مریویلل مدارس شهرستان ایجاد تنوع نیروی کار به مطالعه شورشیان نام مستعار

مریویلل مدارس شهرستان اعلام کرد و آن را تنوع نیروی کار خواهد کرد که جمع آوری اطلاعات و ارائه گزارش به Maryville, تخته, آموزش و پرورش در مورد شورشیان نام مستعار.

نیروی کار تشکیل شد و پس از یک طومار امضا شده توسط بیش از 2,700 مردم خواسته مریویلل مدارس برای تغییر نام مستعار است که در ارتباط با کنفدراسیون. این Maryville, تخته, آموزش و پرورش می خواهم که اجازه تغییر نام.

در طول جنگ داخلی مؤتلفه سربازان مراجعه کننده به عنوان “شورشیان” را به عنوان آنها در تلاش برای جدا شدن از اتحادیه. این مؤتلفه پرچم است که گاهی اوقات به نام “Rebel flag.”

یک مخالفت با درخواست برای حفظ, Maryville را به عنوان نام مستعار شورشیان تولید شده 2,232 امضا.

“جامعه ما دارای پلاریزه نظرات در مورد این موضوع” مریویلل مدارس شهرستان گفت: در پاسخ به درخواست. “نیروی کار ایجاد خواهد شد به جمع آوری و جذب داده ها و ارائه گزارش به هیئت مدیره آموزش و پرورش.

“هیئت مدیره خواهد شد و سپس تصمیم می گیرید چه عمل اگر هر گونه می خواهد آن را. همه ارائه مکاتبات دادخواست و اطلاعات ارائه خواهد شد آثار برای کمیته.”

نیروی کار را در حال حاضر داده های جمع آوری شده به هیئت مدیره مدرسه در ماه فوریه است.

مریویلل مدارس شهرستان اضافه شده است که وجود خواهد داشت افزایش نظارت در حوزه ورزشی و رویدادهای مدرسه را به “اطمینان از نام ‘شورشیان’ برای 2020-2021 سال تحصیلی تنها منعکس کننده کالیبر بالا شهروندی خالی از هر گونه اشاره یا حرکت از نژادپرستی است.”

مریویلل را “شورشیان” نام مستعار است گفت که از سابق و مربی فوتبال Dean بیلی که گفت تیم او بود “یک دسته از شورشیان” در برابر TSSAA دولت حاکم بر بدن برای ورزش دبیرستان با توجه به مقاله ای از روزنامه تایمز در ژوئن 28, 2015.

این مدرسه با استفاده از مؤتلفه پرچم به عنوان نماد خود در ارتباط با نام مستعار.

در 1999, Maryville, مدرسه, مدیره رای به حذف مؤتلفه پرچم نماد و اجازه ندادند پرچم به فروش می رسد و یا نمایش داده شده در لباس مدرسه و یا نامه کت با توجه به Knoxville News Sentinel داستان از مارس 4, 1999.

اعضای هیئت مدیره نیز گفت: گروه دبیرستان به بازی نمی کند “دیکسی” در مدرسه توابع. “دیکسی” یک راهپیمایی آهنگ برای نیروهای متفق در جنگ داخلی بود و در Jefferson Davis 1861 مراسم سوگند به عنوان رئیس جمهور از کنفدراسیون.

مریویلل مدرسه مدیره حاکم در سال 1999 نمی ممنوعیت استفاده از مؤتلفه پرچم در رویدادهای ورزشی. طرفداران و تماشاگران هنوز هم چشم پوشی پرچم. در اوت 2005, Maryville, مدرسه مدیره تصویب سیاست های طراحی شده برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم از مدرسه رویدادهای ورزشی.

از تحصیل در مریویلل دبیرستان نام مستعار نیروی کار اعلام کرد مجموعه ای از اهداف:

  • به اذعان نژادپرستی و اقدامات منحصر به فرد وجود دارد در مدارس ما و جامعه است.
  • برای افزایش کارکنان و آگاهی و ارزیابی ما تصورات غلط تعصبات شیوه ها و تعصبات که به نفع برخی در حالی که disadvantaging دیگران است.
  • برای بالا بردن و خدمت به حاشیه رانده شده و محروم افراد به منظور کمک به تقویت جوامع ما.
  • به اولویت بندی توسعه فراگیر زبان, برنامه درسی, رشته, توسعه, تاسیس روال و شیوه های.
  • به ادامه فشار برای بستن شکاف دستاورد برای زیر گروه ها در تلاش برای باز کردن درب و فرصت های خود را برای آینده.
  • به منظور توسعه سازه به تشویق متنوع ذینفعان ارائه ورودی و بازخورد در مدرسه بهبود تصمیم گیری است.
  • برای افزایش تنوع کارکنان برای بهتر آینه و یا پیش افتادن دانش آموز ما تنوع جمعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>