شهردار ترنر التماس Houstonians اجازه ندهید ترس را بیش از

به پنج مورد از coronavirus یا COVID-19, (چهار در شهرستان هریس یکی در Fort Bend County, همه گزارش مربوط به همان سفر به مصر در ماه فوریه) تایید شده است. آن بود در آینده. ما آن را می دانستند. در حال حاضر آن را در اینجا.

سوپر مارکت ها پاک ملزومات برهنه; کاغذ توالت Advil شما نام آن را. Fistbumps—حتی پا شیپور خاموشی—باید به جای دادن و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر به شرح زیر بیشترین تعاملات را به عنوان آشکار پس از فکر. (اگر چه در حال حاضر مردمی می گویند fistbumps در حال بهبود بیش از یک دست دادن. فقط موج.)

“این سخت است برای من به جلو و عقب. من لرزش زیادی از دست [من] کاهش تعداد دست من تکان من لبخند بیشتر” شهردار سیلوستر ترنر گفت: روز پنج شنبه در اقیانوس کاخ رستوران ساعت قبل از کنفرانس مطبوعاتی که در آن مقامات شهرستان اعلام خواهد کرد برای اولین بار تایید موارد coronavirus در شهرستان هریس. شهردار در بازدید از محله چینی ها برای ناهار با دولت نماینده ژن وو و همچنین اجرایی کارکنان و اعضای جامعه—و نه در مالیات دهندگان سکه. ترنر می گوید او برداشت tab.

شهردار گفت: “لذت بردن از ناهار رفتن به شام و رفتن به بازار مال فروشان, دوچرخه سواری, قطار, و زندگی خود را, اما آن را فقط در یک محیط امن [راه], [ورزش] حس مشترک. ما نمی خواهیم این ترس برای قرار دادن ما در یک نقطه که در آن ما در حال انجام آسیب بیشتری به خودمان از ویروس خود را.” او مطمئن شهرستان است که گسترش ویروس بود که جدی گرفته شود و این مقامات خواهد بود شفاف در این فرآیند است.

نشان از اعتماد به نفس از شهردار هوستون تنها می تواند به دلیل یک اشتباه در حال وقوع است — این ترس بی اساس است که توسط frequenting آسیایی استقرار coronavirus ممکن است قرارداد. لحظه ای ویروس چپ چین آن را قرار داده و همه ما در همان قایق و در حالی که COVID-19 تصور عمدتا گسترش فرد به فرد است و در عین حال یک واکسن آن را قطعا نمی کند و ترجیح می دهند یک ساله قومیت های دیگر.

پس اولین مورد ثبت شده از coronavirus در ایالات متحده بیش از یک ماه پیش کار, کسب و کار در سراسر شهرستان در سراسر کشور احساس کرده اند شانه های سرد و در حال حاضر برخی بدون شک تسلیم به اثرات خالی اتاق ناهار خوری و نیروی کار کاهش است.

در پی اواخر ژانویه پست های محبوب در رسانه های اجتماعی چینی, برنامه WeChat که دروغ قرار است یک مورد از COVID-19 سرچشمه در JUSGO مارکت شدید از دست دادن مشتریان—که اکثر آنها چینی— دارای Chinatown کسب و کار wincing هفته به هفته با کاهش فروش. هشتگ #supportchinatown است fluttered در سراسر رسانه های اجتماعی اصرار کسانی که به سفر را ده دوستان است.

هر چند پزشکان و دانشمندان به حل و فصل نشده در برآورد ميزان مرگ و مير با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی آن است که تصور می شود بالاتر از بسیاری از سویه های آنفولانزا. تا کنون 12 نفر در ایالات متحده کشته شده اند و از اواخر روز پنجشنبه چهار مورد در منطقه هوستون بیشتر در حال قرنطینه و نظارت.

Jason Elmore زندگی می کند که در Fort Bend County, و با حضور ویلی نلسون کنسرت چهارشنبه در هوستون دام نشان می دهد و کاری همراه با 70,000 افراد دیگر می گوید: او هرگز احساس تردید در مورد رفتن به نشان می دهد. “جمعیت با صدای بلند و تشویق اگر شما نمی دانید در مورد ویروس شما فکر می کنم آن را به بازار مال فروشان مثل هر شب.” Elmore که معمولا بازدید از بازار مال فروشان سالانه می گوید او توجه کمتری فروشندگان فروش در سراسر غرفه به عنوان به خوبی به عنوان نه به عنوان بسیاری قابل حمل امتیازی غرفه این سال است.

هوستون دام نشان می دهد و کاری کاهش یافته و به مصاحبه از طریق تلفن برای نظر اما در یک بیانیه صادر شده به هوستون مطبوعات روز شنبه آنها ذکر شده افزایش اقدامات احتیاطی مانند دو مقدار از ضد عفونی کننده دست ایستگاه نیز بیشتر تمیز کردن کارکنان در دست است.

“این کاری است که کار روزانه با هوستون وزارت بهداشت برای اطمینان از ایمنی و رفاه مهمانان ما. ما را توسعه داده اند یک صفحه وب که حاوی نکات بهداشت در بازدید از بازار مال فروشان, همراه با لینک به هر دو هوستون وزارت بهداشت اورژانس مرکز عملیات شهرستان هریس را readyharris.org و مرکز کنترل بیماری ها در وب سایت Coronavirus.”

در ضمن تائو لا صاحب بخشی از هوستون ویتنامی اصلی کیم پسر می گوید این رستوران دیده می شود 50 تا 60 درصد کاهش در کسب و کار خود را در بللیر محل—در زمین قند 30 درصد است. مرکز شهر هوستون 10 درصد است.

“مردم بیش از حد واکنش نشان داد. البته ما باید نگران از آنجا که هیچ واکسنی وجود دارد اما هنوز هم ما نیاز به زندگی می کنند زندگی ما است. [این مؤثر است] نه تنها آسیایی, جامعه جامعه آمریکا بیش از حد مواد غذایی, صنعت, صنعت هواپیمایی می گوید:” لا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>