ازدواج نزدیک به 50 سال آنها به اشتراک گذاشته ام همه چیز — از جمله coronavirus. عشق او کمک کرد و او را از طریق

ژان بزرگتر به شدت می خواستم به دیدن او بیمار است.

این Gallatin, زن و شوهر, ازدواج شده برای نزدیک به 50 سال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در ماه مارس است. هر دوی آنها در بیمارستان بستری شدند در TriStar افق مرکز پزشکی در نشویل اما او بسیار بدتر است.

ژان بزرگتر از او گرفته شود به او. لایحه بزرگتر بود تسکین یافته و در یک جای دیگر در بیمارستان به کارکنان مشغول به کار در سراسر ساعت برای مبارزه با تنسی رشد COVID-19 شیوع.

“من خیلی عصبی و پس اضطراب” ژان بزرگتر گفت: در یک مصاحبه تلفنی در هفته گذشته از خانه خود را. “من می ترسم من از رفتن به او را از دست بدهند و نمی تواند او را ببیند.”

مثل یک نماز پاسخ یک زن و شوهر از پرستاران شاغل در شیفت شب مرتب مراجعه کنید. خطر برای سلامتی اش کم بود پس از او نیز زده با بیماری تنفسی است. آنها کمک ژان بزرگتر به یک لباس شب, دستکش و ماسک قبل از wheeling او را به شوهر او را در اتاق بیمارستان.

برای ساعت ها او باقی ماند در کنار برگزاری دست خود را به عنوان دستگاه تنفس مصنوعی به او کمک کرد تا نفس بکشد.

او را بوسید و سنگ و سرودهای آهنگ عشق به او مانند “گریس شگفت انگیز” و فرانکی آوالون را با “چرا” — “من هرگز به شما اجازه رفتن/ چرا ؟ Because I love you/ من همیشه شما را دوست دارم خیلی/ چرا ؟ از آنجا که شما عشق من است.”

او قرائت کتاب مقدس تکرار مزمور 23 مزمور 100 و مورد علاقه او باشد فیلیپیان 4:13 “من می توانم همه چیز را از طریق مسیح که مرا تقویت.”

و ژان بزرگتر دعا برای یک معجزه است.

“من گفت:,” پروردگار, من می دانم که او واقعا بد’, ” او گفت: بازگویی آن شب. “پروردگارا من می دانم که من نیاز به دعا برای شما خواهد شد. من به یاد داشته باشید این “و من گفتم:” اما لطفا به من یک معجزه به جای. هر آنچه در برنامه شما بود فقط لطفا به من یک معجزه است.’ ”

بیمارستان کارکنان مشغول به کار در واحد مراقبت های ویژه شاهد زن و شوهر را لحظه ای دست زدن به آنها به عنوان راه می رفت با درب شیشه ای از لایحه بزرگتر اتاق گفت: دبی Landon یکی از افق پرستاران که پیوست این زن و شوهر آن شب در ماه مارس است. او تا به حال شده است مراقبت از او را هنگامی که ژان بزرگتر به نام از طبقه پنجم و پرسید: برای دیدن شوهرش.

“این بسیار عاطفی برای همه” Landon گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما نه تنها مراقبت از بیمار, اما ما همچنین سعی کنید به مراقبت از خانواده ، این بسیار دلگرم کننده است که من می تواند انجام دهد که برای او.”

بیماران به آرامی تسکین یافته زمانی که آنها در ونتیلاتورهای Landon گفت: اما آنها می تواند تبدیل به اضطراب و مبارزه با تنفس لوله. لایحه بزرگتر ماند آرام به عنوان همسر او برگزار شد دست خود را که می خواند به او گفت: Landon.

“من مطمئن هستم که او می دانست که او در آن وجود دارد” Landon گفت.

بازدید و آنهایی که به دنبال کمک ژان بزرگتر بود که در نهایت تخلیه شده و قادر به پایان بهبودی او در خانه است. پس از آن اولین دیدار اضطراب او کاهش یافت و دور و او در بر داشت ،

“این یک معجزه بود که من به پایان رسید تا رفتن به بیمارستان و آنها مرا به بیمارستان که در آن او گفت:” ژان بزرگتر که احساس بهتر و اگر چه هنوز در قرنطینه است. “من نمی اند قادر به دیدن او در همه اگر من تا به حال شده است وجود دارد.”

