مت Kredich هدایت بانوی جلد اول SEC شنا عنوان پس از نزدیک به تبدیل شدن به مربی استنفورد

مت Kredich بازگشت به دفتر کار خود در Allan Jones بین دانشکده مرکز آبزی در مارس و دیدم یک چشمک زدن پست صوتی در انتظار او است.

چند ساعت زودتر Kredich به حال ملاقات با, تنسی, مدیر دو و میدانی فیلیپ Fulmer به بحث در مورد امکان Kredich ترک UT. استنفورد به حال علاقه مند به استخدام Kredich به مربی خود 12 بار قهرمان ملی تیم زنان.

اگر چه Kredich عاشق مربیگری در تنسی باز شیفته او. او صرف یک فصل به عنوان داوطلب دستیار در دانشگاه استنفورد 30 سال پیش بود و آشنا با فرهنگ.

اما Kredich توضیح داد: به Fulmer چقدر سخت خواهد بود برای او به ترک همسر کیم و بن در ناکسویل برای یک مدت طولانی در حالی که بن مدرسه به پایان رسید. بن است که مبتلا به اوتیسم است که یک دانشجو در دانشگاه تهران آینده برنامه طراحی شده است که برای دانش آموزان با معلولیت ذهنی و اوتیسم است.

Fulmer گفت Kredich او می خواست او را به ماندن و به او اجازه می دهد Kredich به تعریف نقش خود را با دانشگاه تهران, شنا, اما, او می خواست. اما Fulmer خواهد نه در Kredich راه اگر استنفورد بود و جذاب تر.

به عنوان Kredich بمب تمام امکانات خود را در سر او فشرده بازی, در این پیام صوتی ، آن Fulmer.

“او گفت:” من باید گفت در این جلسه اما اگر شما را ترک ما خواهد شد مراقبت از بن. ما مطمئن شوید که او مراقبت گرفته شده است’ ” Kredich گفت. “او را به می گویند که ممکن است نقطه عطفی برای من بود. من کیم که او یک مرد است و یک بخش من می خواهم به کار.”

Kredich مطلع استنفورد او نمی خواست در نظر گرفته شود برای این کار دیگر هیچ. تنسی بود.

یک قهرمانی فصل برای بانوی جلد

پاداش برای Kredich و دانشگاه تهران به نمایش گذاشته شد در این فصل است. قدرت فرصتی برای همکاری نزدیک تر با تیم زنان و تفویض مسئولیت Kredich کمک کرده و منجر بانوی جلد اول SEC عنوان در برنامه تاریخ است.

بانوی جلد شد و انتظار می رود به رقابت برای ملی عنوان در NCAA شنا و غواصی قهرمانی در هفته گذشته, اما آنها هرگز شانس. این مراسم لغو شد به دلیل شیوع کروناویروس.

اگر چه نا امید Kredich خود را می داند ورزشکاران آگاه بودند از تصویر بزرگتر.

“ما به عنوان یک تیم آمده بود به یک درک روشن است که ما باید مسئولیت برای جامعه ما به همه چیز ما می توانیم به سرعت گسترش این بیماری” Kredich گفت. “یکی از چیزهایی که ما می گویند که اغلب آن را در مورد شما. آن را در مورد من نیست. آن را در مورد ما.”

Kredich را فراتر از شفقت استخر یک دلیل بسیاری از استخدام کشیده شده به UT. او سرمایه گذاری در آنها را نه تنها به عنوان ورزشکاران بلکه به عنوان مردم است.

“چگونه یک مربی می تواند تاثیر یک زندگی’

سابق UT همه آمریکایی مولی Hannis شده است مربی Kredich برای نه سال گذشته. بومی کالیفرنیا فارغ التحصیل شد و در سال 2015 است اما در آنجا ماند در ناکسویل و در ادامه به آموزش برای بازی های المپیک تحت سرپرستی او.

“این است که نوع عهد به چه شگفت انگیز او است و چگونه بزرگ از یک مربی او است” Hannis گفت. “مت دارای یک چشم انداز بزرگ در ورزش و واقعا متصل با این تیم است. او نشانی از یک کار بزرگ در حال توسعه ورزشکاران و من می دانم که دو نفر از ما هرگز متوقف خواهد شد پیدا کردن چیزی که بعد از تلاش به بهبود است.”

Kredich تاکتیکی فراست آمده است از سال تحصیل در این ورزش است. اما او اعتبارات توسعه خود را به عنوان یک رهبر تیم سابق خود دبیرستان مربی جیم ماکسول و سابق, کالج, مربی, باب تامپسون.

متولد و بزرگ شده در دورهام کارولینای شمالی Kredich ماند نزدیک به خانه به حضور دوک جایی که او به یک ستاره در backstroke به دست آورده و همه ACC افتخارات.

