Maren موریس به ارمغان می آورد او را قریب الوقوع مامان انرژی به بازار مال فروشان

Maren موریس
NRG ورزشگاه
7 مارس سال 2020

Maren موریس شما را احساس می کنم مثل یک underachiever.

او منتشر شد اولین آلبوم خود را در سن 15 و رها می دو (در حالی که نوشتن آهنگ برای امثال Tim McGraw and Kelly Clarkson) قبل از او عمده برچسب اولین. 2016 را قهرمان طاقی موریس به ویژه درآمد او CMA برای بهترین هنرمند جدید و یک جایزه گرمی برای بهترین کشور عملکرد انفرادی (“کلیسا”).

بیشتر تمجید همراه در سال گذشته دخترکه در حال حاضر ارائه دو شماره 1 تک آهنگ (این آهنگ تیتراژ و “استخوان”). و آیا ما به ذکر او تا به حال یک نمودار پاپ تک (“میانه”) و تاسیس Highwomen در کنار آماندا Shires و برندی کارلایل? و او فقط ساخته شده او را هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان اولین در حالی که نه ماه ؟

من خسته هستم و همه من این بود که از همه نوع که فقط در حال حاضر.

من نمی خواهم به یک معامله بزرگ از بارداری, چیزی, اما ما نیاز به تصدیق دشوار است که چگونه باید آن را به بازی یک گیگ با انسان دیگر در مورد به فوران از بدن خود را. همه شیوه ای از هنرمندان انجام شده “با فرزند” از بیانسه به Carrie Underwood اما هیچ کدام راديال را bangers مانند “80s, مرسدس بنز” و “استخوان” در پی حاشیه گروه ساخته شده و آن را نگاه گردیده است.

خوب نه به طور کامل گردیده است. موریس بود و گاهی اوقات نفس بین آهنگ ها که تنها ساخته شده چگونه ارسالی در او بود که در عملکرد واقعی که بسیار چشمگیر است. یا شاید به او گفت: او طولانی بارداری در نتیجه فرزند خود را در تلاش برای اطمینان از او متولد تگزاس است.

موریس بارداری نیز ارائه یک پس زمینه برای خود شغلی دست به گريبان است. او ضررى به داستان مستی exec که تمسخر خود را برای مایل به انتشار “من می تواند با استفاده از A Love Song” از آنجا که هیچ می خواستم ذکر شده به “غم انگیز زنان در رادیو و تلویزیون.” یک سال بعد تنها در بالای نمودار و رادیو شخص از کار اخراج شد.

The cofounder of The Highwomen made her RodeoHouston debut Satruday night.

از مؤسسین Highwomen او ساخته شده RodeoHouston اولین Satruday شب.

عکس جک گورمن

آن را نباید یک مشخصه حامله هنرمند به نقطه ای از بی عدالتی در موسیقی, کسب و کار, اما, که در آن ما هستند. خوشبختانه موریس بوده است و دفاع از او علت زنان در کشور برای سال, و اگر شکم کمک می کند بسیار جذاب است.

همیشه تا حدودی تلخ و شیرین برای شنیدن یک هنرمند مورد علاقه خواهد شد بازی بازار مال فروشان. برای بسیاری از هنرمندان NRG ورزشگاه بزرگترین محل برگزاری آنها تا کنون بازی کرده اید (و یا تا به حال خواهد شد). ما می خواهیم مورد علاقه ما در عمل برای موفقیت, بعد از همه. اما شور و شوق خود را خو با دانستن یک) آنچه شما در حال گرفتن است به دور از یک تجربه صمیمی و ب) اگر شما خوش شانس شما را بشنود و نیم خود را به طور منظم تنظیم کنید.

Maren موریس در زمان HLSR مرحله مانند چاشنی طرفدار (در 29 سال, به یاد داشته باشید) او در حال حاضر است. اگر شما از دست رفته خود را فروخته فرفره در Revention سال گذشته امیدوارم شما رو به تجربه چیزی است که مطمئن است به یک خبر و حرفه ای. قریب الوقوع نوزاد یا نه موریس هیچ جا نمی رود و او تا به حال حضور به بازار مال فروشان — و هوستون — ثابت برای مدت زمان طولانی در واقع.

شخصی: امیدوار بودم به شنیدن “به جهنم و بازگشت” و من.

جمعیت: عصبی شوخی در مورد کوروناویروس.

شنید [مترو]: “من لعنتی نفرت بازار مال فروشان.”

تصادفی, نوت بوک, کمپرسی: “چگونه است که گوشت گوسفند متلاشیکننده نه سوء استفاده از کودکان?”

لیست مجموعه

دختر بچه
80s, مرسدس بنز
تمام افراد مورد علاقه من
به جهنم و بازگشت
من آرزو می کنم من
وسط
من می توانم با استفاده از یک عشق, ترانه
پاسخ دهید
یک بار
غنی
استخوان
من کلیسا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>