اگر شما پرداخت هر گونه توجه به سنت لوئیس ” پانک و هاردکور صحنه بیش از چند سال گذشته شما بدون شک در سراسر علامت گیاه. هیچ غریبه ای به DIY, جامعه گیاه که با استفاده از آنها/آنها ضمایر تا به حال دست خود را در تعدادی از پروژه های موسیقی زیرزمینی برای بیش از یک دهه است. یک polymath طبیعت خود را نابغه موسیقی و عفونی انرژی ثابت کرده است غیر قابل انکار که آیا آن را عامل synths در shoegaze سه نفر نیبیرو نوشتن تاول خام پاپ در برابر ساحل و یا خرد سنگین در خشمگین گروه پانک دندانپزشک.

وارد بازار آخرین پروژه از DIY بی باک. در اولین EP منطقهمجموعه به رها کردن بعد از این ماه شما پیدا کردن سخت لبه حداقل موج با پانک فقرات جوجه اشیانه خوبی بین اعمال مانند جبهه 242 متعدد و عملکرد بالا گوشت. گیاه فریاد زد: خواننده, خیس در reverb استفاده بیش از propulsive بیت و saccharine synths تمایل به صفر در هر دو زیبایی و خشم در یک سقوط کرد از بین بردن.

اوج سال بداهه سر و صدا مجموعه و یک اجرای بین اصلی خود را گروههای این پروژه می یابد گیاه به تنهایی امید بستن برای هماهنگ سینت سایزر و درام ماشین آلات که در آن بازیکنان دیگر هنگامی که خروشان.

“در نیبیرو, من استفاده می شود که پلی مصنوعی و یک ماشین درام و تمام کسانی که در حالی که آواز خواندن” توضیح می دهد که گیاه. “همه من می تواند انجام دهد این بود که ایستاده پشت میز و آواز خواندن به یک میکروفون و من احساس آن را بسیار محدود بنابراین در حال حاضر من در تلاش برای قابل مشاهده و حرکت می کند. آن را کمی کمتر پیچیده است.”

آن را با یک رویکرد مستقیم به ساختار آهنگ و اکتشافی دانش برنامه نویسی دنده که گیاه یافت می شود چه کار می کرد برای این تلاش است.

“این قوانین بیشتر من ساده تر از آن بود که مسائل — رئوس مطالب همه چیز” گیاه توضیح می دهد. “”این آهنگ صدا نمی رسید.’ ‘این آهنگ نیاز به پایان رسید.’ ‘اشعار خورد.’ ‘آیا این نیاز به کلمات؟’ آن را مانند با الکترونیکی stuff شما می توانید گزینه های نامحدود پس از آن بسیار آسان تر برای کسانی که قوانین از قبل می شود و مانند ‘آن’ و یک آهنگ انجام می شود. بسیاری از قوانین. این تنها راهی است که هرج و مرج کار می کند بیش از حد.”

فقط در چهار ماه کوتاه, گیاه کار کرده است در سرعت فوق العاده خطرناک نوشتن آهنگ را حفظ comically مجنون حضور رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی یک بهار تور. کار سخت خود را و به ظاهر بی پایان جریان خلاقیت منجر شده در منطقهیک خود منتشر کاست پر شده با هفت آهنگ از موسیقی مناسب برای cruising معاصر hellscape آمریکا یا hardstomping تحت یک توپ دیسکو. آن را از طریق این آهنگ که گیاه قادر به مقابله با چالش های سرمایه داری دنیوی نزاع و گلایه از وجود است. و بر خلاف سنگین whispery طبیعت مشترک به نوع گیاه خواننده کاملا نشستن جلو و مرکز فقط التماس به شنیده می شود.

