توله شیکاگو کانال جدید با سینکلر هنوز فاقد Comcast در قرارداد حمل و نقل

خیمه های ورزشی شبکه کانال جدید در حال راه اندازی Feb. 22 توسط توله شیکاگو و Sinclair Broadcast Group, در زمان یک گام به ساخت یک کالسکه معامله شود جریان به عنوان بخشی از Hulu+ Live TV صف.

آن خیمه را برای اولین بار بیش از حد بالا مقابله با مجازی MVPD (چند کاناله تصویری برنامه نویسی توزیع کننده) که مهم است زیرا به این معنی توله طرفداران می توانید به تماشای بازی اگر آنها قطع طناب.

غالب کابل اپراتور در شیکاگو است Comcast که هنوز یک معامله با خیمه. Comcast نیز صاحب بخشی از NBC Sports شیکاگو که انجام توله ها در کابل در سال گذشته و در ادامه به حمل جوراب سفید نر و Blackhawks.

پس از بیش از 70 سال از گرفتن بازی ها به صورت رایگان بیش از حد هوا در WGN-TV, توله طرفداران را نگران کرده است و در مورد توانایی خود را برای تماشای توله, بازی جدید شبکه ای است که انجام خواهد داد همه محلی توله telecasts, اگر آن را نمی کند رسیدن به یک معامله با Comcast و دیگر حامل.

جدید معامله ممکن است تحت فشار قرار دادن Comcast در, اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از داشتن آن مشترکان قطع بند ناف و جریان بازی از طریق Hulu+ برنامه های زنده تلویزیونی که هزینه $54.99 برای آن خدمات اساسی.

Hulu و ترویج شده است زنده ورزشی در هیولو زنده تلویزیون با تبلیغات شامل ستاره ورزشکاران از جمله یکی با میهن پرستان جدید انگلستان کارفرمایی تام بردی که در طول پخش سوپر باول.

خیمه شبکه ورزش در حال حاضر ساخته شده معاملات با تعدادی از سنتی پرداخت به ارائه دهندگان تلویزیون از جمله DirecTV, منشور, ارتباطات, Mediacom مرزی ارتباطات و RCN.

شرایط مالی جدید Hulu معامله اعلام نشده است.

در سال گذشته سینکلر خریداری 21 سابق فاکس ورزشی منطقه ای شبکه های $10.6 میلیارد دلار از والت دیزنی شرکت ، که صاحب Hulu. دیزنی به دست آورد RSNs — به علاوه 30 درصد از سهام خود در Hulu — هنگامی که آن را خریداری 21st Century Fox سال گذشته است. تنظیم کننده مجبور دیزنی ” که نیز اجرا می شود ESPN — به فروش RSNs بر ضد تراست زمینه.

خیمه مقامات ابراز اعتماد به نفس آنها خواهد شد قادر به رسیدن به یک معامله با Comcast. سینکلر را حمل مقابله با Comcast است تا بعد از این سال تا خیمه می تواند بخشی از یک بزرگتر مذاکره است.

خیمه شبکه ورزش به تازگی راه اندازی یک فعالیت تبلیغاتی و گفت: آن را امضا کرده است و تعدادی از حامیان مالی.

این شبکه همچنین اعلام کرد که خود را در هوا استعداد را از جمله بازگشت از لعن Kasper و جیم DeShaies در هر دو تعدادی از سابق توله از جمله رایان Dempster ریک Sutcliffe, علامت DeRosa کارلوس پنا, Jason هممل داگ Glanville, thecubreporter علامت فضل و مدیر سابق لو Piniella.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im