آوریل در ناکسویل به ارمغان می آورد مردی غرغر St. patrick’s Day, حوادث, گوش بزرگ: آنچه که در

ما آن را ساخته ام!

سرد و تاریک ماه ژانویه و فوریه فقط در مورد بیش مارس را چندین رویداد به ناکسویل.

این اتفاقات خواهد شد درخواست تجدید نظر به حیوان خانگی دوستداران موسیقی و تئاتر و هنردوستان پارک بازدید کنندگان دونده و دیگران.

در اینجا آنچه که در ناکسویل در ماه مارس است.

تئاتر: تمام ماه های طولانی

مارس به ارمغان می آورد یک تخته سنگ نقش به شرق تنسی منطقه است. در اینجا یک نمونه:

“صور فلکی” مارس 4-15 در رودخانه و راه آهن تئاتر شهر مرکز هنرهای نمایشی 111 دولت St. ناکسویل. درب در باز 7 p. m. بلیط محدوده از $21.50 دلار 45.50. اطلاعات: www.riverandrailtheatre.com.

“همه پسران من” مارس 6-15 در اووک ریج تاتر 227 برادوی اوک ریج. نشان می دهد 8 بعد از ظهر مارس 6-7, مارس 12-14; ساعت 2 بعد از ظهر 8 مارس و آوریل 15. بلیط محدوده از $22 به 25 دلار در 865-482-9999, www.orplayhouse.com.

“پابرهنه در پارک” از طریق 8 مارس در تئاتر Knoxville, مرکز شهر, 800 S. Central سنت Knoxville. نیل سایمون نمایشنامه کمدی 8 بعد از ظهر پنج شنبه از طریق شنبه 3 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، بلیط ها $18 به طور کلی پذیرش در 865-544-1999, www.theatreknoxville.com.

“یک بازی است که می رود اشتباه” 7:30 p. m. 10 مارس در کلیتون مرکز برای هنر, Maryville, کالج دانشگاه, Maryville. بلیط ها $42.50, $52.50 یا $62.50 برای بزرگسالان $40.50, $50.50 و یا $60.50 برای دانش آموزان و یا شهروندان ارشد در 865-981-8590, www.claytonartscenter.com.

‘رقص با ستاره ها: زنده’: 1 مارس

“رقص با ستاره ها: Live!” خواهد شد را به یک توقف در ناکسویل در شروع ماه, اتحاد ستاره رقصندگان از نمایش و جدید روال.

نشان می دهد شروع خواهد شد در 8 p. m. 1 مارس در ناکسویل مدنی سالن با توجه به محل سایت. بلیط محدوده از $62 به 93 دلار. آنها در دسترس هستند در www.knoxvillecoliseum.com و یا با تماس با 865-215-8999.

مردی غرغر کردن: 7 مارس

جوان-ویلیامز حیوانات مرکز سالانه مردی غرغر کردن را یک بار دیگر به بیش از خیابان های مرکز شهر با لباسهای نوزادان.

این رویداد خواهد لگد کردن با یک حیوان خانگی رژه در ساعت 11 صبح روز شنبه, مارس 7. آن را گام به گام در بید خیابان سفر از طریق شهر قدیمی و در پایان بازار مربع که در آن رویداد همچنان با حزب حیوان خانگی تا 3 بعد از ظهر با توجه به وب سایت این رویداد.

حیوان خانگی شما کامیون های مواد غذایی, فروشندگان microchipping هاری واکسیناسیون مراسم جوایز برای حیوان خانگی لباس و یک فرصت برای صاحبان حیوان خانگی به برنامه عقیم/خنثی قرار ملاقات.

ثبت نام برای رژه و هر صحنه مسابقات 15 دلار هزینه در پیشبرد و 20 دلار در روز. شما می توانید با ثبت نام آنلاین در mardigrowl.org از طریق 2 مارس.

KSO را ‘سمفونی از توهمات’: 7 مارس

شعبده باز Michael Grandinetti توسط هنرمند مهمان در ناکسویل ارکستر سمفونی “سمفونی توهمات” کنسرت در 8 p. m. 7 مارس در ناکسویل مدنی سالن 500 هوارد بیکر جونیور Ave.

