Knox County شهردار Glenn Jacobs و یک تیم از شهرستان مقامات led خبرنگاران و یک زن و شوهر از شهرستان کمیسیون بالا و پایین پرواز از پله ها و در داخل و خارج متعدد آسانسور به عنوان شهرستان اقدام به جلو و پشت پرده از اندرو جانسون ساختمان پنج شنبه.

تور آید کمتر از دو هفته قبل از کمیسیون رای در یک قرارداد برای فروش امیرحسین ساختمان. شهرستان نشسته است در $6 میلیون پیشنهاد برای ساختمان 18 طبقه از اکتبر سال 2017 از توسعه دهندگان خارج از نشویل که می خواهید به آن را به یک بوتیک هتل آپارتمان و واحد است.

چند تن از اعضای کمیسیون شده اند leery از 6 میلیون دلار برچسب قیمت و فکر می کنم در این شهرستان می تواند بیشتر. شهردار نشده هدف پنج شنبه بود به همه نشان می دهد $6 میلیون بود یک معامله خوب برای شهرستان است.

بیشتر است 6 میلیون دلار به اندازه کافی به درخواست یک خریدار برای مرکز شهر اندرو جانسون ساختمان ؟

هتل-تبدیل-فضای اداری یک چیز درهم و برهم از پیچهای تودرتوی راهرو پر از سمت دفاتر و تصادفی nooks و crannies را برای یک بازی مخفی کردن و به دنبال. آن را ایده آل برای منسجم دولت بهره برداری است.

جاکوبز گفت: این ساختمان در “نیازمند” ارتقاء و بازسازی است که برخی از هزینه $20-$30 میلیون.

“داشتن مردمی کار برای مدارس که در حال گسترش است و نه فقط یک فضای مدرن مانند (Tennessee Valley Authority) برج” جاکوبز گفت: قبل از سفر. “ما می خواستیم به همه یک ایده از آنچه در مدرسه دولت در حال حاضر است.

“من در اینجا هنگامی که سیستم آسانسور کار نمی کند ، سیستم تهویه مطبوع در fritz تمام این چیزهای مختلف” او ادامه داد. “رک و پوست کنده آن منجر به بی اثر محیط کار برای مدیریت مدرسه.”

ما چگونه به اینجا رسیدیم

فروش AJ متوقف شده پس از سال 2017 به این دلیل که Knox County Schools دفاتر اداری — که در AJ ساختمان از سال 1992 — آیا نیاز به یک محل برای رفتن. که مراقبت های گرفته شده از ماه گذشته زمانی که این کمیسیون به اتفاق آرا رای داده اجازه می دهد تا مدارس برای حرکت به مالیات بر ارزش افزوده شرق برج. این Knox County هیئت مدیره مدرسه بازگشت و به نفع سه شنبه با تصویب این حرکت 5-3.

این 6 میلیون دلار فروش در جدول است که با Nashville-بر اساس BNA Associates LLC. برای اولین بار رای می افتد بعد از این ماه اجازه خواهد داد که این شهرستان به مذاکره ظریف پارامترهای این توافق از جمله مالیات کمک BNA نیاز برای معامله. این جزئیات را مجبور به رای گیری دوباره در تاریخ آینده است.

بیشتر: “یک حرکت خوب’: Knox County, مدرسه, مدیره تصویب در حال حرکت به دفاتر مالیات بر ارزش افزوده شرق برج

دفتر شهردار ثابت 6 میلیون دلار از فروش برای کمک به جبران بخشی از 14 میلیون دلار را دارا معامله است. اگر کمیسیون تایید نیست فروش این ساختمان خواهد بود بازگشت به پیشنهاد و شهرستان را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از 6 میلیون دلار به سوراخ را پر کنید.

در ماه جولای 2015 ساختمان درازي بود برای حدود 8 میلیون نفر است. این رقم اما برای “بالاترین و بهترین استفاده” که از شهرستان می گوید که فضای اداری و یا مخلوط با استفاده از ساختمان با فضای اداری و مسکونی آپارتمان یک بوتیک هتل است.

BNA را 6 میلیون دلار ارائه شد و بالاتر از شش شرکت دیگر بود که آن را در سال 2017 انتخاب شده.

وجود دارد برخی از اولیه سردرگمی در مورد آنچه که ساختمان ارزش است امروز با Jacobs’ اشتباه دادن برخی از اشتباه تاریخ قبل از آمدن و بعد از اصلاح خود است.

این Knox County ارزیاب املاک وب سایت لیست ارزش خود را به عنوان $13.5 میلیون. که تعداد اما احتمالا قابل اعتماد نیست با توجه به شهرستان ارزیاب املاک John Whitehead. وایتهد مطمئن نیست که در آن شکل را از آمد — به احتمال زیاد بیمه شکل یا چیزی از مرتب کردن بر اساس — و گفت: این شهرستان نیست ارزیابی خود را اموال.

این پروژه را هر آينه در نتیجه پرداخت در ازای مالیات قرارداد که این کمیسیون را به تصویب و در تاریخ بعد.

فروش ساختمان خواهد شد در این ماه در دستور کار است. آنها رای خواهد داد Feb. 24.

این شهرستان نیز در انتظار یک آینده نظر در مورد قانونی بودن سیستم مدرسه در حال حرکت به فدرال متعلق به ساختمان از دولت و دادستان کل. دولت ایالت بکی دانکن مسی, R-Knoxville ثبت شده است یک پیش نویس از درخواست برای نظر است که انتظار می رود در هفته های آینده.

به طور جداگانه مسی و دولت Rep. لایحه دونن R-Knoxville باید ثبت قانونی که اجازه می دهد مدرسه دفاتر اداری می شود که در یک ساختمان فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su