکیک شود. مکان های خاصی واقعا نمی دهد هیپ هاپ. در یک نقطه من رزرو نشان می دهد, آن را لغو کردم چرا که مالک آمد و گفت: او می خواست موسیقی رپ بدون مردم سیاه و سفید. من شنیده ام که احساسات تکرار در یک زن و شوهر از راه های مختلف,” او گفت:.

سیاه و سفید این اخبار را با خود آرایشگر یک روز و به آرایشگر گفت: سیاه و سفید او می تواند میزبان یک ویترین سمت راست وجود دارد در فروشگاه. که در ماه ژوئن سال 2016 و محو شدن در جریان است در حال حاضر ورود به فصل چهارم آن از حوادث. سال گذشته سالگرد نمایش شد اسپانسر شده از طرف HipHopDX و برجسته بروکلین آزاد تشریفات وردزورث.

“آن را تبدیل به یکی از دنبال کردن ویترین در دولت,” او گفت:. “ما تا به حال سکس تند و زننده وجود دارد. ما تا به حال هنرمندان از شیکاگو, مینه سوتا, آتلانتا میامی ویرجینیا و کارولینای شمالی و جنوبی مردم از سراسر کشور در حال آمدن به یک مغازه سلمانی در یکشنبه رایگان نشان می دهد. ما باید مواد غذایی رایگان BYOB و ما قطعا سعی کنید به شکستن و اکران برخی از بهترین و آینده استعداد و به هنرمندان جوان جای خود را به هنر و صنعت خود را. و در همان زمان تمام دوستان من که در حال سفر هنرمندان آن را می دهد آنها را به یک محل آمده است, فروش کالا خود را دریافت و آنها را کمی پول ساخت یک پایه فن.”

سیاه و سفید ساخته شده است یک پایه فن در اینجا در هوستون جای او می گوید: به درستی احترام آن بر rap فرهنگ است.

“من در 30 مایلی شمال مرز تگزاس بنابراین ما بسیار تحت تاثیر تگزاس رپ. البته از Rap-A-Lot به Geto پسران و چیزهایی که از طبیعت به پیچ. پیچ در ’90s در زادگاه من بود واقعا بزرگ است.

“من از شنیدن آهنگ ها در مورد کالیفرنیا و نیویورک اما من تا به حال نشده است به آن مکان” او ادامه داد. “پس, اولین بار من در واقع شنیده ام یک آهنگ و دیدم چه شهر شبیه بود در سال 1997 زمانی که من از طریق مرکز شهر هوستون و “Wanna Be a Baller’ بازی در رادیو. بود که اولین بار من در واقع قادر به دیدن آنچه که من شنیده ام در این آهنگ. که من برای اولین بار حافظه واقعی از یک اتصال به هوستون.”

سریع به جلو به سال 2011 که در دستور بنفش ارشد, سیاه, انجام, اولین هوستون نشان می دهد. پس در اینجا او توسعه دوستی و حرفه ای ارتباط با خواننده های رپ مثل Doughbeezy و کایل هوبارد و راه خود را بر روی اسکناس مانند Flyfest. زمان گذشت و برخی از این هنرمندان تعقیب و اقبال خود را در جاهای دیگر خیلی سیاه شده است به هوستون در دو سال است.

“این عجیب و غریب هر چند در هر دو Spotify در و Bandcamp تجزیه و تحلیل هوستون یکی از سه نفر برتر در هر دو از نظر دیجیتال و جریان. پس کسی گوش دادن به موسیقی من در هوستون,” او گفت:. “آن چندی است اما من واقعا هیجان زده به چک در با مردم و خوب نشان می دهد.”

سال گذشته آلبوم را در قلب سیاه و سفید را تنظیم کنید. یکی از چیزهایی که شما نمی بینید سیاه رپ بیش از آهنگ های صوتی خود را آخرین جنگ صلیبی خود را در تلاش های مداوم برای ترویج احترام به رپ فرهنگ است.

Black considers his music his ministry.

سیاه و سفید در نظر او موسیقی وزارت او.

عکس Cas پرز حسن نیت ارائه میدهد از مارسل P. سیاه

“یکی از دلایل جوان هنرمندان موسیقی است و آنچه در آن است چرا که مردم در سن و سال من نیست انجام کار آموزش است که نسل” او گفت:. وی با اشاره به یک آهنگ در آلبوم جدید “HHIAW” که مخفف “هیپ هاپ یک سلاح است.” سیاه گفت: hip-hop مربیان باید ترویج بهترین بخشی از رپ فرهنگ تا هنرمندان جوان را برای جلوگیری از اشتباه.

“مثلا, آینده, آهنگ, ‘ماسک های خاموش’ که در آن قلاب ‘Percocet, مولی, Percocet.’ خوب کسانی که آینده خود را ضبط کرده اند سهام در داروسازی. بنابراین ما در حال رقص به سوء مصرف مواد مخدر که اسپانسر شده از طرف داروسازی بزرگ. برچسب رکورد سهام در زندانهای خصوصی, پس از آن هیچ اتفاقی است که آنها تجلیل کشتن. زندان, فرهنگ, سیاه تخریب است در ستایش موسیقی هیپ هاپ در راه است که آن را جلال در هر نوع دیگر از نوع اصلی.”

کسانی که درس هستند چرا سیاه و سفید باقی می ماند در خرد کردن ترک دوست داشتن همسر و دو فرزند (که او نیز عاشق هیپ-هاپ موسیقی و به ویژه در آلبوم جدید) برای امتداد طولانی در جاده ها است. در جستجوی سیاه مسیح‘s songs نیست فقط bangers آنها هدف است. او نه تنها آنها را می بیند در بازی هنگامی که او کار کردن با افراد جوان در باتون روژ اما آن دسته از افراد جوان الهام بخش کار خود را. یک آهنگ مانند “سیاه خدا تازه” حمایت, سیاه, شادی و ترویج اعتماد به نفس است. عنوان آهنگ به یاد شنوندگان دولت سیستماتیک سرکوب سیاه پوستان به عنوان دقیق توسط J. Edgar Hoover خود صحبت امتیاز. حتی وجود دارد یک آهنگ (“لرزش بازگشت”) در مورد اهمیت تغذیه سالم برای جلوگیری از دیابت و بیماری های دیگر است. سیاه ترکیب زندگی خود را در حال رشد در کلیسا با pertinence مورد علاقه خود را آگاهانه رپرهای برای ایجاد یک ماموریت برای خودش.

“گوش دادن به آگاه رپ واقعا به من اطلاع داد آن هم از نوع به من داد یک هویت برای که من می خواستم بود گفت:” سیاه و سفید. “در حال حاضر همه چیز بر اساس آنچه که من می توانید انجام دهید برای خدا و مردم دیگر درست است ؟ من موسیقی است هرگز زمخت آن ممکن است کمی بی حرمتی اما هرگز زمخت و آگاهانه هیپ هاپ فرمت پدر من که یک خواننده انجیل مشغول به کار در جامعه است. آگاهانه hip-hop is my وزارت.”

مارسل P. سیاه و سفید باعث می شود خود را مدتها در انتظار بازگشت به هوستون جمعه, مارس 13 در Notsuoh, 314 اصلی. با کثیف و زننده فروغ X سیاه و بیمار خواهد شد. درب در 8 p. m., $10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im