شهردار ترنر اعلام $15 میلیون اجاره امداد برنامه که منتقدان می گویند کافی نیست

اگر تایید شده توسط شورای شهر سه شنبه 15 میلیون دلار در بودجه فدرال خواهد بود در کنار مجموعه ای از ساکنان هوستون که پشت در پرداخت اجاره خود را به دلیل شغل از دست داده و مالی دیگر اثرات COVID-19.

منتقدان می گویند آن را تقریبا به اندازه کافی. شهردار سیلوستر ترنر می گوید: این یک شروع است.

شهری سازمان که می خواهد این شهر را به استفاده از حدود 100 میلیون دلار برای اجاره کمک از $404 میلیون دلار در فدرال مراقبت در قانون بودجه آن را دریافت و گفت: 15 میلیون دلار خواهد تنها حدود 11 درصد از خانواده های نیازمند.

در زیر پیشنهاد شهردار هر مستاجر مصوب را دریافت تا $1,056 در هر ماه برای ماه آوریل و/یا ممکن است اجاره پرداخت که دیر شد به دلیل COVID-19 را تحت تاثیر قرار دهد که خانواده در امور مالی.

اگر بودجه سهم تایید شده است صاحبخانه می توانید شروع به استفاده از در پنج شنبه, مه 7 به مدیر برنامه بیکر ریپلی. آنها باید به توافق برسند به چشم پوشیدن از همه هزینه های اواخر و کار کردن طرح پرداخت با مستاجر برای هر مقدار در مورد $1,056 از شهرستان.

مستاجرها که می توانید شروع به استفاده از آنلاین به بیکر ریپلی در مارس 13, می توانید واجد شرایط برای این برنامه نشان می دهد که آنها ساخته شده و در زمان پرداخت اجاره قبل از آوریل سال 2020 و آنها را کمتر از 80 درصد مساحت متوسط درآمد.

این بودجه امداد اهدا خواهد شد در اول آمده است ، این شورا همچنین خواسته می شود برای تایید حرکت 8 میلیون دلار در ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری پول این شهرستان دریافت کرده است به اجاره کمک.

“امید است که سعی کنید برای جلوگیری از این خانواده ها از افتادن به یک دولت بی خانمانی و پیدا کردن خود در خیابان” شهردار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>