برای بزرگنمایی کلیک کنید Maryland Heights police are investigating a fatal shooting at a community center. - SCOTT DAVIDSON/FLICKR

یک فرد مسلح که باز اخراج دوشنبه شب در داخل مریلند هایتز ، مرکز جامعه به کشته شدن یک زن ارسال به دیگران در ساختمان تقلا برای پوشش قبل از او به ضرب گلوله توسط یک افسر پلیس به گفته پلیس و گزارش های رسانه ها.

مریلند هایتز ، رئیس پلیس بیل کارسون به خبرنگاران گفت: افسر بود در پارکینگ و مسابقه در داخل پس از شنیدن این عکس. افسر بلافاصله مواجه با تیرانداز و دو معامله قبل از تیراندازی افسر قادر به زخم او رئیس گفت.

افسر مجروح نیست و تیرانداز هنوز زنده بود و در بیمارستان تحت درمان. اداره پلیس یک پست در این مرکز است.

افرادی که در این مرکز توصیف پنهان شده در جعبه و در انتظار برای کمک به در طول وحشتناک حادثه است. در مصاحبه با KMOV تارا Maryas گفت که او و دخترش در میان افرادی که در زمان پوشش به عنوان تیراندازی آشکار شد.

“ما سنگر درب و همه گفت: “ماندن آرام آرام’ از آنجا که ما نمی دانیم که چه انتظار می رود,” او گفت: ایستگاه. “همه ما آرام و دعا.”

یک نجات غریق بیست ساله مایا Furr گفت: St. Louis Post-Dispatch او را دیدم مسلح وارد کنید و آتش دور چند قتل یک زن که او بر این باور مشغول به کار در این مرکز است.

تیراندازی شروع شد و در مدت کوتاهی پس از 8 p. m. پلیس منتشر نشده نام تیرانداز و یا زنی که کشته شد. آنها نه نظر یک انگیزه ممکن است اما رئیس به خبرنگاران گفت: این فاجعه دستگیر شد در نظارت تصویری و کارآگاهان با بررسی فیلم.

پلیس در حال انتظار برای انتشار جزئیات بیشتر در یک ساعت 10 صبح در کنفرانس خبری.

مرکز جامعه بسته است و تا اطلاع ثانوی.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de