در میان همه گیر خانواده بازدیدکننده داشته است بیمارستان نادر

در طول coronavirus شیوع آن را غیر معمول است برای اعضای خانواده قادر به دیدار عزیزان در بیمارستان است. بسیاری از تجهیزات پزشکی از جمله افق را به شدت محدود بازدید کنندگان برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری مسری. آنها با تکیه بر تماس های تلفنی و چت ویدئویی به نگه داشتن خانواده های متصل اما با خیال راحت از هم جدا.

اعضای تیم پزشکی مراقبت از لایحه بزرگتر فکر می کنم همسر خود را از بازدیدکننده داشته است به او کمک کرد تا بیش از حد.

لایحه بزرگتر صرف نه روز در ونتیلاتور اما او در نهایت قادر به نفس کشیدن دوباره در خود دارد. اگر چه هنوز در بیمارستان, او رو به بهبود است و سدوف زمانی جهت یادگیری مهارت های اساسی مانند راه رفتن و غذا خوردن از طریق خط افق را در برنامه توانبخشی.

او نشسته در صندلی چرخدار صبح روز جمعه در بیمارستان اتاق پوشیدن رنگ زرد و قرمز Austin Peay State University تی شرت. لایحه بزرگتر گفت که او احساس بهتری به او ترک خورده شوخی های گاه به گاه در حالی که تصویری چت با یک خبرنگار از Tennessean. او از طریق قرص و محکم به همراه IV قطب در مقابل او.

لایحه بزرگتر به خاطر کنار هیچ چیزی در مورد آخرین ماه از زندگی خود را, او گفت:. بسیاری از روز خود را در حال fogged توسط سردرگمی هر چند که در حال بهبود است به خصوص در صبح است. او مشتاق به بازگشت به خانه و ادامه بهبودی خود را در کنار همسرش و در نهایت قادر خواهید بود به صرف زمان با او 10 ساله و نوه الی دوباره.

“این انگیزه من برای بودن در شیار” لایحه بزرگتر گفت.

اما او تا به سوالات در مورد زنده ماندن تقلا خود را با کشنده coronavirus.

“من تعجب می کنم چرا چون که شده است وجود دارد بسیاری از مردم خوب بود که این مسائل و انجام آن را ندارد. برخی از آنها سالم تر و جوان تر از من” لایحه بزرگتر گفت. “در مقاله من احتمالا نباید اینجا.”

زن و شوهر در میان هزاران نفر از Tennesseans مبارزه COVID-19

لایحه بزرگتر است یکی از هزاران Tennesseans مبارزه با کروناویروس. در مارس 5, استاندار اعلام کرد, اولین مثبت COVID-19 مورد در دولت است. این موارد رو به رشد نگه داشته به عنوان ویروس گسترش و آزمایش های بیشتری انجام شد.

امروز تنسی هزاران نفر از موارد مثبت با توجه به وزارت بهداشت. تعدادی از بهبود موارد پاک 3,000 علامت, اما بیش از 140 نفر کشته شده اند.

لایحه بزرگتر را بهبود قابل توجه است به خصوص برای یک زن 73 ساله مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و دیگر شرایط مزمن گفت: دکتر موری Arons های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک است که درمان لایحه بزرگتر در افق.

“این افرادی که به خوبی انجام می دهند زمانی که آنها بیمار با این” Arons گفت. “او قطعا شانس ضرب و شتم.”

استثنا وجود دارد اما جوان تر و سالم افرادی که قرارداد این بیماری در حال تجربه علائم خفیف و بسیار بهتر نتایج مسن تر COVID-19 بيمار که در حال حاضر مسائل پزشکی Arons گفت. آن است که اگر coronavirus ارائه به عنوان یک بیماری کاملا متفاوت در بیمارانی که به سقوط در معرض خطر دسته بندی ها, او گفت:.

حدود یک ماه پیش کارکنان بیمارستان بستری لایحه بزرگتر به افق با معمولی coronavirus علائم از جمله تنگی نفس و تب و سرفه و ذات الریه Arons گفت. او قرار بود در ونتیلاتور به زودی پس از.

ژان بزرگتر 73 به یاد رانندگی شوهرش به بیمارستان. او هنوز هم تشکر از خدا برای نور نشویل ترافیک و تمام چراغ سبز.

