Markey, Eshoo اصرار FCC به نگه دارید تا ژوئن حقیقت-در-حسابداری و مدیریت اجرای

پیشنهاد می کنم این مهم حمایت از مصرف کننده

یک جفت از قانونگذاران دموکرات در حال هل دادن به عقب در کابل تلاش برای به تاخیر انداختن اجرای ماشه برای حقیقت جدید در حسابداری و مدیریت قوانین است که کنگره موظف در تلویزیون بیننده قانون حفاظت که گذشت در اواخر سال گذشته.

این دستور نیاز به کابل و ارائه دهندگان خدمات ماهواره ای به فاش کردن تمام هزینه های قبل از جایگزینهای بالقوه ورود به سیستم در خط خال خال و اجازه می دهد برای 24 ساعت مهلت برای لغو بدون مجازات. این TVPA نیز نیاز به شفافیت بیشتر در الکترونیکی صورتحساب و ممنوع MVPDs از شارژ برای تجهیزات آنها فراهم نیست. قرار است برای رفتن به اثر ژوئن 20, شش ماه پس از تصویب این قانون به عنوان قانون مشخص شده است.

اما گفت: اعضای خود نیاز به تمرکز وقت و انرژی خود را در مبارزه با این بیماری همه گیر و shouldering اضافی پهنای باند بار از یک گشت و گذار در محل مردم NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط گفت: FCC, آنها می خواهم حکم تاریخ به دسامبر افزایش یافته. 20. در واقع FCC خواسته در یک درخواست برای نظر که آیا آن را باید گسترش آن به آن تاریخ است. NCTA گفت: بله, پس از آن اضافه شده یک علامت تعجب با یک درخواست هفته گذشته برای مواقع اضطراری فرمت با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مرتبط با: NCTA به دنبال فوری فرمت حقیقت-در-حسابداری Regs

با توجه به یک کپی از نامه ای روز جمعه (3 آوریل) آن. Ed Markey (D-جرم.) و تشکر. آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.) نوشت: FCC به دنبال اطمینان آن را بتراشیم به مهلت و “شور و نشاط اجرای حکم. آنها اشاره نمی کند کابل تلاش اما آیا قاب این نامه به عنوان اینکه FCC خواهد بود اجرای قوانین در زمان نشان می دهد که می خواهد “اجرای اراده آمریکا و کنگره” برای ترویج یک “بحرانی” حمایت از مصرف کننده.

“طرفدار مصرف کننده اصلاحات ذکر شده در بالا در حال برنامه ریزی برای رفتن به اثر در ژوئن 20, 2020. در پیش بینی از تاریخ موثر, ما می خواهم برای دریافت خود را تضمین است که این کمیسیون به طور کامل در نظر دارد برای اجرای قانون جدید” گفتند.

FCC هنوز وزن در این مسئله از نظرات پاسخ نیست تا با توجه مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>