ماریان آهنگ: داستان اولین هنرمند به آواز خواندن در اپرای متروپولیتن

ماریان اندرسون انجام شده خواننده از موسیقی کلاسیک و spirituals که در یک زمان بود که استقبال به آفریقایی هنرمندان از هر نوع در ایالات متحده است.

داستان او از پشتکار و استعداد غیر قابل انکار است افسانه ای او به عنوان سفر به اروپا برای این نوع از شناخت است که بازداشته او را در خانه و حتی پس از او برنده یک مسابقه که حق او را به انفرادی ظاهر با ارکستر فیلارمونیک نیویورک ارکستر سمفونیک.

اما لحظه ای که او بیشتر به یاد رخ داده است در ایالات متحده در سال 1939 هنگامی که او در انجام مراحل یادبود لینکلن (پس از دختران انقلاب آمریکا حاضر به اجازه می دهد او را به انجام در قانون اساسی سالن در واشنگتن, d. C. — تصمیم گیری که منجر به النور روزولت خروج او از تاریکی) که در آن او خواند “هیچ کس نمی داند مشکل من دیده ام” و “امریکا است.” او رفت و تبدیل به اولین هنرمند به آواز خواندن در اپرای متروپولیتن در سال 1955. در نهایت رئیس جمهور دوایت آیزنهاور او ساخته شده یک نماینده به مجمع عمومی سازمان ملل متحد و رئیس جمهور لیندون جانسون اعطا او مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 1963.

در حال حاضر در تولید ویژه تحت عنوان ماریان آهنگ به سفارش HGOco های توسعه و آموزش و پرورش شعبه هوستون بزرگ اپرا داستان او گفته خواهد شد — مناسب به اندازه کافی در اپرا فرم. Mezzo سوپرانو زن Reams (داستان وست ساید)فارغ التحصیل از HGO استودیو را در Marian Anderson نقش. حدود یک سال پیش او تماس گرفت در مورد احتمالا در انجام این کار حتی اگر libretto تا به حال نوشته شده است. “به عنوان یک خواننده اپرا آن را یک افتخار بزرگ. این هیجان انگیز است. این قطعا چیزی است که من بلافاصله علاقه مند است. داستان او بسیار قدرتمند است.”

یک عمل opera ساعت در کمتر از یک ساعت است و شامل دکلمه بخش و “تصاویری” نشان اندرسون سفر Reams می گوید. این است که در یک داستان در یک داستان چارچوب شروع با یک جوان مدرن و روز دانشجو در فیلادلفیا که می بیند که در کلیسا که در آن Anderson سنگ است که در مورد به پاره پاره کردن.بازیگران شامل 12 کر عضو و پنج عضو اصلی بازیگران از جمله جوان دانشجو که به عنوان راوی. “او خیلی ناراحت در مورد آن به دلیل رشد او می دانست که ماریان موسیقی و صدای او را لمس مادر بزرگ روح. آن را مانند دو داستان موازی است که با هم می آید زمانی که ما ببینید که چگونه آنها متصل است.”

داستان در دو زمان جداگانه دوره. “من دوره ، سپس آن را در مجاورت با دانش آموزانی که در حال رفتن به در شلوار جین و مانتو” Reams می گوید و اضافه کرد که او خواهد بود “پوشیدن من یاد کت خز است که او در یادبود لینکلن.”

“متولد شد و در سال 1897 و او انجام کنسرت در اروپا توسط ’30s و 40s. ذهن ما ممکن است قادر به گرفتن چگونه چشمگیر این واقعا برای او به قدری مشهور است. او قادر به مرحله در یادبود لینکلن مراحل و آواز خواندن به امریکا است. در یک زمان که به نوعی تحت فشار قرار دادند و مردم را به سمت” Reams می گوید.

“داستان شروع می شود در سالهای; آن را پوشش می دهد وقت خود را در اروپا زمانی که او در مدرسه به عنوان به خوبی و بازار ملی. بنابراین ما حق تا لحظات بزرگ.” آن را در اروپا که اندرسون کردم نوع از موفقیت او امیدوار بود برای در ایالات متحده قبل از آمدن به خانه.

Reams می گوید حتی به عنوان یک کودک او را دوست داشت خرید…. “من این نوع از عجیب و غریب بچه. من به یاد داشته باشید یکی از هالووین. مامان من لباس تا. من عینک کیمونو. من تا لباس پوشیدن و به عنوان Madame Butterfly و ما رفت و به خانم پروانه در شیکاگو شعر Opera. این که چگونه من می خواستم به صرف من هالووین.” پدر او در یک گروه هنگامی که یک نوجوان و مادرش هنگامی که او جوان تر بود را طراحی مد. “بنابراین من قطعا آمده از یک خانواده خلاق اما نه لزوما در موسیقی و به خصوص در موسیقی کلاسیک.”

در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای او به عنوان یک رقصنده باله اما پس از حدود 12 سال او می گوید: او بیش از حد بلند برای باله. پس از آموزش رقص در حال حاضر در معرض خود را به مقدار زیادی از موسیقی کلاسیک او انتقال به ویولا و پیانو و در نهایت آواز پیشرفت طبیعی بود.

او دوست دارد به انجام جدید آهنگ جدید اپرا که اغلب اجازه می دهد او را به برخی از ورودی به این فرآیند است. “و هنگامی که شما انجام آن را برای اولین بار. این نوع از هیجان انگیز به فکر می کنم که اولین بار است که دون جیووانی انجام شد. و در آنجا بود که اولین بار که فلوت سحر و جادو انجام شد و چه کسانی که خوانندگان احساس می شود. این نوع خنک به گام به آن نیز هست.”

موسیقی در ماریان آهنگ منحصر به فرد است Reams می گوید. “وجود دارد لمس جاز و پس از آن وجود دارد گزیده ای از واقعی هنرهای آهنگ آریاس که او خواند.” اضافه کردن به که جنبه های بصری و گفتاری و او معتقد است که دانش آموزان و بزرگسالان لذت ببرید و بهره مند از شنیدن و دیدن همه که اندرسون در زندگی انجام.

“من می دانستم که در مورد او در حال رشد است. او بسیار یاد” Reams می گوید. “اپرا لمس بر این واقعیت است که او یک جنگنده است اما نه در راه است که مردم در حال حاضر و یا می باید آن را به کار گرفته و یا می خواستم او را به بود. او برداشت خود را در میدان جنگ در جنگهای. هر که او آمد در برابر او آمد تا با لطف و تواضع در راه است اما او نیز بسیار با استعداد است. من فکر می کنم که چگونه و چرا همه سیاه و سفید بود قادر به گرفتن پشت سر او. و حتی زمانی که او در صورت سختی وجود دارد به اندازه کافی برای حمایت از او.

اجرای برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 5 و جمعه 6 مارس در 7 p. m. در Wortham مرکز 500 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713 – 228-6737 و یا بازدید houstongrandopera.org. $15-$50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>