او مبارزه پیشرفته سرطان بیضه در سن 19 در طول سال دوم فصل و صرف 70 روز در بیمارستان تحت عمل جراحی و شیمی درمانی.

“مربی تامپسون بود در اتاق بیمارستان هر روز” Kredich گفت. “من خوش شانس بود به رشد در منطقه بود و پدر و مادرم اما تیم من بود و همچنین خانواده و حمایت خود را در آن زمان شکل گیری بود برای من. آن را به من نشان داد که چگونه برای مراقبت از کسی و چگونه یک مربی می تواند تاثیر یک زندگی است.”

یک بار Kredich بازگشت به استخر او به سختی می تواند 15 دقیقه در آب برای چند هفته بدون پرتاب کردن. تامپسون باقی مانده توسط سمت خود را.

“او بی وقفه بیمار و او اهمیتی نمی دهند یک کمی در مورد عملکرد که در آن زمان” Kredich گفت. “او فقط نمی خواهید به تسلیم شدن نیست. او هرگز از من خواست به رها کردن.”

Kredich مسیر به سنگی بالا

Kredich دریافت مدرک لیسانس در رشته زیست شناسی از دانشگاه دوک و یک مدرک کارشناسی ارشد در آموزش با تخصص در بیومکانیک. او شروع به خود را در حرفه مربیگری به عنوان یک فارغ التحصیل دستیار برای شیاطین آبی در حالی که آموزش در یک محلی شهرستان درونی دبیرستان.

“من متوجه شدم در برخی از راه های مربیگری آسان تر بود به یک تاثیر واقعی چون شما می تواند به صرف زمان بیشتری را با ورزشکاران. آن را دشوار است برای گرفتن توجه از دانش آموزان در زیست شناسی و من بسیار خوب به عنوان یک دانشجو-معلم” Kredich گفت. “اما من احساس مانند شنا و راه من می تواند به عقب و احساس من بهتر بود مجهز به رساندن این پیام است.”

در سال 1990 Kredich داده شد فرصتی برای رفتن به هاوایی برای مطالعه, سیاه marlins با یک گروه بیومکانیک اساتید. او همچنین ارائه داوطلب دستیار کار در دانشگاه استنفورد برای یک تیم که شامل المپیک جانت ایوانز و تابستان Sanders.

“آن دو فرصت شد نوع یک چنگال در جاده” Kredich گفت. “من فقط فکر کردم من می خواستم به مربی بنابراین من تصمیم و تا به حال پنج شغل, بنابراین من می تواند یک داوطلب. اما من عاشق هر دقیقه از آن و من واقعا هرگز به عقب نگاه کرد.”

Kredich وارد تنسی در سال 2005 پس از گذراندن چهار فصل به عنوان مربی در ریچموند. خانواده اش قرار گرفته و به پایین ریشه شرکت در ناکسویل و Kredich که دوست دارد پخت و پز خود را جشن گرفتند پنج سال تمدید قرارداد در ماه ژوئن با اضافه کردن یک طبقه با فضای آشپزخانه را به خانه خود.

Kredich همسر سرطان بازمانده خودش است کرال هادی و حمایت از کودکان معلول است.

“او در کنار زندگی حرفه ای خود را به انجام این کار است. در ابتدا آن را با بن. اما در حال حاضر او کمک کرده است صدها نفر از خانواده ها و کودکان بیش از همه” او گفت:. “او کانون مرکزی است که همه مزایای هنگامی که کودکان معلول را شامل می شوند به عنوان آنجا که ممکن است و شنا است که همیشه یک مدل بزرگ برای شمول است.”

Kredich می برد تماشای سه پسر خود و در کشتی سوار در سفر خود به بزرگسالی است.

او جوانترین پسر Coleman, یک دانشجوی سال اول در تیم شنا در دانشگاه دوک. بن حضور UT در حالی که برادر دوقلوی او مایل است که یک کاربر در ساوانا کالج هنر و طراحی که در آن او شنا می کند و در حال مطالعه طراحی صدا با شور و شوق برای نمره فیلم, ترکیب.

اگر چه Kredich نمی کنید برای دیدن تنسی شناگران در مرحله ملی این فصل او را وادار به تماشای مایل انجام است.

NAIA مسابقات قهرمانی ملی در محل دانشگاه تهران در اوایل ماه مارس و سازمان خواسته Kredich به حال مدال به 200 پروانه قهرمان. مایل به پایان رسید تا برنده این عنوان در خانه دوران کودکی خود را ،

“که واقعا خاص برای من و من فکر می کنم برای او هم” سالمند Kredich گفت. “کسانی که لحظات شما را هرگز فراموش نخواهم کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>