Grandinetti را گل رونق تبدیل یک لباس مخصوص مهمانی رسمی به یک هادی و شناور شدن — همه به موسیقی انجام شده توسط symphony. بلیط محدوده از $38 $94 برای بزرگسالان و $20-$48 برای دانش آموزان در 865-291-3310, knoxvillesymphony.com.

Knoxville, خانه و باغ و بهار نشان می دهد: مارس 7-8

برنامه ریزی در هر خانه و یا پروژه های در فضای باز در این سال ؟ Knoxville, خانه و باغ و بهار نشان می دهد برگزار خواهد شد بیش از دو روز است و می تواند شما را به برخی از الهام.

این رویداد را از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر 7 مارس و 11 صبح-5 بعد از ظهر 8 مارس در ناکسویل مرکز نمایشگاه.

نشان می دهد خواهد شد که غرفه با ایده های بهبود صفحه اصلی محصولات و خدمات همراه با سمینارهای از جیم پارک ها که به میزبانی HGTV را “فضاهای جدید” با توجه به وب سایت این رویداد.

ورود به نشان می دهد هزینه های $5.

McClung قرون وسطی خانواده روز: 8 مارس

برو قرون وسطی به سبک خانواده در دانشگاه تنسی McClung موزه تاریخ طبیعی و علم است.

موزه رایگان روز خانواده را از 1 به 4 p. m. 8 مارس و با تمرکز بر نمایشگاه جدید “سند چشم انداز از پایان” با صنایع دستی تور و فعالیت های دیگر. این McClung است که در 1327 دایره پارک درایو در دانشگاه تنسی پردیس. اطلاعات: mcclungmuseum.utk.edu.

آپالاچی باله ‘سیندرلا’: 13 مارس

در مریویلل مبتنی بر آپالاچی شرکت باله رقص پری داستان “سیندرلا” در 7 p. m. 13 مارس در کلیتون مرکز برای هنر.

عملکرد سه عمل باله است که در حدود 90 دقیقه است. بلیط ها $40 برای بزرگسالان 20 دلار برای دانش آموزان در appalachianballet.com یا کلیتون مرکز 865-981-8590. این مرکز در مریویلل دانشگاه.

زنان در موسیقی جاز جم جشنواره: مارس 13-14

زنان در موسیقی جاز جم جشنواره را کانون توجه قرار دادن در نوازندگان موسیقی جاز هر دو در و خارج از ناکسویل.

این رویداد برگزار خواهد شد مارس 13-14 و این جشنواره برای اولین بار نشان می دهد خواهد بود در 6 p. m. 13 مارس در ناکسویل موزه هنر زنده پس از پنج رویداد.

یک برنامه کامل به زودی اعلام خواهد شد. در ارتباط باشید برای به روز رسانی در womeninjazzjamfestival.com.

Dollywood باز می شود: مارس 14

Dollywood خود را آغاز 35 فصل 14 مارس با برخی بین المللی استعداد.

کبوتر جعل پارک سالانه جشنواره ملل خواهد شد شروع فصل و ویژگی های سرگرمی و مواد غذایی ارائه شده از سراسر جهان است.

Headliners Namaste India و بازگشت اعمال Drumstruck, JigJam و مهاجمان فولاد ارکستر انجام خواهد شد نشان می دهد که در طول جشنواره. Dollywood همچنین سواری و رستوران ها و موزه ها و فعالیت های کودکان برای مهمانان.

Dollywood پذیرش شامل بلیط روزانه و فصل عبور گزینه های. برای یک لیست کامل بازدید www.dollywood.com.

روز سنت پاتریک حوادث: مارس 14

همراه با بهار, مارس نیز به ارمغان می آورد روز سنت پاتریک و Knoxville خواهد شد مقدار زیادی از راه هایی برای جشن زمانی که آن می رسد.

تعطیلات رسمی در اراضی سهشنبه, مارس 17 اما حزب شروع خواهد شد در اوایل با حوادث آغاز مارس 13.

این ناکس رنگ سبز شبدری متحرکارائه شده توسط Fresenius کلیه مراقبت خواهد همه چیز لگد کردن با دو روز جشن در میدان بازار در مارس 13 و 14. این جشنواره را از ویژگی های موسیقی inflatables, فروشندگان, هنر و صنایع دستی و البته سبز آبجو. سالانه خوش شانس کلیه اجرا خواهد شد و همچنین محل را به عنوان بخشی از این مراسم در ساعت 10 صبح 14 مارس ، شما می توانید با ثبت نام در runsignup.com.