با توجه به آهنگسازی فرایند گیاه توضیح می دهد: “واقعا اگر چیزی بازدید من اگر چیزی که باعث ناراحتی من اگر من در گیر یک ایده و یا یک مفهوم است که اتفاق می افتد تمام وقت — من فقط صحبت کردن با هر کس سه روز آینده در مورد چیزی که من گیر کرده. من حتی نوشتن جریان از آگاهی [شعر]. من می خواهم آن را می شود بسیار است. آنها هنوز هم آهنگ های پاپ. من فقط am mad.”

اگر چه بازار به طور کامل به بررسی بسیاری از انواع ژانرهای هوی در رقص های الکترونیکی موسیقی, canon, گیاه توضیح می دهد که ریشه های خود را در hardcore punk ممکن است دور از مواد خود را امروز.

“خرابی در هارد گروههای … [آنها] کاملا just dance بخش است. بازار فقط پرش سریع قطعات, و آن را به معنای واقعی کلمه ضعف آن را قابل درک است که شما در حال رقص می گوید:” کارخانه. “این ایده که آن را بسیار دشوار است — و آن را فقط مانند موسیقی رقص. که قسمت هر کس در حال انتظار برای به هر حال. چرا ما فقط بازی رقص و موسیقی؟”

به عنوان گیاه همچنان به نوشتن آهنگ ها در طول چند ماه گذشته آنها به سرعت درک است که تولید موسیقی رقص الکترونیکی نیاز به سطح بالایی از کیفیت در صدا زندگی می کنند — چیزی که اغلب در بر داشت در زیرزمین و تبادل نظر سالن در سراسر شهر. آن را از طریق این تحقق است که گیاه در معامله متعدد قطعه از چرخ دنده ها برای یک سیستم است که نه تنها می تواند حمایت از موسیقی خود را, اما همچنین که جامعه آنها امید به فاستر.

“اگر شما در یک گروه پانک شما یک آمپر گیتار و شما همه چیز شما می توانید خود را برای تلفن های موبایل گیتار خوب در نمایش” گیاه می گوید. “اگر شما یک درامر شما را مجبور به خرید گران سنج. من همیشه به حال این ایده: اگر شما یک خواننده در یک گروه, دریافت, PA, و اگر شما بازی یک زیرزمین نشان می دهد به خارج از شهر و بهبهان برای تلفن های موبایل بد — که بر شما. اگر من که PA, که بدان معنی است که دیگر افرادی که می خواهند به موسیقی الکترونیک می توانید آن را صدا خوب است. به خصوص در اینجا در سنت لوئیس. شما می توانید شروع به چیزی شبیه به آن است و هرگز فقط یک بازی خوب نشان می دهد تا کنون دلیل این که شما فقط می خواهید بازی هرگز, در خوب, PA.”

آن است که با این درایو پانک اخلاق و سطح خودکفایی است که گیاه در حال حاضر در حال نقشه برداری از یک تور است که آنها را در سراسر جنوب و تا اواسط اقیانوس اطلس در این بهار. به عنوان یک جانباز از جاده و تور زندگی گیاه را درک ضرورت به سوار شدن این پروژه را حرکت و آن را موسیقی خود را به مخاطبان در هر دو منطقه ای و ملی.

“من بازی من برای اولین بار نشان می دهد در ماه فوریه بلکه این مهارت من شده ساختمان برای مدت طولانی و من در نهایت از انجام کاری. من بسیار افتخار از این” گیاه توضیح می دهد. “مانند هر چیزی که فوق العاده تو رفتگی در دیوار من احساس مخاطب آنقدر کوچک است. وجود دارد بسیاری از دیگر مردم تشنه که فقط نیاز به شنیدن آن وجود دارد. بنابراین شما مجبور به رفتن به شهرهای دیگر بلافاصله.

“این مهم است که نه فقط نشستن در یک نقطه:” آنها ادامه خواهد داد. “اگر شما در حال ساخت چیزی است که شما می دانید خوب است, شما نیاز به نشان دادن آن به افراد و یا شما در حال انجام آن دسته از مردم زیانی. زیرا آنها نیاز دارند که چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su