شهردار می پذیرد اهدای تجهیزات پزشکی از آسیایی مجلسی; هنوز هم صدور مستند سفارش

هنگامی که رستوران آسیایی در هوستون دیدم کسب و کار خود را شیب به پایین تاریخی در ژانویه و فوریه به دلیل شایعات در مورد coronavirus شهردار سیلوستر ترنر و هریس کانتی قاضی لینا هیدلگو در میان مقامات نمایش پشتیبانی توسط غذا خوردن در این رستوران.

دوشنبه در اوایل بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی ترنر اعلام کرد که آسیایی, اتاق بازرگانی و دیگر افراد بودند اهدا زیر تجهیزات پزشکی برای استفاده در مبارزه با گسترش coronavirus.

“این کمک های مالی ما در حال پذیرش امروز شامل 10,000 ماسک 40 گالن عفونی 825 انزوا لباس 270 دختر سکسی در عینک, 500, ارضا روی صورت, سپر, 250 بوت را پوشش می دهد, 3,600, دستکش.”

بن یو, رئیس, آسیایی, اتاق بازرگانی گفت: “ما ایستاده شهردار توسط ترنر و شهر هوستون برای هر نیاز در آینده هستند.”

خواسته در مورد اینکه آیا او را به حرکت به یک پناهگاه در محل سفارش — چیزی هیدلگو نیست این صبح اما حکومت آن را در آینده ترنر گفت: “او هیدلگو و دیگر رهبران داشتن ادامه بحث در مورد این در حالی است که تصمیم گیری چه گام بعدی خود را باید.

پرداختن به پناهگاه در محل سفارشات در سایر حوزه های قضایی از جمله در دالاس ترنر اشاره کرد که اگر شما به عنوان خوانده شده دستور از نزدیک شما را ببینید وجود دارد “فهرست لباس های شسته شده از استثنا از جمله فروشگاه ها مشروب.” چه این مقدار به این است که هوستون و هریس کانتی اساسا انجام همان چیزی که در حال حاضر به عنوان این دیگر حوزه های قضایی انجام می دهند در بسیاری از جهات ،

“وجود نداشته باشد برای مثال که مردم گفتن شما فقط نمی توانید خانه خود را ترک. اگر شما نگاه کنید در همه آنها وجود ندارد.

“جهانی هدف این است که به گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از پیشرفت این ویروس این گونه است که ما مراقبت بهداشتی نیست غرق” ترنر گفت.

“واقعیت این است که شما نمی خواهید برای انجام کاری به عنوان مثال که در مجموع اقتصادی shutdown و پس از آن مردم در آن وجود دارد [باید] معیشت خود را کاملا مختل است و می تواند در برخی از موارد برای بسیاری از مردم کاملا بدتر از ویروس خود را.”

در پاسخ به سوال ترنر گفت: این درست نیست که هوستون اولین پاسخ — چهار آتش نشان — که تست مثبت برای این ویروس و کسی که نمی تواند قرنطینه در خانه تا به حال هیچ جایی برای رفتن. او مجاز آنها در حال ارسال برای اتاق های هتل ها که روز, او گفت:.این شهرستان در حال مذاکره با دو هتل در هوستون برای اجاره حدود 180 اتاق به خانه مردم بود, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>