بازارهای لغزش به عنوان سرمایه گذاران از ترس رکود اقتصادی با وجود تلاش بازیابی


داو آبشار حدود 3000 امتیاز کابل پخش سهام افت به عنوان coronavirus نگرانی تعمیق

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 3 ، 000 نقاط دوشنبه (16 مارس) به عنوان سرمایه گذاران ترس از بلند مدت اقتصادی تاثیر coronavirus شیوع نگران است که فدرال تلاش بازیابی نخواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از رکود اقتصادی دیگری.

سهام سقوط کرد 13% دوشنبه (پس از دیگری معاملاتی متوقف در آغاز روز) به 20,188.52 پایین 2,997.1 امتیاز (بدترین حالت آن تنها بعد از سال 1987) به عنوان سرمایه گذاران مضطرب که حرکت می کند توسط دولت بیش از آخر هفته نمی تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی در سراسر جهان. یکشنبه, مارس 15 فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک به 0 ٪ و متعهد به خرید 700 میلیارد دلار در اوراق قرضه دولت بدهی حرکت سرمایه گذاران بیشتری را به عنوان نشانه ای از چیزهای بد در آمده است.

در حالی که رستوران و مهمان نوازی سهام به نظر می رسید سخت ترین ضربه — از پایین نزدیک به 40% دوشنبه-به عنوان آمریکایی ها بودند خواست به ترک خانه های خود, رسانه های سهام که قرار بود برای بهره مندی از این محدودیت نیز در آن زمان در چانه.

رکود پاک شده و نزدیک به 2000 نقطه به دست آوردن در داو در روز جمعه در پی امیدوار است که دولت فدرال خواهد قدم برای جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی. در حالی که بسته محرک اقتصادی بود یادآور 2008 فدرال کمک مالی است که ممکن است مشکل. با چنین تلاش عظیم در جریان است تا به زودی برخی از سرمایه گذاران ممکن است را دیده اند آن را به عنوان یک نشانه آن است که چیزهایی هستند که فقط انتظار می رود به بدتر.

که تمایلات trickled به کابل بخش که تنها چند روز قبل از انتظار بود به نفع به عنوان یک به طور فزاینده ای به خانه محدود مردم به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را با بهره گیری از خود پرداخت اشتراک تلویزیون و تماشای جریان ویدئو. در حالی که هنوز هم ممکن است مورد سرمایه گذاران به چیزهای دیگر به نگرانی در مورد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 16, پس از اعتراف به coronavirus همه گیر می تواند حداقل تا ماه ژوئیه یا اوت به کنترل جمهور تهمت اذعان تیز بازار سهام کاهش گفتن به خبرنگاران گفت که ایالات متحده “ممکن است” به رهبری به یک رکود قبل از اضافه کردن که او انتظار دارد که یک “فوق العاده ای افزایش” هنگامی که ویروس اجرا می شود در آن دوره است.

در تلویزیون پرداخت طرف Altice ایالات متحده آمریکا منجر به کاهش برای کابل سهام پایین 23 درصد ($5.02 هر) به مارس 16 در $17.20 هر سهم. بقیه بخش شانس کمی بهتر با منشور ارتباطات پایین 14.3 درصد CableOne با 13.4 درصد و Comcast پایین 8.4% در روز دوشنبه. به عنوان یک کل بخش پایین بود حدود 32 درصد از Feb.13.

تلویزیون های ماهواره ای غول ظرف شبکه کاهش یافت و از 13 درصد ($2.80 هر) به $18.79, اوج یک ماه که در آن از دست داده و بیش از نیمی از ارزش خود را هنگامی که ظرف سهام به قیمت $40.18 هر.

AT&T که انتظار برای راه اندازی آن HBO حداکثر خدمات در ماه مه کاهش یافت و در حدود 7.7% ($2.66) به $31.81 در حالی که آن telco همتای ورایزون ارتباطات نیز با کاهش 6% ($3.18) به $50.99 هر.

آن را ادامه داد و به یک روز سخت برای برنامه نویسان. والت دیزنی Co. سهام کاهش 7.3 ٪ به $95.01 هر در حالی که ViacomCBS نیز با کاهش 17 ٪ به $13.61 هر سهم. کشف کاهش یافت 10 ٪ به $20.63 و روباه Corp. پایین بود 8.2 درصد به $24.01. شبکه AMC به پایان رسید و بعد تا کمی بسته شدن شنبه در $28.06 هر افزایش 12 سنت در هر سهم یا کمتر از 1%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>