بازار میدان پارک می شود در شیار با DiverCity پروژه

“هوستون است بنابراین دشت جین گفت:” هیچ کس تا کنون. ما غنی کشت شهرستان هیچ کمبود تنوع و ما نیازی به طبل آمار به حمایت از بیانیه ای که. به بوت مجموعهای از جشنواره موزه ها و سنت های ما را در شهرستان کت از رنگ های سرگرم کننده و حتی بیشتر. بنابراین مرکز شهر منطقه است و پیوستن به شادمانی با راه اندازی DiverCity پروژه. این bi-monthly سری کنسرت برگزار شد در بازار میدان, پارک, ویترین شهر را نیز چاشنی تحت تاثیر موسیقی از طریق اجرای برنامه های برجسته بسیاری از ژانرهای. با تشکر از کمک های مالی از هوستون هنرهای داد این سازمان در حال در آوردن هوستون برنج پنجگانه برای شش hourlong کنسرت با تم ها از جمله جاز با ریشه های خاورمیانه, غرب, بلوگراس, و بیشتر.

“ما غریبه نیست به چه متنوع هوستون است. [مرکز شهر منطقه است] یک طرفدار از جشن که تنوع و فرهنگ از طریق برنامه نویسی و بیان و این یک فرصت فوق العاده برای انجام این کار گفت:” Laurette Cañizares برنامه نویسی و حوادث مدیر منطقه مرکز شهر.

هوستون برنج پنجگانه برنامه ریزی شده پنج مینی کنسرت, هر برگزار شد بعد از ظهر شنبه به نمایندگی های مختلف تاثیر موسیقی موجود در این شهرستان است. ششمین کنسرت خواهد capstone سری با یک ترکیب اصلی محلی آهنگساز, استفن Bachicha از جمله حرکات است که همزمان با هفته گذشته’ تم. چند تا از کنسرت ترکیب مهمان گروه را در انواع موسیقی طعم.

این برنامه می رود به شرح زیر است:

 • 7 مارس در 1 p. m.
  جاز با ریشه های آفریقایی
 • مارس 21 1 p. m.
  غربی بلوگرس با مهمان عملکرد Bings
 • مارس 4 در 1 p. m.
  سکس با مهمان عملکرد هوستون Saengerbund
 • 18 آوریل در ظهر*
  مهمان عملکرد Shantilal Tabla مدرسه
 • ممکن است 2 در 1 p. m.
  آمریکای لاتین و کوبا با مهمان عملکرد توسط عیسی Pacheco
 • مارس 16 در 1 p. m.
  کار اصلی توسط استفان Bachicha

پارک خود را فراهم می کند یک محیط بزرگ برای گروه برنج.

“به عنوان یک نوازنده آن را به یک مکان سرگرم کننده برای انجام به دلیل ساخت و ساز در اطراف این پارک ارائه یک آکوستیک خوب محل گفت:” راسل Haehl هنری مدیر هوستون برنج پنجگانه. “شما می توانید شنیدن طنین انعکاس. وجود خواهد داشت از مردم صحبت کردن در پس زمینه و اتوبوس در حال گذر است. این می افزاید: به جامعه احساس از کنسرت. از آن خواهد شد یک روز استراحت در پارک.”

این سری کنسرت باعث می شود برای یک بهانه ای بزرگ به صرف زمان در هوستون احیا در مرکز شهر در منطقه, اما آن را نیز فراهم می کند یک منبع سرگرمی برای بیش از 10 ، 000 ساکنان را انتخاب کنید که به مرکز شهر خانه خود را و آن را capitalizes در منطقه شهرت به عنوان در دسترس هنری کانون.

“از آنجا که از نزدیکی ما به تئاتر منطقه [DiverCity پروژه] خوب کراوات به دلیل آن قرار می دهد عملکرد هنر در جلو و مرکز” Cañizares گفت.

مرکز شهر منطقه امیدوار به گسترش DiverCity پروژه به طور مداوم ویترین سری spotlighting اشکال مختلف بیان در انواع مختلف از مکان ها در سراسر مرکز شهر. علاقه مندان می توانید نگه داشتن یک چشم را برای رقص و هنرهای تجسمی به عنوان عامل بالقوه در آینده تکرار برای سری.

“ما در حال به طور مداوم در تلاش برای فعال کردن فضاهای مورد استفاده قرارگرفته و nonconventional فضاهای و این به ما می دهد که فرصت” Cañizares گفت.

همانطور که با همه چیز مربوط به بازار میدان, پارک, کنسرت رایگان هستند برای حضور در. پتو چمن صندلی و پیکنیک استقبال می شود. مواد غذایی آبجو و شراب در دسترس هستند برای خرید در نیکو نیکو است اما ترک روی ظروف شیشه ای و خارج از نوشابه در خانه.

DiverCity پروژه طول می کشد محل در 1 p. m. bi-ماهانه از مارس 7 تا 16 ماه مه در بازار میدان, پارک, 301 Milam. آوریل 18 کنسرت در ظهر شروع می شود. 32 سالانه هنر, اتومبیل, رژه, همچنین, واقع در مرکز شهر برنامه ریزی شده است برای همان روز است. DiverCity پروژه فراهم می کند یک 1-2 پانچ برای رژه شرکت کنندگان. پارک یک بار و ماندن در تمام طول روز برای یک بعد از ظهر پر از موسیقی ناهار در یکی از رستوران های اطراف میدان بازار پارک هوستون جالب رژه. برای اطلاعات marketsquarepark.com. حضور و غیاب رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>