ناکسویل را روز سنت پاتریک رژه و Cel-O’bragh-tion برگزار خواهد شد مارس 14. رژه گام خواهد در 12:55 p. m. در ناکسویل مدنی سالن اجتماعات و سالن بزرگ و در نهایت در Regas. جشن ادامه خواهد داد با Cel-O’bragh-روش پرچ در خیابان و بازار و خیابان با موسیقی و مواد غذایی ارائه شده است. اطلاعات: knoxstpatricksparade.com.

خوش شانس را روز سنت پاتریک نوار خزیدن شروع خواهد شد تا در شب 14 مارس و شامل نوشیدنی فوق العاده. چک در می رود از 4 به 6 p. m. و این رویداد به پایان خواهد رسید در نیمه شب. شرکت میله شامل سراب Knoxville, حفظ, میخانه, یاقوت کبود, خوب, مواد غذایی و نوشیدنی فانتزی, ژولیده شهر Skybox نوار های ورزشی و کوره های از دست رفته میخانه و تامی ترنت است. هزینه بلیط 20 دلار و شما می توانید آنها را در www.crawlwith.us.

8 سالانه جو را روز سنت پاتریک 5K (و 1.7 K) باز خواهد گشت مارس 15. 1.7 K شروع می شود در 2 p. m. و 5K شروع می شود در 2:30 بعد از ظهر در جو است. در این مسابقه هزینه محدوده از $35 به 50 دلار و قیمت را افزایش می دهد پنج شنبه. پذیرش قیمت شامل یک تی شرت پیتزا و دو آبجو از جو است. برای ثبت نام بازدید runsignup.com.

روز سنت پاتریک شهر میخانه خزیدن برگزار خواهد شد در تعطیلات خود را با رفتن از 5 بعد از ظهر تا 2 صبح 17 مارس است. مچبند هزینه $10 و شامل ورود به 12 شرکت کننده سالن های: جو را بوید را Jig & حلقه Carleo را مرکزی انبار Hannas قدیمی شهر انبار در Southbound تجار آبجو پور Taproom, پرمدعا, آبجو شرکت ، عازم جنوب Knoxville شهری نوار و گوشه کافه و Wagon Wheel. شما می توانید مچبند در درب در هر یک از سالن و به آنها ارائه خواهد شد روز سنت پاتریک ویژه.

گوش بزرگ جشنواره: مارس 26-29

ناکسویل را گوش بزرگ جشنواره را به ارمغان خواهد آورد یک میزبان از اجرای موسیقی, هنر و فیلم به مرکز شهر مارس 26-29.

جشنواره برگزار خواهد شد در چندین مرکز شهر مکان و امکانات یک صف با Patti Smith, Led Zeppelin را جان پل جونز Thundercat به گردن دیگران است.

گوش های بزرگ به طور کلی پذیرش در آخر هفته می گذرد هزینه $300 و روزانه بلیط نیز در دسترس هستند. آنها طیف وسیعی از $85 $110, با توجه به وب سایت این رویداد. شما می توانید آنها را خرید در پیش در bigearsfestival.org.

ناکسویل ماراتن: مارس 28-29

سالانه میثاق سلامت ناکسویل ماراتن را از ماه مارس با نژادها را از طریق مرکز شهر ناکسویل UT را در دانشگاه و فراتر از آن.

مسابقه ویژگی های تعدادی از فواصل از جمله ماراتن و نیمه ماراتن دو و چهار فرد رله 5K و میثاق سلامت کودکان و نوجوانان اجرا شود.

بچه ها اجرا و 5K به لگد کردن رویداد در مارس 28, با کودکان و نوجوانان اجرا در 5:30 p. m. و 5K در 7 p. m.

ماراتن رله و نیمه ماراتن شروع خواهد شد در 7:30 صبح تا مارس 29. تمام مسابقات آغاز خواهد شد در پرچ خیابان پل و پایان در نمایشگاه جهانی پارک با توجه به وب سایت این رویداد.

پس از مسابقه این رویداد برگزار خواهد شد در یک مسابقه پس از حزب در نمایشگاه جهانی پارک با غذا و نوشیدنی و موسیقی است. شما می توانید برای ثبت نام در این مسابقه و یا دریافت اطلاعات در مورد چگونه شما می توانید spectate در knoxvillemarathon.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>