شهردار Kincannon اعلام وضعیت اضطراری برای ناکسویل بیش از coronavirus

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 p. m. EDT روزانه. این داستان است که به صورت رایگان ارائه شده به دلیل بحران بهداشت عمومی.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon روز دوشنبه اعلام کرد او اعلام کرده است شهر تحت یک وضعیت اضطراری یک تصمیم است که تا بودجه و به اداره شهرستان انعطاف پذیری آن را به عنوان پاسخ به گسترش coronavirus.

در اطلاعیه Kincannon به شدت تشویق — هر چند نه تقاضا — محلی رستوران ها و کافه ها به ارائه تنها درایو-از طریق و یا carryout خدمات و تاکید بر نیاز به اجتماعی فاصله. او سرود او گفت: “آماده می شود نمی ترسم.”

که تشویق او گفت که می تواند تغییر به یک تقاضا به عنوان coronavirus تغییر وضعیت.

“اعلام وضعیت اضطراری ما می تواند تصمیم گیری سریع تر در اصل بالا بردن سرعت کمک و تجهیزات به کسانی که بیشترین نیاز به آن” او در بیانیه ای گفت. “این شده است هرگز لازم در تاریخ اخیر اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ مردم از ناکسویل امن است.”

اعلام کاهش خواهد نوار قرمز و دور زدن نیاز به تصویب شورای شهر در بودجه اضطراری مهم است.

“آن را به ما داده است که ما در حال رفتن به خطا در کنار حفاظت از زندگی اگر ما می توانیم و ما فکر می کنیم آن را موثر” قانون مدیر چارلز سوانسون گفت: صبح روز دوشنبه قبل از هر گونه اعلام شده است. “ما در حال حاضر به خطر اقدام قانونی اگر آن را به معنی زندگی ذخیره خواهد شد.”

در سراسر کشور — در مکان هایی مانند واشنگتن و نیویورک و لس آنجلس — شهرداری محدود کردن جمعیت و اندازه سازندگان: رستوران ها و کافه ها. نشویل شهردار جان کوپر اجرا حکم برای کافه ها و رستوران ها در نشویل یک طرح بود که حداقل در ابتدا با برخی از ملاقات مقاومت از صاحبان کسب و کار.

ناکسویل مقامات شده اند تحقیق روش با خیال راحت و از نظر قانونی محدودیتی عمومی تعامل برای هفته اما این مذاکرات به شدت از اواخر هفته گذشته است.

همانطور که از دوشنبه, تنسی, تا به حال 52 نفر از coronavirus, از جمله یکی در Knox County, با توجه به وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>