در ابتدا آنها فکر کردند که لایحه بزرگتر بود برونشیت اما او نگه داشته شدن مریض تر. در مشاوره از پزشک مراقبت های اولیه آنها برای اولین بار رفت به یک coronavirus تست سایت که در آن متخصصان پزشکی به او اکسیژن قبل از کارگردانی ژان بزرگتر او را مستقیما به بیمارستان.

که در مارس 20, گفت:, Amy Bagwell زن و شوهر تنها فرزند. و تنها چند روز بعد او را به آمبولانس او را به بیمارستان بیش از حد. ژان بزرگتر بود مریض تر. او گیج شده بود و داشتن مشکل در تنفس.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

Bagwell زندگی می کند که در کلارکسویل خودش نیاز به تصمیم گیری های پزشکی برای هر دو از پدر و مادر بیمار بدون اینکه در سمت خود است. به عنوان پدر او را سلامت رو به وخامت گذاشته و او به دنبال زندگی خود را بخواهد و تلاش برای کشف کردن آنچه که اگر هر پزشکی مداخلات آنها می خواهم اگر خط میان مرگ و زندگی ادامه داد: به باریک.

“من احساس مثل من انجام آنچه که من نیاز به انجام برای مامان و بابا” Bagwell گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “گاهی اوقات من دست پاچه شد و با گریه و نمی دانستند که من حق تصمیم گیری.”

او قدرت و پشتیبانی در سطح رهبری و هزاران نفر از مردم او کمک کرد تا تجمع را به دعا برای پدر و مادر خود را.

“امی بود واقعا پا و مراقبت از همه چیز گفت:” ژان بزرگتر است که هم خدا را شکر برای حمایت از همسایگان و اعضای کلیسا به دعا و به او کمک کرد در حالی که خود منزوی.

او نگران است برای شوهرش مرخص می شود از افق. هنگامی که او نهفته است در شب بازوی او به طور خودکار امتداد به نگه داشتن دست خود را, و آن زمانی است که او می پرسد خدا لطفا او را به خانه آورد.

لایحه بزرگتر بود در میان اولین COVID-19 بیماران بستری در افق.

او یکی از 48 پس از Feb. 29 به تست مثبت برای COVID-19 ویروس در نشویل بیمارستان سخنگوی آنا-لی Cockrill روز جمعه گفت. به مراتب بیشتر بیماران — بیش از 90% — ارائه با کروناویروس مانند علائم در افق که در واقع آزمایش منفی, او گفت:.

واقعیت این است که افق است نه ضعف با بیماران نیز به احتمال زیاد به کمک بیل بزرگتر را به بار آورده است.

“ما در حال کشیده به مطلق محدودیت” Arons گفت. “من فکر می کنم او واقعا خوب و مراقبت از او تا به حال یک اراده قوی به زندگی و نبود زمان خود است.”

اگر چه لایحه بزرگتر بود انتوبه برای چند روز بیشتر از خود توابع عضو و فشار خون ماند معقول سطح Arons گفت. اگر چه گزارش های متنوع او تخمین زده لایحه بزرگتر بود و 30 درصد شانس — 50% در بسیاری از قادر بودن به ونتیلاتور.

روز از آن اتفاق افتاد Arons به خانه رفت قادر به استراحت پس از آن را غیر معمول نیست برای بیماران مبتلا به بازگشت به عقب بر آن, او گفت:. امداد آمد که Arons دیدم لایحه بزرگتر روز بعد هنوز هم تنفس بدون کمک های پزشکی, ماشین.

“حتی زمانی که شانس در برابر شما به آن معنا نیست که آن را نا امید کننده” Arons گفت.

لایحه بزرگتر دختر فریاد زد در جشن هنگامی که کارکنان بیمارستان گفت: پدر او دیگر مورد نیاز ونتیلاتور. او می دانست که او هنوز هم در حال بهبودی طولانی پیش رو بود اما خبر بزرگ.

“من گفت:” آن خدا بود. این خدا بود.’ من شوکه شد و گفت: نماز در سمت راست وجود دارد,” Bagwell گفت.

ژان بزرگتر بود با غرق شادی هنگامی که او شنیده و خواسته شود تا به شوهرش بلافاصله. او به سختی می تواند صحبت او گفت:.

“او برگزار شد از دست من این بار” ژان بزرگتر گفت. “من گفتم:” لایحه خدا به ما داده یک معجزه است. من شوهرم برگشت.’ “

او دستش را فشرده و آن را به لب های او و همسر خود را بوسید.

رسیدن به هالی مایر در [email protected] یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>