یک Maryville, مردی که در زمان بیش از یک صد جنسی صریح, عکس از 10 سال را صرف نزدیک به 22 سال در زندان فدرال یک قاضی حکم سه شنبه.

“من فقط می خواهم برای معذرت خواهی به همه برای من اشتباهات” جورج رابرت Everhart, 31 گفت: دادگاه در ناکسویل قبل از اینکه دور گرفته شده توسط ایالات متحده مارشال.

یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب Everhart در سال 2018 به اتهام که او در زمان تصاویر مستهجن از 7 سال در سال 2015 و 10 سال در سال 2017. او معامله پورنو کودکان آنلاین و دانلود کش از صریح تصاویر و ویدئوها به دستگاه های الکترونیکی.

Everhart در نهایت التماس کرد گناه را به یک تعداد هر یک از تولید و داشتن فرزند در ازای اتهامات دیگر کاهش یافته است. خود را وکیل T. اسکات جونز و دادستان فدرال موافقت کرد به توصیه یک جمله از 262 ماه — در پایین محکومیت محدوده به رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی تام Varlan.

Varlan اعمال این حکم و حکومت Everhart را صرف 10 سال نظارت بر آزادی پس از زندان خود را به مدت. او باید تحت روان بهداشت درمان و همچنین مواد مخدر و الکل تست و او نمی تواند هر گونه تماس با خانواده های قربانیان.

مقامات اول مواجه Everhart پس از گوگل پرچم غیر قانونی تصاویر او را آپلود به سرور خود را. شرکت های فن آوری می تواند با استفاده از پایگاه داده از هش ارزش — اثر انگشت دیجیتال اختصاص داده شده به برخی از تصاویر و ویدئوها — برای جستجو و شناسایی شناخته شده پورنوگرافی کودکان فایل های.

گوگل با نوک انگشتانش کردن مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان این کشور تهاتری برای گزارش پورنو کودکان که به نوبه خود تعیین Everhart محل و اطلاع پلیس محلی.

محقق جان ویلیامز از ناکسویل اداره پلیس اینترنت جنایات علیه کودکان وظیفه نیروی شهادت Everhart بستری برای گرفتن عکس صریح و روشن از 10 سال اما اصرار او صرفا “بر” تصاویری از 7 سال.

پس از Everhart بازداشت پدر و مادر او و ادوارد و برندا Everhart, تلاش برای متقاعد کردن قاضی به آزادی او را بازداشت کرده است. این زن و شوهر که هر دو بازنشسته اصلاحات افسران با Blount County, کلانتر, استدلال پسر خود را ممکن است بدرفتاری در زندان شهرستان Blount با توجه به ماهیت جرایم است.

ایالات متحده دادرس قاضی بروس Guyton شات پایین پیشنهاد پس از پیدا کردن Everharts’ خانه و خانواده بود که در کنار درب به یک کلیسا که در آن کودکان و بازی.

رابرت Everhart فارغ التحصیل از والتر دولت آکادمی پلیس در Greeneville, تنسی, اما — بر خلاف پدر و مادر خود را — او هرگز برگزار شد اجرای قانون کار است. او تا به حال هیچ سابقه کیفری قبلی جونز اشاره کرد.

در صدور حکم شنیدن شنبه, دستیار آمریکا وکیل متی موریس خوانده شده گزیده ای از یک قربانی تاثیر بیانیه نشان می دهد دختران جوان خواهد بود و دچار آسیب های روانی برای بقیه زندگی خود را.

او گفت: “10 سال “به نظر نمی رسد به دانستن تا چه حد از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و این چیز خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de