Markey پرس آمازون به پلیس بهتر Coronavirus مربوط به قیمت سنگ آهن در بازار


به دنبال اطلاعات در مورد چگونه آمازون تعیین عادلانه قیمت گذاری

سناتور. Ed Markey (D-جرم.) خواستار مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس برای بهتر پلیس خود را در بازار آنلاین برای coronavirus مربوط به قیمت درآوردن.

Markey نقل از گزارش های عظیم نشانه های ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست مانند یک به طور معمول $10 جعبه ضد عفونی کننده در قیمت $400.

او اشاره کرد در نامه ای به بزوس چهارشنبه (4 مارس) که آمازون اقداماتی در هفته گذشته به حذف هزاران نفر از جمله پست در آن نمایشگاه به سیاست های قیمت گذاری, اما سناتور پیشنهاد بیشتر مورد نیاز برای انجام شود. “[C]ontinued گزارش از قیمت سنگ آهن در بازار و عدم شفافیت را ترک کرده اند مصرف کنندگان در معرض ناعادلانه شیوه های تجارت” Markey گفت.

Markey پیشنهاد کرد که خرده فروشان آنلاین خاص مسئولیت برای محافظت در برابر درآوردن به عنوان مصرف کنندگان “که در حال پیدا کردن قفسه های محلی آجر و ملات فروشگاه ها و کسانی که ممکن است مایل به جلوگیری از جسارت به شلوغ فروشگاه ها و مراکز خرید به نوبه خود به اینترنت.”

سناتور می خواهد پاسخ به سوالات زیر در مارس 18:

1. “چگونه آمازون تعیین اینکه آیا coronavirus بر اساس قیمت سنگ آهن در بازار اتفاق می افتد در آن پلت فرم ؟

2. “در چه سطح است یک آیتم در نظر گرفته ناعادلانه قیمت?

3. “چگونه بسیاری از قیمت درآوردن هشدارهای آمازون صادر شده برای فروشندگان به دنبال سرمایه گذاری بر روی coronavirus? چگونه بسیاری از لیست آمازون حذف و یا معلق?

4. “چه منابع اضافی است که آمازون اختصاص به حصول اطمینان از coronavirus بر اساس قیمت سنگ آهن در بازار است اتفاق می افتد در آن پلت فرم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>